صفحه 320 از 329 نخستنخست ... 220270310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,191 تا 3,200 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزماي

دوستاي گلم تجربه اي كه من دارم اينه كه بيماريهايي كه داشتيد و بدون هيج اثري تموم شدن يا بيماريهايي كه با ادرار و خون مشخص نميشن روبيش هيج دكتري نگيد ..حتي الامكان نگبن مخصوصا اگر ايالاتي رو درخواست دادين كه هزينه هاي پزشكي با خودتونه ..اگر بيماري شما با معاينه يابا ازمتيش معلومه و بحاطرش دارو ميخورين مجبورين بگين ولي ميتونين دوز دارو را تا جايي كه پزشكي اجازه ميده كم بگين چون باعث گره خورن كارتون ميشه مخصوصا اكر هزينه هاي سالانه درمان و ويزيت پزشك از مقدار مجاز ساليانه تجاوز بكنه ...كه فك كنم الان نزديك ٦٥٠٠ دلار در سال باشه ..باز مصلحت خودتون رو بهتر ميدونين..اين تجربه من بود...
    تنها با امید زنده آیم...

Junior Member

سلام دوستان،
    من سه ساله كه MS دارم و دارو مصرف ميكنم، البته هيچِ هيچِ هيچ مشكلي ندارم. هيچ كس از اطرافيان من اين مسئله رو نميدونه و حتي متوجه چيزي هم نشده.
    تقريبا كل پست هاي اين بحث رو خوندم ولي به نتيجه خاصي نرسيدم. خيلي از دوستان گفته بودن كه اين بيماري رو به پزشك نگين. ولي مسئله اينه كه من ٥ ساله كه كانادا زندگي ميكنم (دانشجويي و كار) و از همون ابتداي تشخيص بيماري اينجا بودم و بيمه (Blue Cross)، هزينه داروهاي من رو داده.
    نميدونم با اين شرايط (زندگي چند ساله اينجا، اينكه من هيچ مشكلي در دوران تحصيل و كار تمام وقتم نداشتم و ندارم و سابقه اينكه بيمه تا الان كاور كرده داروهاي من رو)، شانس قبول يا رد شدن پرونده ام چقدره. و مسئله ديگه اينه كه من به اين راحتي ها نميتونم پنهان كاري كنم، چون كل سابقه بيماري و پرونده من، اينجا و توي سيستم درماني اين كشور هست و بالطبع دسترسي بهشون هم خيلي آسونتر.
    ببخشيد كه اينقدر طولاني شد، ممنون ميشم اگه كسي از دوستان نظري داره در اين مورد خاص، جواب من رو بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Joojak نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من سه ساله كه MS دارم و دارو مصرف ميكنم، البته هيچِ هيچِ هيچ مشكلي ندارم. هيچ كس از اطرافيان من اين مسئله رو نميدونه و حتي متوجه چيزي هم نشده.
    تقريبا كل پست هاي اين بحث رو خوندم ولي به نتيجه خاصي نرسيدم. خيلي از دوستان گفته بودن كه اين بيماري رو به پزشك نگين. ولي مسئله اينه كه من ٥ ساله كه كانادا زندگي ميكنم (دانشجويي و كار) و از همون ابتداي تشخيص بيماري اينجا بودم و بيمه (Blue Cross)، هزينه داروهاي من رو داده.
    نميدونم با اين شرايط (زندگي چند ساله اينجا، اينكه من هيچ مشكلي در دوران تحصيل و كار تمام وقتم نداشتم و ندارم و سابقه اينكه بيمه تا الان كاور كرده داروهاي من رو)، شانس قبول يا رد شدن پرونده ام چقدره. و مسئله ديگه اينه كه من به اين راحتي ها نميتونم پنهان كاري كنم، چون كل سابقه بيماري و پرونده من، اينجا و توي سيستم درماني اين كشور هست و بالطبع دسترسي بهشون هم خيلي آسونتر.
    ببخشيد كه اينقدر طولاني شد، ممنون ميشم اگه كسي از دوستان نظري داره در اين مورد خاص، جواب من رو بده.
    سلام دوست عزيز انشالله كه هميشه سلامت باشيد با اين اوصاف شما بايد به پزشك بگيد البته بعيد ميدونم مشكل پيش بياد باز بهتر هست با يك وكيل خوش سابقه وًمجرب و ترجيحا كانادايي كه مسلط به قوانين اونجا هست مشورت كنيد و به طور غير مستقيم از دهنش بكشيد كه چه جوري بهتره .به پزشك بگيد يا نه...
    موفق باشيد
    تنها با امید زنده آیم...

Junior Member

دوستان برای معاینات مدیکال باید دفترچه بیمه تامین اجتماعی مون هم همراهمون باشه؟ منظورم اینه که سوابق مراجعه مون به پزشک های مختلف که در دفترچه هست رو هم بررسی می کنن؟ مسئله دوم این که من بابت یه عارضه پوستی که ناشی از تزریق نادرست کورتون برای درمان آلرژیم بود، یک بار یه نمونه برداری کوچیک روی پوستم داشتم که جاش مونده. اگه این موضوع رو بگم، باید برم از دکتر پوستی که این نمونه برداری رو انجام داده نامه بگیرم یا خودشون استعلام می کنن؟ می خوام بدونم آیا گفتن این موضوع باعث طولانی شدن فرایند آزمایش های مدیکالم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GolMary نمایش پست ها
    دوستان برای معاینات مدیکال باید دفترچه بیمه تامین اجتماعی مون هم همراهمون باشه؟ منظورم اینه که سوابق مراجعه مون به پزشک های مختلف که در دفترچه هست رو هم بررسی می کنن؟ مسئله دوم این که من بابت یه عارضه پوستی که ناشی از تزریق نادرست کورتون برای درمان آلرژیم بود، یک بار یه نمونه برداری کوچیک روی پوستم داشتم که جاش مونده. اگه این موضوع رو بگم، باید برم از دکتر پوستی که این نمونه برداری رو انجام داده نامه بگیرم یا خودشون استعلام می کنن؟ می خوام بدونم آیا گفتن این موضوع باعث طولانی شدن فرایند آزمایش های مدیکالم میشه؟
    دفترچه تامین اجتماعی لازم نیست،سابقه مشکل پوستی رو هم میتونید به پزشک بگید،در صورتیکه نیازی به ادامه معالجه نداشته باشه هیچ اهمیتی نداره و تاثیری روی مدیکال شما نداره

Junior Member

دوستان سلام دو ماه از فایل نامبر فدرال من میگذره اما خبری از مدیکال نیست آیا باید پیگیری کنم. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط malli نمایش پست ها
    دوستان سلام دو ماه از فایل نامبر فدرال من میگذره اما خبری از مدیکال نیست آیا باید پیگیری کنم. ممنون.
    خیر،کاملا طبیعی است و باید منتظر باشید

Junior Member

ممنون از پاسختون نامه مدیکال کجا میاد به ایمیل یا به اکانت کجا رو باید چک کنم. باز هم ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

سلام دوستان عزیزم
    امیدوارم که حالِ همگی خوب باشه
    ببخشید من یه سوال مهم دارم
    فایل نامبر فدرالم اومده و ازم خواستن که معاینات و آزمایشات مدیکال رو انجام بدم
    نکته ایی که خیلی نگرانم کرده اینه که:
    ۲۰ ساله سیگار می کشم و قطعاً با تصویر برداری از قفسه سینه به وضوح مشخص می شه.
    آیا این مسئله می تونه ریجکتم کنه و از مهاجرت به کانادا بازبمونم؟؟؟
    تو رو خدا لطف کنین و بهم جواب بدین.
    آیا اگه یک ماه سیگار نکشم و ترک کنم
    امکانش هست که متوجه نشن؟
    ازتون بی نهایت ممنونم
    منتظر راهنمایی تون هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    امیدوارم که حالِ همگی خوب باشه
    ببخشید من یه سوال مهم دارم
    فایل نامبر فدرالم اومده و ازم خواستن که معاینات و آزمایشات مدیکال رو انجام بدم
    نکته ایی که خیلی نگرانم کرده اینه که:
    ۲۰ ساله سیگار می کشم و قطعاً با تصویر برداری از قفسه سینه به وضوح مشخص می شه.
    آیا این مسئله می تونه ریجکتم کنه و از مهاجرت به کانادا بازبمونم؟؟؟
    تو رو خدا لطف کنین و بهم جواب بدین.
    آیا اگه یک ماه سیگار نکشم و ترک کنم
    امکانش هست که متوجه نشن؟
    ازتون بی نهایت ممنونم
    منتظر راهنمایی تون هستم
    سلام دوست عزیز
    تا اونجایی که من میدونم عکس قفسه سینه برای بررسی ابتلا به بیماری سل هستش و ربطی به سیگار کشیدن نداره. من یکی از دوستانم مثل شما سیگار میکشه و مدیکالش پاس شده.