صفحه 315 از 329 نخستنخست ... 215265305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

سلام
    دوستان من یک چشمم تنبلی داره (کلا دیدش 4 از 10 هست) اما چشم دیگرم سالم هست و می خواستم بدونم این برای مدیکال مشکل ساز نمیشه احیانا ؟
    ممنون میشم اگر تجربه یا اطلاعاتی در این موضوع خاص دارید کمک کنید راستش خیلی استرس دارم بابت این قضیه !!!
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenRS نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یک چشمم تنبلی داره (کلا دیدش 4 از 10 هست) اما چشم دیگرم سالم هست و می خواستم بدونم این برای مدیکال مشکل ساز نمیشه احیانا ؟
    ممنون میشم اگر تجربه یا اطلاعاتی در این موضوع خاص دارید کمک کنید راستش خیلی استرس دارم بابت این قضیه !!!
    مرسی
    عزیزم اصلن در مورد چشمات سوال نمیکنن!! تست چشم هم نمیگیرن، از ما که نگرفتن! بعد اصلن تنبلی چشم چه ربطی به مهاجرت داره؟ مگه بیماری واگیردار یا پرهزینه ایه ؟
    لطفن فروم رو مطالعه کنید، تو سایتای دیگه هم کلی مطلب هست.

Junior Member

دوست عزیز ، با وجود اینکه توی نامه مدیکال گفته بودند روز معاینه عینک (اگر می زنید ) همراهتان باشد ، ولی اصلا معاینه نکردند ، نگران این چیزها نباشید .

Junior Member Partizan آواتار ها

سلام به دوستان گرامی

در مورد هزینه ها می خواستم بپرسم. من از دوتا از پزشکان محترم قیمت گرفتم. گفتن 110 دلار آمریکا+150 هزار تومان. می خواستم اگه امکان داره، دوستانی که به تازگی این هزینه رو پرداخت کردن، تجربه شون رو به اشتراک بذارن و بگن که چقدر برای مدیکال هزینه کردن. پیشاپیش سپاس.
    ارسال مدارک: July 2011 / دریافت فایل نامبر: Sept. 2011 / فایل نامبر: DA000046XXX / رشته: صفر امتیازی قدیم، 12 امتیازی جدید / نامه آپدیت: March 2015 / ارسال آپدیت: June 2015 / دریافت سی اس کیو: Sept. 2015/ فایل نامبر فدرال: Feb. 2016 / ارسال مدیکال: Feb. 2016 / پاس ریکوئست: Oct. 2016

Junior Member

با سلام،
    برای آزمایشات مدیکال عکس از قفسه سینه اجباری است؟
    دوستان کسی مشهد پیش دکتر ناظم رفته؟ با مشکل خاصی مواجه نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamoj نمایش پست ها
    با سلام،
    برای آزمایشات مدیکال عکس از قفسه سینه اجباری است؟
    دوستان کسی مشهد پیش دکتر ناظم رفته؟ با مشکل خاصی مواجه نشده؟
    بله، عکس قفسه سینه اجباریه. خودشون عکسو میفرستن برای دکتر. شما اصلن نمیبینید عکس رو.
    ما پیش دکتر ناظم رفتیم، خیلی خوب بود. اول دخترشون معاینه کردن، بعد خودشونم اومدن یه چک کردن. باید عصر زنگ بزنید دفترشون برای فرداش وقت بگیرید.
    10 دقیقه معاینه طول میکشه بعد میفرستن خیابون ابن سینا برای آزمایش خون و بعدشم عکسبرداری. همش رو پیاده هم میشه رفت اگر خوصله داشته باشین. عکسبرداری ممکنه خیلی شلوغ باشه و یک ساعتی طول بکشه.
    اگر 9 صبح مطب دکتر باشید، ساعت 11 و نیم کار تمومه.
    2، 3 روز بعد هم منشیشون مدارک رو آپلود میکنند ، میتونید برید رسید مدارک رو بگیرید.

Junior Member

دوستان من مشکل یا عملی نداشتم فقط کم کاری تیرویید دارم و قرص مربوطه رو می خورم بنظرتون بگم یا نگم آیا ممکنه رو پرونده ام تاثیر بزاره؟ تشکر
    ویرایش توسط AMIRFX : March 2nd, 2016 در ساعت 09:05 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRFX نمایش پست ها
    دوستان من مشکل یا عملی نداشتم فقط کم کاری تیرویید دارم و قرص مربوطه رو می خورم بنظرتون بگم یا نگم آیا ممکنه رو پرونده ام تاثیر بزاره؟ تشکر
    ظاهرا خيلي مشكل خاصي نداره تا جايي كه من اطلاع دارم يكي دوتا از دوستان كه اين مشكل رو داشتن و عنوان كرده بودند ازجاع داده شده بودند به متخصص كه نهايتا هم گفته بودند مشكلي نداره و ويزا رو گرفتن. توصيه من اينه كه تو هميت تاپيك اين دوستان كه موضوع رو عنوان كرده بودند رو پيدا كنيد و باهاشون مشورت كنيد.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

ممنونم. من یه سوال درباره ی تاریخ مدیکال داشتم- میشه قبل از دریافت ITA آزمایش های مدیکال رو زودتر انجام داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abi_gh نمایش پست ها
    بله، عکس قفسه سینه اجباریه. خودشون عکسو میفرستن برای دکتر. شما اصلن نمیبینید عکس رو.
    ما پیش دکتر ناظم رفتیم، خیلی خوب بود. اول دخترشون معاینه کردن، بعد خودشونم اومدن یه چک کردن. باید عصر زنگ بزنید دفترشون برای فرداش وقت بگیرید.
    10 دقیقه معاینه طول میکشه بعد میفرستن خیابون ابن سینا برای آزمایش خون و بعدشم عکسبرداری. همش رو پیاده هم میشه رفت اگر خوصله داشته باشین. عکسبرداری ممکنه خیلی شلوغ باشه و یک ساعتی طول بکشه.
    اگر 9 صبح مطب دکتر باشید، ساعت 11 و نیم کار تمومه.
    2، 3 روز بعد هم منشیشون مدارک رو آپلود میکنند ، میتونید برید رسید مدارک رو بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-آزاد

سلام دوستان.من حجم بالايي از مطالب اين فروم رو خوندم و با اطلاعات تقريبا كامل سوالم رو مطرح مي كنم.همسر من چندين ساله در آزمايشهاش مقداري خون دفع ميكنه و هر چه آزمايش تكميلي يا سونو داديم چيزي دستگير پزشكان نشده.البته ميدونم به خودي خود باعث رد شدن پرونده نميشه ولي همين كه آزمايشهاي تكميلي ميخاد و طولاني شدن پروسه به همراه استرس رو داره واسمون سخته .از پزشكان و صاحبنظران خواهش ميكنم اگه راه حلي براي ما دارند از قبيل راهكار براي عدم مشاهده خون يا مشاوره با پزشكان معتمد كانادا و يا هر چيزي كه مشكل ما رو حتي موقتي حل كنه يا پروسه مارو كوتاهتر كنه به ما لطف كنند و ارائه بدهند.با سپاس .