صفحه 316 از 329 نخستنخست ... 216266306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

سلام دوستان، من ساکن مونترال در کانادا هستم همونجا برای اقامت اقدام کردم.الان برای تعطیلات یه یک ماهی‌ اومدم ایران که مدیکال‌ام اومده،الان نمیدونم می‌تونم همین جا کارای مدیکال رو انجام بدم تا برگردم کانادا اون ۳۰ روز مهلت تو نامه تموم می‌شه
    یکی‌ اینکه توی عید کسی‌ تاحالا پیش این دکترا رفته؟ هستن ؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

نقل قول نوشته اصلی توسط kouroshp نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ساکن مونترال در کانادا هستم همونجا برای اقامت اقدام کردم.الان برای تعطیلات یه یک ماهی‌ اومدم ایران که مدیکال‌ام اومده،الان نمیدونم می‌تونم همین جا کارای مدیکال رو انجام بدم تا برگردم کانادا اون ۳۰ روز مهلت تو نامه تموم می‌شه
    یکی‌ اینکه توی عید کسی‌ تاحالا پیش این دکترا رفته؟ هستن ؟ ممنون
    بله، اتفاقن یکی از دوستان کانادا بود، چند ماه پیش اومد ایران مدیکالش رو همینجا داد.
    باید تماس بگیرید با مطبشون ببینید هستند یا نه.

Junior Member

دوستان با داشتن بیماری های خاص مثل هپاتیت ب باید قید ویزا گرفتن کانادا رو زد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی جوش مرکز جوش ایران

با سلام
    دوستام مطلع در مورد بیماری ام اس آیا مشکلی در مدیکال پیش میاید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhreddin1352 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستام مطلع در مورد بیماری ام اس آیا مشکلی در مدیکال پیش میاید؟
    با درود.دوست عزيز تا اونجا كه من اطلاع دارم ام اس بيماري هست كه فقط با ام آر آي مشخص ميشود و چون اين آزمايش تا زماني كه شما به پزشك معتمد اين بيماري را اطلاع ندهيد براي شما تجويز نمي كند قاعدتا به خودتان بستگي دارد .موفق باشيد .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی جوش مرکز جوش ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidrezaaa نمایش پست ها
    با درود.دوست عزيز تا اونجا كه من اطلاع دارم ام اس بيماري هست كه فقط با ام آر آي مشخص ميشود و چون اين آزمايش تا زماني كه شما به پزشك معتمد اين بيماري را اطلاع ندهيد براي شما تجويز نمي كند قاعدتا به خودتان بستگي دارد .موفق باشيد .
    من تصمیم دارم که حقیقت را بگویم تا بتوانم در آنجا از مزایای بیمه تکمیلی استفاده کنم و هزینه درمانم مثل اینجا کم شود.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

مقاله كامل درباره مديكال:

Excessive Demand on the Public Health Care System

If your condition will pose an excessive demand on Canada’s public health care system, you may not be admitted.
    It is important to note that members of the family class (i.e., sponsorship of a spouse, common law partner or dependent child) are exempt from the “excessive demand” test, as are refugees.
    So even if a sponsored spouse, common law partner or child will pose an excessive demand on the Canadian public health care system, they can still be admitted to Canada.
    A “sponsored” spouse, partner or child means that one spouse is already a Canadian citizen or permanent resident, and has made an application to sponsor a family member for permanent residence as well.
    What is excessive demand?

“Excessive demand” is considered to be any condition where certain financial demands will be placed on health or social service costs (and social service includes home care, special education services, rehabilitation services, devices, and so forth paid by a government agency).
    The dollar amount of demand on health or services does change. It is currently limited to no more than $24,030 over 5 years.
    So if your care will exceed that amount, then you will be considered to be placing excessive demand on the system.
    Visa officers using doctor’s medical reports will determine if your condition will place an excessive demand on health or social services in Canada.
    Danger to Public Health of Public Safety

If your medical condition poses a danger to public health or safety, you will not be admitted.
    In my experience, it is extremely rare for an individual to be denied entry as a danger to public health or safety.
    For example, individuals with HIV can be admitted as they are not considered a danger to public health or safety (although they could possibly be denied based on excessive demand of public services, above).
    There are no lists of conditions that are considered to pose a danger to public health and safety – it is determined on a case by case basis.
    The Visa officer working with the medical opinion will determine if your condition will pose a danger to public health or safety.
    In my experience, active tuberculosis will likely be considered to be a danger to public health and safety.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhreddin1352 نمایش پست ها
    من تصمیم دارم که حقیقت را بگویم تا بتوانم در آنجا از مزایای بیمه تکمیلی استفاده کنم و هزینه درمانم مثل اینجا کم شود.
    کدام بیمه تکمیلی؟؟ اولا وقتی وارد کانادا می شوید پیش پزشکان خواهید رفت و تمام مسائل را ثبت می کنند و برنامه درمانی خواهند گذاشت و نیازی به بیمه تکمیلی نیست و هزینه درمان شما با دولت است. یعنی منظورم اینه که مثل بیمه های خصوصی نیست که شرایط از پیش موجود را مستثنی کنند. اما مسئله شما اینه که ام اس جزو بیماری هائی است که بخاطر هزینه زیاد درمان های داروئی نگهدارنده آن، در صورت مشاهده اصلا اجازه مهاجرت به شما نمی دن. حالا خودتون می دونید که به پزشک معتمد بگید یا خیر. اگر گزارش بشه اصلا نمی تونید مهاجرت کنید. مرجع:

http://www.immigration.ca/en/canadac...-v-canada.html
    ایشون سرمایه گذاری پذیرفته شدند ولی بخاطر ام اس داشتن دخترشون رد شدند. خیلی واضح گفته شده»

Although the disease is degenerative, it has been controlled by a drug that would cost $15,000 yearly. An excessive demand was considered one that exceeds the average annual Canadian per capita cost of $5000.
    The Visa Office determined that in Canada, the drug would be normally covered by the health care system, causing an excessive demand.

اینهم لیست بیماری های ناتوان کننده که افسران بر اساس اونها می تونن پرونده ها را رد کنند
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...conditions.pdf
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان
    آيا داشتن فشار خون و كم كارى كبد مشكل جدى محصوب ميشه براى تست مديكال و اين كه احتمال باعث ريجكت شدن پرونده بشه !؟
    ممنون

Junior Member

دوستان، من از دکتر پرسیدم، گفت که هر بیماری هم باشه بهتون طول درمان میدن تا دوره بگذره، و اونجا هم که وارد میشید زیر نظر هستید