صفحه 317 از 329 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

با سلام خدمت دوستان عزيز من تازه عضو اين سايت شدم و خيلي هم پست هاي قبل رو خوندم ، ولي ديگه چشمم درد گرفت. ، مي خواستم سوال كنم كه ايا ازمايش FBS يا قند ناشتا يا تحمل گلوكز جزو موارد ازمايش خون نيست ، شوهرم ديابت نوع دو داره و قرص مصرف مي كنه ، يعني واقعا تو ازمايش مشخص نمي شه ، در ضمن نتونستم بفهمم كه ايا ديابت نوع دو جزو بيماري پر هزينه براي دولت كانادا هست يا خير؟خيلي ممنون مي شم اگه جوابم رو بد[/QUOTE]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی-آزاد

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

نقل قول نوشته اصلی توسط sisili_1379 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز من تازه عضو اين سايت شدم و خيلي هم پست هاي قبل رو خوندم ، ولي ديگه چشمم درد گرفت. ، مي خواستم سوال كنم كه ايا ازمايش FBS يا قند ناشتا يا تحمل گلوكز جزو موارد ازمايش خون نيست ، شوهرم ديابت نوع دو داره و قرص مصرف مي كنه ، يعني واقعا تو ازمايش مشخص نمي شه ، در ضمن نتونستم بفهمم كه ايا ديابت نوع دو جزو بيماري پر هزينه براي دولت كانادا هست يا خير؟خيلي ممنون مي شم اگه جوابم رو بد
    [/QUOTE]

با درود.اگر آزمايش تحمل گلوكز همون آزمايشي كه يه مقدار مشخص از شكر را در آب حل مي كنند و ميخورند و بعد از يه زمان معين دوباره قند بدن را اندازه مي گيرند باشد نخير جزو روتين نيست مگر اينكه خودتان به پزشك بگوييد ديابت داريد.موفق باشيد.

Junior Member

جزو آزمایشات روتین نیستند اما برای کسانی که دیابت یا وزن بالا دارند در خواست میشه، دیابت هم بستگی داره در چه مرحله ای باشه که پر هزینه محسوب شود یا نه، اگرفقط محدود به قرص باشه فکر نمی کنم پرهزینه محسوب بشه

Junior Member

دوست عزیز اینجوری نیست که سرطان و ایدز و اینا ریجکت بشن
    هر پرونده کیس بای کیس فرق داره
    از طرفی به بیماران طول درمان میدن، نکه ریجکت بشن، طول درمان میدن و با نظارت وارد میشن
    لطفا از پزشک معتمدتون سوال کنید
    کسایی بودن که سرطان داشتند و به محض اتمام شیمی درمانی مدیکال دادند و ویزاشون اومده بدون مدت اضافه
    یا یک سری آزمایش های اضافه تر گرفته میشه
    بعضی بیماری ها مثل سل شدید... که درمان نمیشه و کنترل نمیشه روشون حساسیت بیشتری هست

Junior Member

سلام
    ببخشید آیا سیگار کشیدن و تاثیر اون بر روی ریه در آزمایشات مدیکال تاثیر داره ؟
    ضمنا کبد چرب به چه صورته ؟ من متاسفانه کبدم چرب هستش .
    این دو مورد مشکلی در مدیکال ایجاد میکنه؟

Junior Member

سلام ببخشید. من ناقل هپاتیت بی هستم اما.وضع عمومی بدنم کاملن خوبه ،االبته شاید کار اتریشم زودتر از کانادا درست شه، اما خیلی استرس تست مدیکال رو دارم لطف لطف می کنید و راهنمایی کنید

Junior Member

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    من حدود دو هفته پيش در تورنتو آزمايش مديكال دادم براي اقامت دائم. كلينيكي كه رفتم همه چيني بودن و فقط بخاطر قيمتش رفتم وگرنه به دوستان قويا توصيه ميكنم سراغ چيني ها نرن چون هم بسيار بي ادب هستند و هم اينكه نميشه ازشون درست اطلاعات گرفت و به كارشون اعتماد كرد. از من فشار خون گرفتن و گفتن ١٦٠ هست دو حاليكهفشار من هميشه حدود ١٣٢ هست كه نرماله. بخاطر همين دكتر به من گفت شما رو ميبايست معرفي كنم به يه دكتر قلب، ٤٠٠ دلار ميگيره و ميگه مشكلي نداري. من گفتم كه خير من از فاميلي داكترم براتون گواهي ميارم كه من هيچ وقت فشار خون نداشتم. عصر همون روز و فرداي اون روز مجدد رفتم پيش فاميلي داكترم كه هر دو نوبت فشار خونم نرمال بود. الان كه فكر ميكنمميبينم كه اين دكتر ميخواست من رو تيغ بزنه! به هرحال به خاطر اين مسئله يك هفته بعد از انجام آزمايش مداركم رو فرستاد. حالا سوال من اين هست كه آيا من بايد ايميلي از اداره مهاجرت بگيرم كه تاييد كنه نتيجه آزمايشات رسيدن؟ چون الان بعد از يك هفته من هيچ ايميلي نگرفتم. جداي از اون آيا ميتونم از دكتر درخواست كنم كه جواب آزمايش ها رو به خود من هم بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط progan نمایش پست ها
    سلام ببخشید. من ناقل هپاتیت بی هستم اما.وضع عمومی بدنم کاملن خوبه ،االبته شاید کار اتریشم زودتر از کانادا درست شه، اما خیلی استرس تست مدیکال رو دارم لطف لطف می کنید و راهنمایی کنید
    با سلام. متاسفانه بيماري شما جزء موارد آزمايش هست. كاري كه شنيدم خيلي ها انجام ميدن اين هست كه نشون ميدن هزينه هاي درمانشون رو خودشون ميتونن از طريق درآمد، اموال و يا بيمه شخصي پرداخت كنن و از دولت كانادا انتظار ندارن كه مراقب بيماريشون باشه. استرس نداشته باشيد و به خدا توكل كنيد. باور بفرماييد كه در كانادا هم هيچ خبري نيست!

سلام دوستان
    آیا بیماری های زیر منجر به ریجکت شدن ویزا می شود؟
    سینوزیت
    تنگی نفس(آلرژی)
    پرولاپس دریچه میترال قلب

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا بیماری های زیر منجر به ریجکت شدن ویزا می شود؟
    سینوزیت
    تنگی نفس(آلرژی)
    پرولاپس دریچه میترال قلب
    خير
    خير
    دقيق نميدونم ولي فكر كنم خير