صفحه 326 از 329 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

سلام دوستان
    بعد از یکسال ازمایش مدیکال من اومد
    به نظر شما چقدر زمان میبره وارد مرحله بعدی بشم؟ ایا باید بیومتریک بدم برای انگشت نگاری به ترکیه برم؟
    چقدر زمان میبره تا ویزا؟
    برای اسپانسرشیپ همسر؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

سلام دوستان
    من از روش خوداشتغالی اقدام کردم و سفارت الان از من مدیکال خواسته ولی فرمی برام ارسال نکرده
    اطلاع دارید فرم مدیکال رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان.بنده قصد مهاجرت به كانادا از طريق نيروي متخصص را دارم كه خودم اقدام كننده اصلي هستم به همراه 1 فرزند.خانم بنده 1 سال پيش دچار بيماري كنسر تيروئيد شدن كه جراحي شدن و تيروئيد كلا تخليه شد و الان قرص مصرف ميكنن.سوال بنده اينست كه اين قضيه در بخش مديكال پروسه مهاجرت مشكلي بوجود مي اورد؟اگر جواب اري است ، ايا قانون مهاجرت كانادا براي اين قضيه راه حلي پيش بيني كرده است؟ متشكرم از توجه شما

Junior Member

سلام دوستان
    ما روز شنبه نوبت ازدکتر پویا دانشور داشتیم با روی باز ما رو معاینه کردن خانم منشی لیست ازمایش ها رو به ما دادن ازمایش ها دو ساعت طول کشید و گفتن جواب رو میفرستند برای دکتر و دیروز ایمیلی از طرف منشی دکتر اومد که حاوی رسید ها بود
    چقدر زمان میبره تا پاس ریکوست بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از روش خوداشتغالی اقدام کردم و سفارت الان از من مدیکال خواسته ولی فرمی برام ارسال نکرده
    اطلاع دارید فرم مدیکال رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟

با توجه به زمان پبام شما احتمالا الان مسئله حل شده چون فقط 30 روز وقت دارید برای من اینطور بود . ولی تجربه من این بود که زمانی که ایمیل گرفتم فرم ارسال شده بود و گفته بود چه مدارکی ببرم زمان گرفتن وقت، اما بدون مدارک رفتم و از روی ایمیل من تونستند به من همون موقع نوبت بدهند و همان موقع معاینات و آزمایش رو انجام دادم. پزشکان به سیستم وصل هستند و خودشون نتیجه رو ارسال میکنند. اسامی پزشکان هم توی سایت هست متناسب با محل اقامت لیست میدهند تا انتخاب کنید.

Junior Member

سلام دوستان،
    من در مورد work permit و آزمایش medical یک پرسش دارم. توی سایت دولت کانادا میگه که کشور ایران نیازی به مدیکال نداره برای ورک پرمیت. خودم هم برای post-doc پیشنهاد کار دارم و تنها برای خودم دارم ویزا میگیرم. آیا کسی تجربه مشابه داره و آیا شما هم نیاز به مدیکال داشتید برای ورک پرمیت؟ سپاس

https://www.canada.ca/en/immigration...de-canada.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza6740 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما روز شنبه نوبت ازدکتر پویا دانشور داشتیم با روی باز ما رو معاینه کردن خانم منشی لیست ازمایش ها رو به ما دادن ازمایش ها دو ساعت طول کشید و گفتن جواب رو میفرستند برای دکتر و دیروز ایمیلی از طرف منشی دکتر اومد که حاوی رسید ها بود
    چقدر زمان میبره تا پاس ریکوست بیاد؟
    سلام. میشه بفرمائید چه ازمایشهایی تو لیست بود؟ غیر از ایدز-هپاتیت -سیفلیس و توبرکلوسیس توی اون فرم برای انجام ازمایش ها چیز دیگه ای سفارش شده بود برای چک شدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaya نمایش پست ها
    سلام. میشه بفرمائید چه ازمایشهایی تو لیست بود؟ غیر از ایدز-هپاتیت -سیفلیس و توبرکلوسیس توی اون فرم برای انجام ازمایش ها چیز دیگه ای سفارش شده بود برای چک شدن؟
    سلام دوست عزیز
    نه همون ازمایش های روتین بود ولی ازما بخاطر بیماری قند یه ازمایش دیگه هم گرفتن ولی اگه این مشکل رو نداشتیم نباید ازمایش دیگه ای میدادیم و یه عکس قفسه سینه هم گرفتن
    اگه سوال دیگه ای هست خوشحال میشم جواب بدم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

با سلام حضور همه دوستان
    مادرمن به صورت اسپانسر شیپی اقدام کرده (یکی از فرزندانش اسپانسرش هستند) نامه مدیکالش اومد و بردمش پزشک معتمد همه آزمایش های معمولی روال همه را انجام داد و اوکی بود(البته از نظر راه رفتن مشکل داشت (گرچه همه کارهای خونه را خودش انجام میده ولی چون ۸۰ سالشه راه نمی تونه بره و با عصا هم به زور راه میره)) و بعد از اینکه دکتر برای اداره مهاجرت اپدیت داد به ما گفتند که بایددکتر معتمد اونو به یه متخصص طب سالمندی معرفی کنه و ببریدش پیش متخصص طب سالمندی (البته اینم بگم که براساس تحقیقاتی که به عمل آورده ام اینگونه موارد را که مشکل حرکتی وجود داشته باشه قبلا دکتر معتمد به تشخیص خودش میفرستاده پیش یه متخصص دیگه ولی اخیرا خود اداره مهاجرت در اینگونه موارد پس از آپدیت دکتر متخصص تصمیم میگیره و به دکتر میگه که چکار کنه ) کسی تجربه ای در این مورد داره؟ احتمال ردشدن با قبول شدنش چقدره؟ ممنون میشم اگه تجربه در این زمینه دارید به اشتراک بذارید.بازم ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ELECTROTECNIC IN TABRIZ UNIVERSITY

با سلام لطفا اگه کسی اخیرا مدیکال انجام داده راهنمایم کنه:
    1- یه دکتر خوب بهم پیشنهاد بدید که راحت بشه مدیکال رو داد؟
    2- قبلش باید نوبت بگیرم؟
    3- هزینه ش الان چقده و چطوری پرداخت میکنم؟
    4- این 4 قطعه عکس که گفتن چه سایزی باید باشه؟
    5- فرم مدیکال رو باید پرینت کنم با خودم ببرم؟