صفحه 3 از 329 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

از دوستان کسی دقیقا خبر داره که بعد از رسیدن مدیکال بدستمون تا کی فرصت داریم تا معاینات و آزمایشات مربوطه رو انجام بدیم؟

یعنی برای انجام مدیکال مهلت و مدت زمان مشخصی هست؟

سلام دوست عزيز

من 60 روز وقت براي آزمايشات و مدارك درخواستي داشتم

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    سلام اینکه خیلی خوبه.در ضمن اگر شما به این مورد اشاره ای نکنید آزمایشCBCبرایتان درخواست نمی شود.نگران نباشید.تایید تالاسمی با انجام آزمایش تخصصی انجام می گیرد.از ما فقط سفلیس و کامل ادرار و ایدز خواستند.تازه تالاسمی مینور بیماری مهمی نیست.
    سلام دوست عزیز
    اگه کسی به موردی اشاره نکنه چون فکر میکرده مهم نیست و بعد اونها بفهمن چی؟بد نمیشه؟
    بهتر نیست تمام موارد گفته بشه یا یه کوچولو پنهان کاری اشکالی نداره؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

اگر بیماری مهم و مزمنی نباشه ویا علایم واضح در معاینه نباشه متوجه نمی شن.چی بگم به خودتون بستگی داره .معلوم نیست اونور چه تصمیمی بگیرند.مسلما برای مواردی که بیماری حاد ومسری نباشد مشکلی ایجاد نمی شود فقط مجبور می شوید آزمایشات بیشتری بدهید وخرج بیشتری کنید.مثلا من عملی در 3 سال قبل داشتم که به دکتر گفتم وباعث شد برم دنبال گرفتن تاییدیه واین جور چیزها.البته لازم بود که بگم .حالا خودتون تصمیم بگیرید چه کاری بهتره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

دوستان سلام،

منم یک سوال پزشکی دارم ممنون می شم اگه راهنمائیم کنید:
    من چندین ساله که سنگ کلیه دارم و کلیه ام سنگ سازه و اثراتش در آزمایش ادرار هم دیده میشه، آیا این بیماری به نظر شما اشکالی ایجاد می کنه؟ و یا اینکه اصلا به دکتر نگم که سنگ دارم و بعد دکتر بفهمه می تونم ادعا کنم که خبر نداشتم؟

با تشکر
    پارسا

Junior Member

Question پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام به همه دوستان، من همین الان از آزمایشات پزشکی‌ برگشتم، یه فرم در مورد سابقه بیماریهای مختلف مثل هپاتیت، ایدز و غیره به اضافه سابقه بستری در بیمارستان و سفر به کشورهای مختلف پر کردم و مشخصات فیزیکی‌ مثل قد، وزن فشار خون و میزان شنوأیی سنجش شد. از اوره و خون نمونه برداری شد و قفسه سینه رادیوگرافی گردید. یکسری معاینه ظاهری هم توسط پزشک انجام شد. همونجا رادیوگرافی بهمون اوکی داد و همینطور پزشک. فقط باید تا ۲۸ دسامبر منتظر نتیجه تست خون و اوره بمونیم و در همون تاریخ هم گفتند توسط پست معمولی‌ به لندن ارسال خواهد شد. جمعً هم بابت سه نفر یک میلیون و شصت هزار تومن سلفیدیم !!!
    ارسال مدارک به سیدنی: Feb. 25, 2009 دریافت فایل نامبر اول: March 15, 2009 دریافت مدارک در لندن و شروع پندینگ: June 09, 2009 شروع این پراسسJuly 15 , 2009
    دریافت مدیکال Dec. 15, 2009 ارسال مدیکال Jan. 06, 2010

Junior Member

یکی از دوستان من هم که برای کبک اقدام کرده بود به خاطر وجود خون در ادرار چند ماهی کارش عقب افتادو 3بار مدیکال داد تا بلاخره بار سوم مشکل برطرف شده بود.شاید اگر قبل از انجام آزمایش های مدیکال چک انجام بدید برخی مشکلات را بشه برطرف کردتاروند انجام مدیکال طولانی نشه.
    قلب هرکس آنجایی ست که گنجش نهفته است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid652 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، من همین الان از آزمایشات پزشکی‌ برگشتم، یه فرم در مورد سابقه بیماریهای مختلف مثل هپاتیت، ایدز و غیره به اضافه سابقه بستری در بیمارستان و سفر به کشورهای مختلف پر کردم و مشخصات فیزیکی‌ مثل قد، وزن فشار خون و میزان شنوأیی سنجش شد. از اوره و خون نمونه برداری شد و قفسه سینه رادیوگرافی گردید. یکسری معاینه ظاهری هم توسط پزشک انجام شد. همونجا رادیوگرافی بهمون اوکی داد و همینطور پزشک. فقط باید تا ۲۸ دسامبر منتظر نتیجه تست خون و اوره بمونیم و در همون تاریخ هم گفتند توسط پست معمولی‌ به لندن ارسال خواهد شد. جمعً هم بابت سه نفر یک میلیون و شصت هزار تومن سلفیدیم !!!
    سلام
    مبارک باشه و با آرزوی موفقیت
    هزینه تستها برای هر نفر حدود 350 هزار تومان میشه!چرا؟مگه رادیوگرافی و تست خون چند حساب کردند؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

آقاي حميد شما از ايران آزمايش داديد انقدر هزينه داشت؟

Exclamation پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    سلام
    هزینه تستها برای هر نفر حدود 350 هزار تومان میشه!چرا؟مگه رادیوگرافی و تست خون چند حساب کردند؟؟
    یک نوع حالت باج گیری دارد. یعنی چون شما دارید میروید کانادا باید 200 دلار هزینه ی ویزیت پرداخت نمایید

Senior Member afshinnnn آواتار ها

Cool پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    آقاي حميد شما ازايران آزمايش داديد انقدر هزينه داشت؟
    نه دوستان ایشان خارج از ایران آزمایش داده اند .

در ایران بابت آزمایشات عرف ، حول و حوش 200 هزار تومان برای هر نفر آب می خورد.