صفحه 3 از 307 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmmmmmmm نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه من دقیقن نظاره بر عکس شمارو دارم،،،،،برادرم و خانوادش رفتن پیش دکتر فرخی و خیلی باهاشخون خوب برخورد کرده،،،،،یک ماه بعد از معاینه ویزا شون اومد
    منم اگه روزی خدا بخواهد و مدیکالم بیاد ،،،،،حتما میرم پیش اون ،،،،،،
    چند تا از دوستام رفته بودن پیشه دکتر شریف و بقیه ،،،،،،نزدیکه یک سال طول کشید تا ویزاشون بیاد
    مگه دکتر در زمان اومدن ویزا تاثیر داره؟!
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    مگه دکتر در زمان اومدن ویزا تاثیر داره؟!
    این نظر منطقی نمی تواند باشدچرا که اگر پزشکی در گزارشات ارسالی اش همواره مشکلی داشته باشد مسلما مورد توجه سفارت قرار خواهد گرفت.متاسفانه کاری که پزشکان محترم معتمد انجام می دهند این است که پول ارسال مدارک را تک تک از شما می گیرند و آن ها را چند تایی با هم می فرستند که کمی برایشان به صرفه تر شود که البته این هم ربطی به دیر آمدن جواب ندارد.

Junior Member

با درود.
    مدیکال من از سوریه با tntتازه رسید جزو 29 رشته ایها ی cap1000هستم که دمشق موندم,تاریخ روی برگه مدیکالم اپریل است و در واقع باید تا زوئن که 60 روزش تمام میشد اون رو میفرستادم ولی چون با پست عادی نرسید اخرش خودم کوریر فزستادم.ولی الان نگرانم چون دیر میفرستم فایلم رد شه.یعنی چون اشکال از پست بوده قبول میکنند؟
    در ضمن تاریخ ویزا و مدت زمانی که باید خارج شم رو از اپریل حساب میکنند یا از الان که اکتبره و آزمایش رو تازه دادم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mirdamadi نمایش پست ها
    با درود.
    مدیکال من از سوریه با tntتازه رسید جزو 29 رشته ایها ی cap1000هستم که دمشق موندم,تاریخ روی برگه مدیکالم اپریل است و در واقع باید تا زوئن که 60 روزش تمام میشد اون رو میفرستادم ولی چون با پست عادی نرسید اخرش خودم کوریر فزستادم.ولی الان نگرانم چون دیر میفرستم فایلم رد شه.یعنی چون اشکال از پست بوده قبول میکنند؟
    در ضمن تاریخ ویزا و مدت زمانی که باید خارج شم رو از اپریل حساب میکنند یا از الان که اکتبره و آزمایش رو تازه دادم؟
    با درود
    دوست عزيز در درجه اول تبريک ميگم خدمتتون و امکان داره مشخصات پرونده و زمان هاي مربوطه را بفرماييد؟ و آيا ازتون هيچ UPdate مدرکي خواسته بودن يا نه؟ با تشکر
    دريافت مدارک در سيدني: 14-10-2010 *برداشت پول :25-10-2010 * فايل نامبر : 09-02-2011 *(RBOV) دريافت مدارک در دمشق : 04-03-2011 * In process:ء 13-04-2011* دريافت مدارک درخواستي در دمشق: 28-04-2011* ايميل مديکال،لندينگ في و ع.س.پ : 21-12-2011* دريافت مديکال در پاريس:16-01-2012 و لندينگ في 19-01-2012*اضافه شدن لاين مديکال:28-01- 2012* نقد شدن لندينگ في:13-04-2012* پاس ريکوئست:09-11-2012

دقیقا ما هم پیش دکتر پیجا شریف رفتیم و خیلی سر سری معاینه کرد و دکتر خوبی بود ولی دوست من پیش یه دکتر دیگه ای رفته بود که اسمشو به من نگفت ولی خیلی گیر داده بود به خصوص به کم کاری تیروییدش و 70 هزارتومن رشوه گرفته بود تا براش موضوع رو گزارش نده.

سلام من هم کم کاری تیرویید دارم ، نظر متخصص که قرار است به پرونده الصاق بشه ، باید فرمت خاصی داشته باشد؟
    آیا اصلا نظر متخصص می خواهند وقتی بگم تیروییدم کم کاره؟ یا آزمایش واسه تیرویید می نویسند؟

ممنون
    الهام

سلام دوستم من رفتم پیش دکتر فرخی خیلی مهربون و مودب بود
    معاینشم مثل بقیه دکتراست همه مثل هم معاینه میکنند.
    ولی در کل من که راضی بودم

Junior Member

بيمارستان دي خيلي خوبه. اولا تموم ازمايشات و راديولوژي داخل همون بيمارستانه و از جايي به جاي ديگه نميريد و دكتر انلاين ارسال ميكنه و اگه مشكلي بود اول به خودتون اطلاع ميدن

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Wink پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط diana_kch نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه دوستانی که فرمهای مدیکال را گرفتن بگن پیش چه دکتری رفتن؟
    و اینکه لطفا میشه دقیقا بگین آزمایشهایی که ازتون گرفتن چی بود؟

آیا میدونید ممکن است به خاطر کم کاری تیروئید کسی را رد کنند؟

مرسی
    دایانا

سلام ديانا عزيز

من پيش دكتر حسابي رفتم. پير مرد بسيار خوبيه اما خيلي هم هواس جمع. تا به تيروييد من دست زد برام سونوگرافي گردن و آزمايش خون T3,T4,TSH نوشت كه مربوط به تيروييد. در ضمن هر چهارشنبه مدارك را ارسال مي‌كند.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    سلام ديانا عزيز

من پيش دكتر حسابي رفتم. پير مرد بسيار خوبيه اما خيلي هم هواس جمع. تا به تيروييد من دست زد برام سونوگرافي گردن و آزمايش خون T3,T4,TSH نوشت كه مربوط به تيروييد. در ضمن هر چهارشنبه مدارك را ارسال مي‌كند.

موفق باشي
    سلام دوست عزیز.حالا اگه یکی مشکل تیروعید داشت اونوقت تکلیف چیه؟خیلی گیر میدن به موضوع تیروعید مثل بقیه بیماریها یا نه؟