صفحه 2 از 329 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham.banoo نمایش پست ها
    همسر من قرار نيست با من به كانادا بياد. مي دونم كه مشخصاتش رو بايد تو اپليكيشن ها بنويسم. فقط در مورد هزينه ، نمي دونم كه بايد برايش اپليكيشن في پرداخت كنم ، يا نه.
    كسي مي دونه؟
    خیر لازم نیست پرداخت کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham.banoo نمایش پست ها
    همسر من قرار نيست با من به كانادا بياد. مي دونم كه مشخصاتش رو بايد تو اپليكيشن ها بنويسم. فقط در مورد هزينه ، نمي دونم كه بايد برايش اپليكيشن في پرداخت كنم ، يا نه.
    كسي مي دونه؟
    به نظر من بیاد و هزینه را پرداخت کنید ولی برگرده بهتره و شاید ۱۰ سال دیگه دوست داشت بیاد یا سر بزنه...

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام
    از دوستانی که مدیکال دادند لطفا بگند که دقیقا چه سوال های پرسیده می شه و اینکه چه ازمایشاتی انجام میشه . من از دکترمان سوال کردم در مورد بیماری کولیت ، گفتند که به هیچ وجه با آزمایشات روتین نمی توان این بیماری را تشخیص داد . با اطلاعاتی که من جمع کردم افسر مدیکال به هر نوع بیماری می تونه گیر بده و ریجکت کنه . به نظرتوت من چکار کنم ؟ می تونم یعد از گرفتن ویزا مدرک سازی کنم و بگم که بیماری را بعد از مدیکال و ویزا گرفتم ؟ ( آخه بیماری خیلی خفیف است و اصلا مشکلی نداره و با روزی 3 تا قرص کنترل می شه)

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط neda80 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که مدیکال دادند لطفا بگند که دقیقا چه سوال های پرسیده می شه و اینکه چه ازمایشاتی انجام میشه . من از دکترمان سوال کردم در مورد بیماری کولیت ، گفتند که به هیچ وجه با آزمایشات روتین نمی توان این بیماری را تشخیص داد . با اطلاعاتی که من جمع کردم افسر مدیکال به هر نوع بیماری می تونه گیر بده و ریجکت کنه . به نظرتوت من چکار کنم ؟ می تونم یعد از گرفتن ویزا مدرک سازی کنم و بگم که بیماری را بعد از مدیکال و ویزا گرفتم ؟ ( آخه بیماری خیلی خفیف است و اصلا مشکلی نداره و با روزی 3 تا قرص کنترل می شه)

دوست عزيز

اگر با دست زدن و فشار خون و صداي قلب قابل مشاهده نباشد. اصلا نگران نباش. اما آفيسر مديكال هم براي هر چيزي رد نمي‌كند چون من مواردي هم شنيده هم كه طرف عمل‌هاي سنگين داشته اما مشكلي نبوده است يا همين تيروييد كه من الان درگيرش هستم چند وقت پيش يكي از دوستان بدون مشكل و با اعلام به دكتر بدون مشكل رفتني شد. در كل آفيسر دنبال بيماري‌هاي واگيردار بوده و بيماري‌هايي كه داراي هزينه بالا براي دولت كانادا مي‌باشد.
    حالا يك سوال مگر شما در مرحله مديكال هستيد؟ اگر بله خوب برو دكتر اگر دست زد چيزي نفهميد كه شما هم چيزي نگوييد اگر بعد از آزمايش شك كرد خوب بگو آره من فكر نكردم مهم باشه تمام
    زياد سخت‌گير نيستند نگران نباشيد

براي من دعا كنيد آفيسر كم كاري تيروييد براش بيماري عجيبي نباشد

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

نقل قول نوشته اصلی توسط neda80 نمایش پست ها
    سلام

فقط اگه در آزمایشات آزمایش مدفوع یا ESR بخوان ممکنه شک کنند و بفهمن. در غیر اینصورت قابل شناسایی نیست. راه حلی که آقا مهرداد گفت هم به نظرم خوبه، می تونید نگید اگه گفت بگید الان با قرص خوبم و مشکلی ندارم بنابراین نمی دونستم می تونه مهم باشه، گرچه احتمالاً اهمیتی هم نداشته باشه.
    در ضمن آقا مهرداد تیروئید مهم نیست.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemistrey

سلام به آقا پیمان و صبا خانم و دوستان عزیز
    من تالاسمی مینور دارم
    نتایج تست خونم اینه و مشکلی تا حالا نداشته و مرتب هم ورزش میکنم آیا مشکلی برام پیش میاد؟راه حلی هست که نتایج تست خونم بهتر بشه؟با دارو و.....
    RBC=6.6
    HGB=12.5
    HCT=37.5
    (+)Anisotosys(++ )and Hypochromia( ++ )and poikilocytosis
    با تشکر
    MCV=57
    MCH=19.2

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

سلام خدمت همه دوستان

از دوستان کسی دقیقا خبر داره که بعد از رسیدن مدیکال بدستمون تا کی فرصت داریم تا معاینات و آزمایشات مربوطه رو انجام بدیم؟

یعنی برای انجام مدیکال مهلت و مدت زمان مشخصی هست؟

Senior Member pedram27 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

از دوستان کسی دقیقا خبر داره که بعد از رسیدن مدیکال بدستمون تا کی فرصت داریم تا معاینات و آزمایشات مربوطه رو انجام بدیم؟

یعنی برای انجام مدیکال مهلت و مدت زمان مشخصی هست؟
    به من 90 روز مهلت داده بودند تا ارسال کنم

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

سلام مهلت انجام مدیکال 90 روز بعد از ارسال مدیکال است.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط beniotbastier نمایش پست ها
    سلام به آقا پیمان و صبا خانم و دوستان عزیز
    من تالاسمی مینور دارم
    نتایج تست خونم اینه و مشکلی تا حالا نداشته و مرتب هم ورزش میکنم آیا مشکلی برام پیش میاد؟راه حلی هست که نتایج تست خونم بهتر بشه؟با دارو و.....
    RBC=6.6
    HGB=12.5
    HCT=37.5
    (+)Anisotosys(++ )and Hypochromia( ++ )and poikilocytosis
    با تشکر
    MCV=57
    MCH=19.2
    سلام اینکه خیلی خوبه.در ضمن اگر شما به این مورد اشاره ای نکنید آزمایشCBCبرایتان درخواست نمی شود.نگران نباشید.تایید تالاسمی با انجام آزمایش تخصصی انجام می گیرد.از ما فقط سفلیس و کامل ادرار و ایدز خواستند.تازه تالاسمی مینور بیماری مهمی نیست.