صفحه 313 از 329 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان من تیرویید کم کار دارم ایا ممکنه تو این قسمت رد بشم؟
    نه عزیزم هیچ مشکلی برات پیش نمیاد من با تشخیص تیروئید پاپیلاری دارم میرم عمل کنم البته تشخیص برای من در ابتدایی ترین مراحل بوده و به گره ها و بافت های اطراف نرسیده من هم چون نگران بودم تقریبا یک بار تمام این صفحات زیررو کردم و دیدم مورد مشابه من بعد عمل با ارائه مدارک پزشکی و نتیجه بیوپسی پیش دکتر دانشور جواب اوکی گرفتند برای مدیکالشون مشکلات تیروئید تقریبا شایع هست خصوصا کم کاری و پر کاری که شما با یک قرص کوچولو کم هزینه می تونید تنظیمش کنید نه برای جامعه خطر ناک هست نه کارایی شما رو می گیره و نه هزینه بردار برای دولت کانادا هست پس نگران نباشید

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

سلام دوستان , می شه لطفا راهنمایی کنید
    دقیقا چند روز برای انجام آزمایشات مدیکال وقت داریم؟

توی نامه اصلی زده 60 روز ولی تو نامه ای که اتچ برگه مدیکال زده 30 روز!!!!

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

Junior Member

سلام دقیقا چه آزمایشایی باید بدیم ؟
    همسرم بیماری پوستی پسوریازیس خفیف داره آیا ما میتونیم اقدام کنیم ؟
    توی یه سایتی اینارو نوشته بود :

لیست آزمایشات :
    رادیولوژی قفسه سینه
    آزمایش خون، برای متقاضیان 18 سال و بیشتر
    آزمایش ادرار
    و ... چیزای ساده ی دیگه ...
    منبع :
    معاینات پزشکی در روند مهاجرت
    لینک بالارو ببینید
    منبع : راهنمای کانادا

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo_65 نمایش پست ها
    سلام دقیقا چه آزمایشایی باید بدیم ؟
    همسرم بیماری پوستی پسوریازیس خفیف داره آیا ما میتونیم اقدام کنیم ؟
    توی یه سایتی اینارو نوشته بود :

لیست آزمایشات :
    رادیولوژی قفسه سینه
    آزمایش خون، برای متقاضیان 18 سال و بیشتر
    آزمایش ادرار
    و ... چیزای ساده ی دیگه ...
    منبع :
    معاینات پزشکی در روند مهاجرت
    لینک بالارو ببینید
    منبع : راهنمای کانادا
    اولا پوست رو معاينه نميكنن پس به نظر من اگه جايي نيست كه ديده بشه هيچ نگيد.ثالثا اگه بگيد مشكلي هم نداره نگران نباشيد

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    اینکه کسی سرطان داشته قبلا ولی درمون شده(10 ساله خوب شده) میتونه دردسر ساز بشه یا نه؟

Junior Member

دوستان یه سوال،
    بعد از انجام مدیکال، دکتر خودش مدارک رو ارسال میکنه؟ اونجور که من فهمیدم انگار یک پورتالی دارن دکترا که میرن اونجا نتایج آزمایشات رو وارد میکنن؟ یا ایمیل میکنند نتایج رو؟ دکتر ما یه فرم یک صفحه ای information sheet و همچنین یه فرم دو صفحه ایه referral letter رو به ما داده که مهر امضا دکتر روش هست.

الان ده روز هست که مدیکال رو دادیم ولی تو سایت وضعیت ما تغییری نکرده. به نظرتون این فرم اینفرومیشن رو اسکن کنم بفرستم با ایمیل براشون یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اینکه کسی سرطان داشته قبلا ولی درمون شده(10 ساله خوب شده) میتونه دردسر ساز بشه یا نه؟
    مینونید تلفنی با یکی از پزشکان که تو لیست پرشمهای معتمد هستند مشورت کنید.اما بعدا مختارید اگه خواستید برای انجام آزمایشات به پزشک دیگری مراحعه کنید.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

عذر میخوام ولی پوست و معاینه میکنن پسوریازیس هم به نظرم با یک نگاه مشخص میشه والا جایی که من رفتم برای مدیکال ازم خواستن لباسامو دربیارم یه ملافه یار مصرف هم به خانما میدن که بندازن رو خودشون که به نظرم نمیدادن سنگین تر بودن چون پزشک خیلی راحت میزنتش کنار همشم دقت میکرد ببینه جای جراحی رو بدنم هست یا نه |:
    خلاصه فکر کنم فقط معاینش یک ربعی طول کشید ! بعدم قد و وزن آخرش هم کلی سوال تکراری چون من همون اولش گفته بودم نه مشکلی دارم و نه سابقه ی جراحی داشتم
    الان که دارم میخونم تاپیک و میگم کاش پیش دکتر پورمند میرفتم حداقل واسه خانما بهتر بود

ما کلینیک بیمارستان دی رفتیم با دکتر ابراهیمی اگر اشتباه نکنم
    حدود دو ساعت نشستیم تا نوبتمون شه چون صفی بود وقت نمیدادن تلفنی یک هفته ای هم ایمیلش برام اومد
    ویرایش توسط khashijan : December 31st, 2015 در ساعت 03:27 AM

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

آزمایش خونشون فقط هپاتیت وایدز و سفلیس اگر اشتباه نکنم

Junior Member

دوستان عزیز سلام. هزینه ویزیت پزشک و آزمایشات معمول مدیکال برای هر نفر چقدره الان؟ و آیا تمام پزشکها هزینه یکسان دریافت میکنن؟