صفحه 219 از 329 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229269319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mjafi نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی از آزمایش A1C هموگلوبین اطلاعی داره؟ مثلا اگه نتیجه ی آزمایش یکی 8 از 6.6 باشه یعنی دیابتی حساب میشه؟ این تو مدیکال اثری داره؟ اگه دوستان لطف کنن راجعه به این آزمایش کمی توضیح بدن ممنون میشم.

دوم هم اینکه راجعه به مشکلات قلبی لطفا هر کسی تجربه ای داره در میون بزاره. مرسی.
    هموگلوبین A1C ۸ نشوندهنده دیابت کنترل نشده هست. نگران نباشید، نهایتا مشکلی برای مدیکالتون ایجاد نمی کنه، اما آزمایشات اضافی براتون درخواست می کنن و ممکنه تا زمان انجام اونها کارتون عقب بیوفته.

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط neela نمایش پست ها
    سلام

من 2 سال پیش یه عمل کوچیک انجام دادم البته بیهوشی گرفتم و بخیه هم استفاده شد .میخواهم برای احتیاط برم و از دکترم نامه بگیرم .2 تا سوال دارم ممنون میشوم کسانی که اطلاع دارند جواب دهند.
    1- دکتر دقیقاً چه چیزی باید در نامه قید کند ؟؟؟؟؟؟
    2- آیا واقعاً نامه لازمه است ؟!

با تشکر
    سلام

اگه جراحي انجام شده مورد خاصي نيست (يه چي بوده همين جوري پيش اومده جراحي شده برطرف شده ان شا ا... قبل و بعدي نداره که حساسيت خاص و نگراني ايجاد بشه ) و در معاينه ممکنه بخيه ها ديده بشه و بهتره شما قبل از معاينه در موردش توضيح بدين، تشريف مي بريد پيش جراحتون و ازشون سابقه عمل مي گيريد به انگليسي باشه بهتره چون احتمالاً ضميمه مدارک و سوابق مي شه که چه عملي بوده يعني چه کاري انجام شده دليلش چي بوده و يا در مورد لزوم انجام جراحي، تاريخش و اين جور موارد دکترتون توضيح مي نويسه اگه قبل و بعد از عمل هم سوابق آزمايشگاهي و سونوگرافي و يا نمونه پاتولوژي و يا متعلقاتي از اين قبيل که گواهي دکتر رو محکم تر مي کنه هم داشته باشيد و آمادگي توضيح و ارائه شون رو داشته باشيد چه بهتر، اما نهايتاً هم اگه سوابق کم باشه يا دکتر خيلي حساس باشه يه معرفي نامه به يه متخصص تو اون زمينه ميده بهتون که يه بار ديگه معاينه بشيد (که اون مورد در حال حاضر حتماً رفع شده و يا خاص و قابل اهميت نيست فقط بخاطرش دوره اي بايد تحت نظر باشين،... ) خلاصه بعداز معاينه متخصص هم نظر مثبتش رو براي دکترتون مي نويسه و مي بريد تحويل مي ديد و تمام . ان شا ا... چند روز بعد همه نتايج ( آزمايش و راديولوژي و نظر متخصص ،.. )چک مي شه و اکي و ارسال مي شه و با ايميل به شما خبر ميده منشي دکترتون

شاد و سلامت باشيد
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

سلام دوستان
    مدیکال کدوم دکتر رو پیشنهاد می کنید ؟ از لحاظ راحتی و سرعت فرستادن و ...
    - دکتر راهوریان ؟ یا - دکتر مقصودیان ؟
    living and studying on Montreal

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط cody نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست من،

اين موضوع اصلا وسواس نداره . همه دکترها خوبند. يکيشون بد بود که اونم دک کردند. البته من فرخي رو به علت مسايل مالي پيشنهاد نميکنم.( اين تجربه شخصي منه و ربطي به هيچي نداره)

سعي کن به نزديکي مسير و در دسترس بودن امکانات و غيره اهميت بدي که اين ترافيک واويلاست اونم تو اين هواي آلوده که خودش ريه رو داغون ميکنه.

من تو اين مدت تعريفهاي زيادي از راهواريان و مقصوديان شنيدم. خودم رفتم پيش ابراهيمي راد، خيلي هم راضي بودم.

به اميد روزهاي روشن ....
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Junior Member Flyaway آواتار ها

سلام دوستان
    با سلام
    من دکتر راهواریان رو بهتون پیشنهاد می دم ، کارشون عالیه .
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyaway نمایش پست ها
    با سلام
    من دکتر راهواریان رو بهتون پیشنهاد می دم ، کارشون عالیه .
    موفق باشید
    من فردا ساعت 3.5 با دكتر راهواريان وقت دارم . 4شنبه ميام شرحشو ميگم.
    File No.: fev 2010
    NOC CSQ : jul 2012
    Federal File No. : sep 2012
    Transfer to Paris : may 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط trinity_23us نمایش پست ها
    من فردا ساعت 3.5 با دكتر راهواريان وقت دارم . 4شنبه ميام شرحشو ميگم.
    من فردا ساعت 12 با ایشون وقت دارم ، مشکل اینه که شنیدم دیر نتایج رو آپلود می کنه
    living and studying on Montreal

من فردا ساعت 12 با ایشون وقت دارم ، مشکل اینه که شنیدم دیر نتایج رو آپلود می کنه
    خوب فردا هم شما هم ما پا فشاري مي كنيم زودتر بفرسته. جالب اينه كه اين دكتر واسه اين معروف شد كه زماني كه مديكال ها پستي بود خيلي زود مي فرستاد ولي حالا كه اي مديكال شده همه ميگن ديرتر ميفرسته. نمي دونم داستان چيه!!!
    File No.: fev 2010
    NOC CSQ : jul 2012
    Federal File No. : sep 2012
    Transfer to Paris : may 2013

Member afnian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی طراحی صنعتی

سلام دوستان
    دوست عزیز
    من خودم پیش دکتر راهوریان رفتم که ایشون خیلی متین بودند و مجرب.
    اما وتسم آزمایش تیرو یید خواست که در نهایت اصلا چیزی نبود ! حالا هم که منتظرم ببینم کی میفرستند . امید وارم زیاد مثل بقیه دوستان فاصله بین ویزیت تا فرستادنشون نباشه.
    پیروز باشید
    فایل نامبر کبک:نوامبر2010 *دعوت به مصاحبه:دسامبر 2012 *مصاحبه:ژانویه 2013*فایل نامبرفدرال:می2013*آپتودیت:آگوست2013*اینپراسس:اکتبر2013*مدیکال: اکتبر2013 * آپلودمدیکال:اکتبر2013 *مدیکال رسیود: اکتبر2013 *desicion made:06/02/2014پاسریکوئست:20/02/2014*رشته 6 امتیازی*جهان جان می طلبد. جانانه باش!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط afnian نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من خودم پیش دکتر راهوریان رفتم که ایشون خیلی متین بودند و مجرب.
    اما وتسم آزمایش تیرو یید خواست که در نهایت اصلا چیزی نبود ! حالا هم که منتظرم ببینم کی میفرستند . امید وارم زیاد مثل بقیه دوستان فاصله بین ویزیت تا فرستادنشون نباشه.
    پیروز باشید
    دوستان سخت نگیرید نتایج آزمایش بین 7 تا 10 روز بعد از اینکه برید ویزیت فرستاده میشه، بعد از 3 سال انتظار 2-3 روز بیشتر و کمتر چقدر تاثیر داره واقعاً؟
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25