صفحه 310 از 329 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

سلام دوستان يه سوال داشتم
    آنزيم كبدي بالا توي آزمايشها معلوم ميشه؟ و اگر نه بهتره خودمون بگيم كه مشكل كبد داريم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

سلام دوستان
    ما از طریق سرمابه گذاری کبک اقدام کریدم.پدرم که پرونده به نام ایشون هست 4 سال پیش غده ای در گردن داشت که عمل کرد .جای عمل مشخص هست.الان 3 سال هست که داره شیمی درمانی می کنه و یه تیکه غده توی ریه داره.از جهت ظاهری چیزی مشخص نیست و آزمایش مدیگال ما نزدیک هست.
    فکر کنم با این شرایط امیدی برای گذر از این مرحله بعد از 4 سال صبر نباشه ، خواستم نظرتون رو بدونم؟
    اگر اونو رد کنن بقیه اعضای خانواده هم رد میشن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یک بیماری سرگیجه دارم یعنی بعضی وقتا سرگیجه سراغم میاد و دارو (قرص) مصرف میکنم.
    1.آیا این موضوع مشکلی پیش میاره برای رد شدن ویزا؟
    2.اصلا از کجا باید فهمید دقیقاً چه بیماریهایی باعث رد شدن ویزا میشن؟رفرنسی نیست؟
    3.اصلا اگه نگم بیماریمو توی آزمایشات خون و ادار مشخص میشه قرص مصرف میکنم
    4.یا اگه راجب بیماری چیزی نگیم و بتونیم ویزا (دانشجویی) بگیریم بعدش توی اونجا متوجه پنهان کاری ما نمیشن؟

Junior Member salomon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6183 نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال داشتم
    آنزيم كبدي بالا توي آزمايشها معلوم ميشه؟ و اگر نه بهتره خودمون بگيم كه مشكل كبد داريم؟
    سلام
    برای آزمایش خون فقط ایدز و سفلیس رو چک میکنن و اگر بگین که آنزیم کبدی تون بالاست احتمال داره پزشک تون شما رو برای آزمایشای بیشتر کبدی بفرسته
    حتی اگر بفهمن هم بعید میدونم مشکل خاصی باشه برای مهاجرت
    بودن کسایی که حتی هپاتیت داشتن و ویزا شدن
    ویرایش توسط salomon : August 26th, 2015 در ساعت 12:23 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک بیماری سرگیجه دارم یعنی بعضی وقتا سرگیجه سراغم میاد و دارو (قرص) مصرف میکنم.
    1.آیا این موضوع مشکلی پیش میاره برای رد شدن ویزا؟
    2.اصلا از کجا باید فهمید دقیقاً چه بیماریهایی باعث رد شدن ویزا میشن؟رفرنسی نیست؟
    3.اصلا اگه نگم بیماریمو توی آزمایشات خون و ادار مشخص میشه قرص مصرف میکنم
    4.یا اگه راجب بیماری چیزی نگیم و بتونیم ویزا (دانشجویی) بگیریم بعدش توی اونجا متوجه پنهان کاری ما نمیشن؟
    1 - همه چی بستگی داره به اینکه اینو به دکترتون بگین یا نه و اگه نگین خود دکتر متوجه میشه یا خیر. دکتر این اجازه رو داره که در صورت نیاز برای شما آزمایشای بیشتر بنویسه
    2 - بیشتر حساسیتشون روی بیماری های ایدز و سفلیسه . در واقع توی استاندارد چک آپ پزشکی آزمایش خون فقط این دوتا رو تست میکنن (مگر اینکه دکترتون آزمایشات بیشتری بخواد)
    3 - این تخصص پزشکی میخواد که چه دارویی روی خون و ادرار تاثیر میذاره ولی اگه مصرف قرصتون دائمی نیست بعید میدونم تاثیر چندانی داشته باشه. میتونید یه هفته قبل از مدیکال قرص نخورید
    4 - برای ویزای اقامت دائم میدونم که بعد از ورود به کانادا هیچ آزمایش پزشکی وجود نداره مگر اینکه خدای نکرده بیمار بشین و برین دکتر که اونجا هم لزومی نداره بیان کنین از قبل چه بیماری هایی داشتین

یکی از پزشکای معتمد کانادا یه خانم دکتری بود توی یوسف آباد که تلفنی هم خیلی دوستانه جواب این سوالارو میداد سرچ کنید شماره ش پیدا میشه میتونید با ایشون هم مشورت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط es2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما از طریق سرمابه گذاری کبک اقدام کریدم.پدرم که پرونده به نام ایشون هست 4 سال پیش غده ای در گردن داشت که عمل کرد .جای عمل مشخص هست.الان 3 سال هست که داره شیمی درمانی می کنه و یه تیکه غده توی ریه داره.از جهت ظاهری چیزی مشخص نیست و آزمایش مدیگال ما نزدیک هست.
    فکر کنم با این شرایط امیدی برای گذر از این مرحله بعد از 4 سال صبر نباشه ، خواستم نظرتون رو بدونم؟
    اگر اونو رد کنن بقیه اعضای خانواده هم رد میشن؟
    با آرزوی سلامتی برای ایشون به نظر نمیاد این بیماری باعث ممنوع الورود شدن پدرتون به کانادا بشه با یکی از پزشکان معتمد کانادا تماس بگیرین و مشکلتونو بگین اونا بهتر میتونن راهنمایی تون کنن
    فکر کنم اگر ایشون رد بشه اعضای خانواده هم رد میشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salomon نمایش پست ها
    با آرزوی سلامتی برای ایشون به نظر نمیاد این بیماری باعث ممنوع الورود شدن پدرتون به کانادا بشه با یکی از پزشکان معتمد کانادا تماس بگیرین و مشکلتونو بگین اونا بهتر میتونن راهنمایی تون کنن
    فکر کنم اگر ایشون رد بشه اعضای خانواده هم رد میشن
    یعنی داشتن سرطان و شیمی درمانی کردن باعث رد شدن نمیشه؟

Senior Member atarod آواتار ها

دوست عزیز، دولت کانادا مبلغ ثابتی رو سالانه برای هزینه درمان هر شخص در نظر گرفته،اگر هزینه درمان شخصی‌ بیشتر از اون مبلغ تعیین شده در سال باشه ردش می‌کنن.مگر اینکه شخص بتونه ثابت کنه که از پس هزینه درمان بر میاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط es2015 نمایش پست ها
    یعنی داشتن سرطان و شیمی درمانی کردن باعث رد شدن نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    دوست عزیز، دولت کانادا مبلغ ثابتی رو سالانه برای هزینه درمان هر شخص در نظر گرفته،اگر هزینه درمان شخصی‌ بیشتر از اون مبلغ تعیین شده در سال باشه ردش می‌کنن.مگر اینکه شخص بتونه ثابت کنه که از پس هزینه درمان بر میاد.
    خوب ما که از طریق سرمایه گذاری اقدام کریدم نشون میده که بر می اییم

Junior Member

سلام
    پدر و مادر من براي انجام كارهاي مديكالشون به خانم دكتر پورمند مراجعه كردند ولي خود خانم دكتر حضور نداشتن و همسرشون كه پزشك هستن همه كارها رو انجام دادن ولي عليرغم اينكه ١٠ روز پيش مدارك تكيل شده رو فرستادند هنوز فايلشون اپديت نشده كه مديكالشون رسيده. ميخواستم ببينم ايا اينكه همسر ايشون همه كارها رو انجام دادن و پدر و مادر من حتي يكبار هم خانم دكتر رو نديدند اشكالي ايجاد ميكنه؟