صفحه 311 از 329 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr17 نمایش پست ها
    سلام
    پدر و مادر من براي انجام كارهاي مديكالشون به خانم دكتر پورمند مراجعه كردند ولي خود خانم دكتر حضور نداشتن و همسرشون كه پزشك هستن همه كارها رو انجام دادن ولي عليرغم اينكه ١٠ روز پيش مدارك تكيل شده رو فرستادند هنوز فايلشون اپديت نشده كه مديكالشون رسيده. ميخواستم ببينم ايا اينكه همسر ايشون همه كارها رو انجام دادن و پدر و مادر من حتي يكبار هم خانم دكتر رو نديدند اشكالي ايجاد ميكنه؟
    از اون جهت به نظر میرسه نباید مشکلی باشه چون نتایج در سیستم الکترونیکی مدیکال تبت میشه و مادامی که ایشون پسورد رو داشته باشن قاعدتا مشخص نمیشه چه شخصی وارد کرده .در مورد بعضی دوستان مدیکال کمی طول کشیده بود.
    به عقیده من بهتره با منشی تماس بگیرین و بگین که آیا مشکل خاصی در آزمایشها وجود داشته ؟ و اینکه ایا نتایج رو ارسال کردند یا نه و اگه ارسال کردند رسید ارسال مدیکال رو براتون ایمیل کنن.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک بیماری سرگیجه دارم یعنی بعضی وقتا سرگیجه سراغم میاد و دارو (قرص) مصرف میکنم.
    1.آیا این موضوع مشکلی پیش میاره برای رد شدن ویزا؟
    2.اصلا از کجا باید فهمید دقیقاً چه بیماریهایی باعث رد شدن ویزا میشن؟رفرنسی نیست؟
    3.اصلا اگه نگم بیماریمو توی آزمایشات خون و ادار مشخص میشه قرص مصرف میکنم
    4.یا اگه راجب بیماری چیزی نگیم و بتونیم ویزا (دانشجویی) بگیریم بعدش توی اونجا متوجه پنهان کاری ما نمیشن؟
    در جواب سوال 2 : من خاطرم هست یک فایل pdf بود که به عنوان QUIDELINES برای پزشکان مهاجرت نوشته شده بود و در حقیفت یک جور راهنما برای پزشکهای معتمد در انجام معاینات بود من الان لینک رو ندارم اما روی سایت cic سرچ کنین احتمالا پیدا میکنین.

Junior Member

يه سوال ديگه هم داشتم براي چك كردن فايل مديكال كجا بايد مراجعه كنيم؟ نوع ID رو چي بايد انتخاب كنيم؟ ما upfront medical انجام داديم و شماره شناسايي تو رسيد مديكال UMI هست ما اين شماره رو كجا بايد وارد كنيم تا استاتوس مديكال رو ببينيم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    در ضمن تجربه خيلي خوبي با خانم دكتر پورمند داشتيم به همه توصيه ميكنم

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr17 نمایش پست ها
    يه سوال ديگه هم داشتم براي چك كردن فايل مديكال كجا بايد مراجعه كنيم؟ نوع ID رو چي بايد انتخاب كنيم؟ ما upfront medical انجام داديم و شماره شناسايي تو رسيد مديكال UMI هست ما اين شماره رو كجا بايد وارد كنيم تا استاتوس مديكال رو ببينيم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    در ضمن تجربه خيلي خوبي با خانم دكتر پورمند داشتيم به همه توصيه ميكنم
    به دليل حساسيت آزمايشات نتايج مديكال تنها توسط پزشك در سيستم وارد ميشه و براي اداره مهاجرت ارسال ميشه.اون برگه هم فقط جهت اطلاع شماست.البته در مورد 2015 رو من اطلاعی ندارم كه حتما بايد شماره رو در پروفايل وارد كنيد يا خير اما در مورد 2014 نيازي به ارسال رسيد مديكال توسط متقاضي نبود و چند روز پس از ارسال توسط پزشك در سايت دريافت اون درج ميشد.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : September 22nd, 2015 در ساعت 11:07 PM

Junior Member

دوستان من آزمایشات مدیکال پیش دکتر فرخی انجام دادم. هیچ رسیدی به من نداد. آیا باید پیگیری کنم و بگیرم؟ الان بیشتر از یک هفته از ارسال میگذره ولی وضعیت من مدیکال ریسیود نشده

سلام دوستان، روز و شب خوش،

- سوالی که داشتم در مورد بیماری "کولیت السراتیو" هست. آیا کسی با این بیماری اقدام کرده و تجربه ای داشته ؟
    - شرایط بیماری به این صورت هست که مزمن هست و اصولا طولانی مدت همراه مریض است ولی اگر بیماری مدت طولانی خاموش باشه چه تصمیمی ممکنه گرفته بشه ؟
    دلیل شکی که دارم این است که بیماری در شرایط خاص میتونه هزینه بالا داشته باشه و در شرایط خاموش میتونه هیچ هزینه ای نداشته باشه.
    - در ضمن اگه ممکنه در مورد الزام در میون گذاشتن این مورد با پزشک مورد اعتماد صحبت کنید (بیماری در حالت خاموش هیچ علائمی نشون نخواهد داد!)

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Arminkhodaei نمایش پست ها
    سلام دوستان، روز و شب خوش،

- سوالی که داشتم در مورد بیماری "کولیت السراتیو" هست. آیا کسی با این بیماری اقدام کرده و تجربه ای داشته ؟
    - شرایط بیماری به این صورت هست که مزمن هست و اصولا طولانی مدت همراه مریض است ولی اگر بیماری مدت طولانی خاموش باشه چه تصمیمی ممکنه گرفته بشه ؟
    دلیل شکی که دارم این است که بیماری در شرایط خاص میتونه هزینه بالا داشته باشه و در شرایط خاموش میتونه هیچ هزینه ای نداشته باشه.
    - در ضمن اگه ممکنه در مورد الزام در میون گذاشتن این مورد با پزشک مورد اعتماد صحبت کنید (بیماری در حالت خاموش هیچ علائمی نشون نخواهد داد!)
    سلام دوست عزیز
    تا جاییکه من میدونم اصلا عنوان نکنید.
    اگه توی آزمایشاتی که میگیرند نشون داده نمیشه شما هم چیزی نگید... البته اکثر کسانی که این بیماری رو دارند لاغری بیش از حدشون برای دکتر قابل تشخیصه...
    ویرایش توسط Azumi : September 30th, 2015 در ساعت 12:45 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

متاسفانه بیماری سرطان قطعا باعث رد شدن متقاضی می شود. هزینه های درمان این بیماری در کانادا بسیار بالاست. همچنین داروهایی که پدر شما در حال مصرف آن هستند در آزمایش ها خود را نشان خواهد داد. حتی در موردی مشابه، یکی از خویشاوندان با وجود بهبودی، توسط دولت کانادا رد شد.

به هر حال برای پدر شما آرزوی بهروزی و سلامت دارم.

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maple2011 نمایش پست ها
    دوستان من آزمایشات مدیکال پیش دکتر فرخی انجام دادم. هیچ رسیدی به من نداد. آیا باید پیگیری کنم و بگیرم؟ الان بیشتر از یک هفته از ارسال میگذره ولی وضعیت من مدیکال ریسیود نشده
    بهتره با منشي تماس بگيرين و بپرسين نتايج رو ارسال كرده اند يا خير. بعضي از پزشكان ممكنه در حدود 4 يا 5 روز تاخير در ارسال نتيايج داشته باشن كه ممكنه تو اين زمان يك هفته اي كه شما ميگين از رفتنتون گذشته خود پزشك ممكنه نتايج رو چند روز دير ارسال كرده باشه.
    بنابراين با پزشك يا منشي تماس بگيرين و بپرسين آيا مشكل خاصي و جود داشته و اينكه پزشك كي نتايج رو ارسال كرده و اگه ارسال كردند رسيد رو براي شما ايميل كنن.
    هر چند اين موضع خيلي تاثير خاصي نداشته، با اين حال ميتونين اگه رسيد رو براتون ايميل كردند اون رو خودتون هم به ويزا آفيس ايميل كنيد و بگيد مديكال رو پيش فلان پزشك در فلان تاريخ فلان انجام دادين و رسيد مديكال ضميمه ايميل مي باشد.
    البته همون طور كه قبلا هم ذكر شده اين كار خيلي ضرورري نيست و در مورد بيشتر دوستان و همچنين خودم من هم بدون ايميل كردن در سايت مديكال رسيود شديم.
    هنوز به نظر من جاي نگراني نداره و بازه انتظار شما معقول هست.
    همچنين ميتونين به اسپردشيت اطلاعات دوستان 2014 مراجعه كنيد و ببينيد در مورد بقيه دوستان كه به پزشك شما مراجعه كرده اند پزشك شما بصورت متوسط چند روز طول كشيده نتايج رو ارسال كنند و چند روز بعد از ارسال دوستان مديكال رسيود شدن.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام دوستان.
    نتایج آزمایشات مدیکال در چه حد تعیین کننده ست؟مثلا آیا کسی به خاطر مشکل مادرزادی چشمی(ضعف بینایی) حتی اگر سابقه تحصیلی و کاری خیلی خوبی هم داشته باشه رد میشه؟ چنین شخصی اگر به صورت همراه اقدام کنه شرایط چطور میشه؟