صفحه 13 از 329 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member ultra آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

دوستان اگر کسی معافی پزشکی داشته باشه در قسمت مدیکال به مشکل بر نمی خوره؟؟؟یعنی پزشک ها ازشون سوال نمی پرسن؟؟...
    در قسمت مدارک فدرال هم چون کارت پایان خدمت می خوان، معافیت پزشکی مشکلی نداره؟؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    occupationaltherapy-beheshti

سلام سوالي داشتم كه ممنون مي شوم دوستان عزيزي كه اطلاع دارند مرا راهنمائي كنند ضربان قلب من از ابتدا داراي صداي اضافي بود و لي تا به حال كه مشكلي نداشتم آيا اين موضوع مي تواند الزامي براي پزشك مربوطه براي ارجاع پرونده نزد پزشك متخصص بوجود اورد يا خير ؟ در ضمن چندين سال پيش در ازمايشات روتين به من گفته شد كه پرولاپس دريچه ميترال دارم . متشكرم

نقل قول نوشته اصلی توسط hmilaniyan نمایش پست ها
    سلام سوالي داشتم كه ممنون مي شوم دوستان عزيزي كه اطلاع دارند مرا راهنمائي كنند ضربان قلب من از ابتدا داراي صداي اضافي بود و لي تا به حال كه مشكلي نداشتم آيا اين موضوع مي تواند الزامي براي پزشك مربوطه براي ارجاع پرونده نزد پزشك متخصص بوجود اورد يا خير ؟ در ضمن چندين سال پيش در ازمايشات روتين به من گفته شد كه پرولاپس دريچه ميترال دارم . متشكرم
    مشکل خاصی نیست دوست عزیز این مسئله بسیار شایع است بخصوص میان خانمها و صدها هزار نفر در ایران درگیر پرولاپس دریچه میترال هستند !حالا اگر به یک متخصص قلب ارجاع شوید هم چه اهمیتی دارد؟نگران نباشین.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط tara11 نمایش پست ها
    بچه ها یکی از دوستان من که برای تحصیل اومدن کانادا 2 ساله و حالمی خوان که اینجا بمونن یعنی برای مهاجرت اقدام کنن ولی متاسفانه اینجا سرطان گرفتن حالا به نظرتون برای مدیکال ردشون می کنن با اونکه توی کانادا این مرض را گرفتن؟

یکی از دوستان من هم دقیقا همین اتفاق براش افتاده. می خواستم بدونم پرونده دوست شما در چه مرحله ایه و آیا براشون مشکلی پیش اومده؟

Junior Member

سلام
    لطفآ اگر کسی در این موارد اطلاعاتی دارد راهنمایی کند:
    1)اگر خانمی در مرحله مدیکال باردار باشد،چه اتفاقی می افتد؟ممکن است باعث تاخیر در فرایند مهاجرت بشود.؟مثلا" بگویند تا تولد بچه و کنترل سلامتی او باید صبر کرد و یا بسته به مدت بارداری تصمیم گیری کنند؟خانمی که بعد از مثلا" 3-4 ماه در کانادا صاحب بچه می شود ،آیا از مزایای بیمه و....برخوردار است؟
    2)بعد از ارسال مدارک به دمشق این روزها حدودا" چقدر طول میکشه که مدیکال بیاید؟آیا آمدن مدیکال به معنی حذف مصاحبه است و یا روش دیگری وجود دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

سلام
    من روماتيسم ستون فقرات دارم كه بر اساس اون هم معاف شدم، اين بيماري از نوع بيماري‌هاي مزمن هست كه كم كم توانايي آدم رو تحليل مي‌بره، من تو فرم ارزيابي پزشكي مديكال ديدم كه در مورد كمر و درد كمر پرسيده بود و همچنين قرص‌هايي كه مي‌خوري.
    در حقيقت من روزي دو سه تا قرص براي درد كمرم (ايندومتاسين) و دو تا براي كنترل هيجاناتم كه براي بيماريم خيلي بده ( والپرايد سديم) مي‌خورم. اينكه
    1- آيا اين مشكل ممكنه برام مشكل ساز بشه و ردم كنند يا خيلي در مرحله‌ي مديكال گير بدند و پروسه طولاني بشه؟
    2- دكترم مي‌گفت اصلا نگو چنين چيزي رو، و در مقابل سوال من از دليل معافيت كه تو كارتش چك شده، گفت يه چيزديگه رو بگم كه موقت بوده و بگم تو سربازي بوجود اومده و تموم شده و معاف شدم.
    3- چه كنم يا چه طور مسئله رو بيشتر واضح كنم، من خواستم خانمم با يكي از پزشك‌ها حرف بزنه، منشيش گفته بود كه فقط بيماري‌هاي هپاتيت و ايدز و اين‌ها هست كه براشون حساسه ولي خوب اين نظر يك منشيه و بيماري من فوق تخصصي
    4- اينكه آيا مصرف قرص ضدهيجان نشان از مشكل عصبي داره؟؟؟ هنوز از پزشك اعصاب چيزي نپرسيدم كسي چيزي مي‌دونه؟
    5- كلا نگفتن مسائل به شرط اينكه آن‌ها نفهمند چطوريه به نظر شما؟ در مورد بردن دارو، پرونده‌ي پزشكي در كانادا و ...
    ممنون
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    سلام
    من روماتيسم ستون فقرات دارم كه بر اساس اون هم معاف شدم، اين بيماري از نوع بيماري‌هاي مزمن هست كه كم كم توانايي آدم رو تحليل مي‌بره، من تو فرم ارزيابي پزشكي مديكال ديدم كه در مورد كمر و درد كمر پرسيده بود و همچنين قرص‌هايي كه مي‌خوري.
    در حقيقت من روزي دو سه تا قرص براي درد كمرم (ايندومتاسين) و دو تا براي كنترل هيجاناتم كه براي بيماريم خيلي بده ( والپرايد سديم) مي‌خورم. اينكه
    1- آيا اين مشكل ممكنه برام مشكل ساز بشه و ردم كنند يا خيلي در مرحله‌ي مديكال گير بدند و پروسه طولاني بشه؟
    2- دكترم مي‌گفت اصلا نگو چنين چيزي رو، و در مقابل سوال من از دليل معافيت كه تو كارتش چك شده، گفت يه چيزديگه رو بگم كه موقت بوده و بگم تو سربازي بوجود اومده و تموم شده و معاف شدم.
    3- چه كنم يا چه طور مسئله رو بيشتر واضح كنم، من خواستم خانمم با يكي از پزشك‌ها حرف بزنه، منشيش گفته بود كه فقط بيماري‌هاي هپاتيت و ايدز و اين‌ها هست كه براشون حساسه ولي خوب اين نظر يك منشيه و بيماري من فوق تخصصي
    4- اينكه آيا مصرف قرص ضدهيجان نشان از مشكل عصبي داره؟؟؟ هنوز از پزشك اعصاب چيزي نپرسيدم كسي چيزي مي‌دونه؟
    5- كلا نگفتن مسائل به شرط اينكه آن‌ها نفهمند چطوريه به نظر شما؟ در مورد بردن دارو، پرونده‌ي پزشكي در كانادا و ...
    ممنون
    حقیقت رو بگین و یا حداقل فواید و مضرات راستگویی رو بررسی کنین!
    دوست عزیز !من اگر جای شما بودم با استفاده از پست122همین تاپیک یک وقت مشاوره می گرفتم و با تمام مدارک پزشکی و عکسها و غیره می رفتم پیش دکتر معتمد سفارت!ویزیت ساده با بیمه خرجی نداره!حدود 10000تومان .چون در نهایت گزارشات اوناست که در پاریس بررسی میشه نه نظرات تجربی امثال من!یا مثلا منشی دکتر که معمولا تحصیلات عالیه و تخصصی نداره!
    در نهایت در صورت اخذ جواب منفی واسه مدیکال می تونین پیش یک دکتر دیگه با استراتژی کذایی برین!
    فکر کنم اونا در مورد شما بیشتر به این فکر خواهند کرد که با توجه به بیماری و تخصصتون می تونین مسوولیتها و وظایفتونو انجام دهید و گلیم خودتونو در کانادا از آب بکشین یا نه!واسه سیستم درمانیشون خرج درست می کنین و کارآیی ندارین چون شما دارین میرین اونجا تا کار کنین!اینا همه بسته به شغل تخصص و فعالیتیه که می خوین اونجا انجام بدین!
    2014

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    ویزیت ساده با بیمه خرجی نداره!حدود 10000تومان
    سلام
    یک سوال دارم، ما بیمه تکمیلی SOS داریم میشه برای کم کردن هزینه مربوط به مدیکال (ویزیت یا آزمایشات) ازش استفاده کرد؟
    ممنون
    Don't feed the trolls

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    حقیقت رو بگین و یا حداقل فواید و مضرات راستگویی رو بررسی کنین!
    دوست عزیز !من اگر جای شما بودم با استفاده از پست122همین تاپیک یک وقت مشاوره می گرفتم و با تمام مدارک پزشکی و عکسها و غیره می رفتم پیش دکتر معتمد سفارت!ویزیت ساده با بیمه خرجی نداره!حدود 10000تومان .چون در نهایت گزارشات اوناست که در پاریس بررسی میشه نه نظرات تجربی امثال من!یا مثلا منشی دکتر که معمولا تحصیلات عالیه و تخصصی نداره!
    در نهایت در صورت اخذ جواب منفی واسه مدیکال می تونین پیش یک دکتر دیگه با استراتژی کذایی برین!
    فکر کنم اونا در مورد شما بیشتر به این فکر خواهند کرد که با توجه به بیماری و تخصصتون می تونین مسوولیتها و وظایفتونو انجام دهید و گلیم خودتونو در کانادا از آب بکشین یا نه!واسه سیستم درمانیشون خرج درست می کنین و کارآیی ندارین چون شما دارین میرین اونجا تا کار کنین!اینا همه بسته به شغل تخصص و فعالیتیه که می خوین اونجا انجام بدین!
    متشکرم؛ من به راست‌گویی شهره‌ام ولی تجربه آموخته بهم که صداقت نباید با حماقت یکی بشه... البته نمی‌گم در این مورد حماقت هست‌ها .. د رهر صورت برای خودم اینکه در کشوری غریب بدون امکان کار و حمایت نزدیکان باشم سخت هست؛ این دغدغه‌ی خودم هم هست.
    ممنون چک می‌کنم ببینم وقت همین‌طوری می‌دهند یا نه
    ممنون
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال دارم، ما بیمه تکمیلی SOS داریم میشه برای کم کردن هزینه مربوط به مدیکال (ویزیت یا آزمایشات) ازش استفاده کرد؟
    ممنون
    ویزیت رو معمولا بیمه تکمیلی نمی پردازه ولی هزینه آزمایشات قابل دریافته از آزمایشگاه رسید بگیرین واسه اس او اس!
    2014