صفحه 14 از 329 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

چند سیوال در خصوص مدیکال:
    1- ایا خود متقاضی میباسیت فرمی پر کند یا همه فرهمها رو پزشک پر میکند؟
    2- معمولا در سیکل مهاجرت کانادا مورادی پیش میاد که اگر از قبل بدونیم خیلی کمک میکنه مثلا داشتن کپی از فرم مدیکال لازم قبلش بگیرم؟ بردن پاسپورت لازمه؟ از این دست موارد ممنون میشم بفرمایید
    3- من برای دکتر شریف اقدام میکنم وقت بگیریم قبلش هزینه به ریال پرداخت میشه دیکه؟
    4-من فقط عمل لیزیک چشم کردم 8 سال پیش الان هم شکر خدا مشکلی ندارم ایا باید اعلام کنم ؟
    ممنون
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

Senior Member afshinnnn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    چند سیوال در خصوص مدیکال:
    1- ایا خود متقاضی میباسیت فرمی پر کند یا همه فرهمها رو پزشک پر میکند؟
    2- معمولا در سیکل مهاجرت کانادا مورادی پیش میاد که اگر از قبل بدونیم خیلی کمک میکنه مثلا داشتن کپی از فرم مدیکال لازم قبلش بگیرم؟ بردن پاسپورت لازمه؟ از این دست موارد ممنون میشم بفرمایید
    3- من برای دکتر شریف اقدام میکنم وقت بگیریم قبلش هزینه به ریال پرداخت میشه دیکه؟
    4-من فقط عمل لیزیک چشم کردم 8 سال پیش الان هم شکر خدا مشکلی ندارم ایا باید اعلام کنم ؟
    ممنون

1-
    چیز خاصی نیست و فقط مربوط به مشخصات فردی شما است که منشی دکتر همونجا فرمها را می دهد تکمیل و امضاء کنید !
    2-فرمها را دکتر 2 روز بعد که جواب آزمایشات خون را تحویلش دادید،تکمیل می کند و به خودتون می دهد ببرید کپی بگیرید. محلش هم یه خرده پیاده روی دارد و بالاتر از مطب در خیابان میرعماد واقع است. اونجا می توانید برای خودتون یه نسخه کپی تهیه کنید. جالب است بدانید که مسئول کپی خودش به این قضیه واقف است و ازتون میخواد که این موضوع را به اطلاع پزشک نرسانید!
    شما همون روزی اولی که مراجعه می کنید ، پس از معاینه ،آقای دکتر وجه تان را نقداً دریافت می نماید و شما را می فرستد پی آزمایش عکسبرداری از قفسه سینه که مکان رادیولوژی همون نزدیکی هاست و آزمایش خون که مکان آن بیمارستان پارس واقع در بلوار کشاورز نرسیده به میدان ولیعصر می باشد. جواب عکسها را خود رادیولوژی برای دکتر می فرستد ،اما پاسخ آزمایشات خون را خودتان شخصاً دو روز بعد بایستی دریافت و تحویل پزشک دهید.
    5- همه نوع عمل از جمله لیزیک را به اطلاع ایشان برسانید و هیچ مشکلی ندارد.

6-دکتر خوبی را انتخاب کرده اید ،چون علیرغم سن خیلی بالاش (بنده خدا خیلی سن داره و بسیار حواس پرت!) سرعت عمل خوبی در طی پروسه مدیکال و ارسال آن را دارد و ضمناً احیاناً اگر جواب آزمایشات خون شما اندکی راضی کننده نباشد،بشما فرصت می دهد تا مجدداً آزمایش بگیرید و جواب مناسبتر را ضمیمه مدارک می نماید.
    ویرایش توسط Pearson : August 24th, 2010 در ساعت 07:47 AM

Senior Member fanta آواتار ها

سلام
    یک سوال دارم، تا جایی که میدونم وقتی نتیجه آزمایش رو دکتر تحویل میگیره با dhl میفرسته به وین، آیا شماره رهگیری نامه رو به ما هم میدهند که بتونیم مطمئن بشیم نامه رسیده یا نه؟
    Don't feed the trolls

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال دارم، تا جایی که میدونم وقتی نتیجه آزمایش رو دکتر تحویل میگیره با dhl میفرسته به وین، آیا شماره رهگیری نامه رو به ما هم میدهند که بتونیم مطمئن بشیم نامه رسیده یا نه؟
    کسانی که فایلشان ورشو است حتما باید چک کنند که مدیکالشان درست ارسال شده باشه. چون دکتر ها عادت دارند فایل راجمع کنندو با هم بفرستند پاریس. مثلا مدیکال خود من توسط دکتر بینارستان دی فرستاده شده پاریس به جای وین و هنوز خبری نسیت که نیست و فکر کنم گم شده.

Senior Member afshinnnn آواتار ها

سلام

- نتایج مدیکال بسته به پزشک از طریق کوریر های متفاوت ارسال می شود.
    - از پزشک طرف حسابتون می توانید کد رهگیری آنرا بگیرید و از زمان رسیدن آن به مقصد مطلع شوید.

ویرایش توسط afshinnnn : August 24th, 2010 در ساعت 11:26 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

آقاي افشين نتايج مديكال براي كساين كه از سوريه مديكال ميگيرن به پاريس و براي كشاني كه از ورشو مديكال ميگيرن به وين ارسال ميشه
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

Senior Member fanta آواتار ها

سلام
    دو تا سوال از دوستان دارم:
    1. بالاخره هزینه ویزیت چنده؟ من تو پستهای قبلی خوندم شده نفری 130000 تومان ولی زنگ زدم دو تا از دکترها منشی هاشون گفتن نفری 150000 و جالب اینه یکیشون میگفت برای بچه میشه 120000 و اون یکی میگفت اصلا بچه و بزرگسال ویزیتش فرق نمیکنه و منشی دکتر سوم هم گفت بزرگسال 130000 و کودک 110000 تومان!
    2. توی کاغذهای مدیکال یک برگه هست که مربوط به سابقه واکسیناسیون بچه است برای ثبت نام مدرسه در کانادا، آیا الزاما باید دکتر اونرو پر کنه یا اینکه میشه همون کارت واکسیناسیون رو ترجمه رسمی کرد؟
    Don't feed the trolls

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم اگر برای تحصیل بخواییم بریم هم باید تست مدیکال بدیم البته همسرم پزیرش گرفته و اگر باید بدیم من هپاتیت دارم البته فقط حامل ویروس هستم فکر میکنید به مشکل بر می خورم لطفا منو راهنمایی کنید در این مورد .

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها

6-دکتر خوبی را انتخاب کرده اید ،چون علیرغم سن خیلی بالاش (بنده خدا خیلی سن داره و بسیار حواس پرت!) سرعت عمل خوبی در طی پروسه مدیکال و ارسال آن را دارد و ضمناً احیاناً اگر جواب آزمایشات خون شما اندکی راضی کننده نباشد،بشما فرصت می دهد تا مجدداً آزمایش بگیرید و جواب مناسبتر را ضمیمه مدارک می نماید.
    تا الان که دقیقا 12 روز از تحویل مدارک میگذره ولی هنوز ارسال نشده ظاهرا باید چندتا وین باهم بشه 1 کیلو تا بفرستند؟!!!!! عرفش چند روزه ارسال میشه؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

سلام
    دو تا سوال از دوستان دارم:
    1. بالاخره هزینه ویزیت چنده؟ من تو پستهای قبلی خوندم شده نفری 130000 تومان ولی زنگ زدم دو تا از دکترها منشی هاشون گفتن نفری 150000 و جالب اینه یکیشون میگفت برای بچه میشه 120000 و اون یکی میگفت اصلا بچه و بزرگسال ویزیتش فرق نمیکنه و منشی دکتر سوم هم گفت بزرگسال 130000 و کودک 110000 تومان!
    2. توی کاغذهای مدیکال یک برگه هست که مربوط به سابقه واکسیناسیون بچه است برای ثبت نام مدرسه در کانادا، آیا الزاما باید دکتر اونرو پر کنه یا اینکه میشه همون کارت واکسیناسیون رو ترجمه رسمی کرد؟
    از من که نفری 150000 گرفت...ظاهرا پست وین گرونتره اگه پاریس باشه انگار 1300000 میگیرن 1 جورایی چونه ای هم هست ولی فکر کن که بعد 5 سال سر 20 تومان کسی بخواهد حرفی بزنه!!!!!