صفحه 329 از 329 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

امروز چکاپ مدیکال ما انجام شد
    تجربیاتم رو برای استفاده دوستان عرض میکنم
    ساعت 10 صبح مطب دکتر واحد پزشک معتمد در شیراز وقت داشتیم
    چون دکتر دیر آمدند همه ی نوبت ها با تاخیر انجام شد در حدی که ما با تقریبا 2 ساعت تاخیر کارمون انجام شد.
    مدارک لازم شامل کپی صفحه اول پاسپورت،فرم مدیکال و پرینت مربوطبه تزریق واکسن کرونا به انگلیسی بود که از سایت گرفتیم.
    برای هر نفر 2.5 ملیون هزینه دریافت شد.
    چکاپ پزشک شامل بینایی سنجی، فشار خون ، ضربان قلب و چک دندان و لمس ناحیه شکم بود.
    سوالات کلی شامل سابقه جراحی و بستری، داروهای مصرفی ، سابقه قند و فشار خون بود
    همونجا نمونه ادرار هم گرفتن.
    دوتا معرفی نامه دادن برای آزمایشگاه و رادیولوژی.
    آزمایشگاه مربوطه ، آزمایشگاه دکتر جاوید بود که نمونه خون برای HIV - VDRL - Creatinine گرفتن و حدودا 180 هزارتومن هزینه شد.
    بعد از آن عکس برداری از سینه در رادیولوژی بیمارستان MRI انجام شد که هزینه آن نفری 1 میلیون تومان شد.
    - تمام آزمایش ها توسط خود آزمایشگاه و رادیولوژی برای دکتر ارسال میشه.
    - هیچ استرس و سختی تو کار نبود غیر از معطلی های الکی .
    - برخورد منشی دکتر واحد عالی بود و خود دکتر هم با روی گشاده و شوخی سریع کار رو انجام دادند.

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

سلام دوستان. برای اقامت پدرم نامه مدیکال اومده. ۱۳ سال پیش که خودم مدیکال دادم، اون موقع بعضی پزشکان یه مقدار گیر بودن و بعضیها بهتر بودن. حتی قیمتها فرق میکرد. میشه اگر کسی اطلاعی داره یا فرومی هست که این اطلاعات رو‌داره لطف کنه کمک کنه جون ۲۵ روز بیشتر وقت نمونده. تهران هستند. خیلی خیلی سپاسگزارم.

Senior Member atarod آواتار ها

دوستان سلام، می‌خواستم بدونم بعد از دریافت نامهٔ مدیکال، می‌شه به تاخیرش انداخت؟ یکی‌ از دوستان من مسافرت هست و نامهٔ مدیکالش اومده ولی‌ چون دسترسی‌ به مدارک پزشکیش نداره می‌خواد یک ماه بندازه عقب. دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی‌ کنن که به چه طریق می‌شه این کارو انجام داد. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    دوستان سلام، می‌خواستم بدونم بعد از دریافت نامهٔ مدیکال، می‌شه به تاخیرش انداخت؟ یکی‌ از دوستان من مسافرت هست و نامهٔ مدیکالش اومده ولی‌ چون دسترسی‌ به مدارک پزشکیش نداره می‌خواد یک ماه بندازه عقب. دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی‌ کنن که به چه طریق می‌شه این کارو انجام داد. ممنون.
    بله میشه، باید با اداره مهاجرت یا افیسر پرونده مکاتبه کنید و دلیل قانع کننده داشته باشید برای تاخیر تا مهلت نود روزه به شما بدن ، البته راه درست اینست که با پزشک مربوطه تماس بگیرید، شاید مدارک پزشکی که قصد دارید ارایه کنید اهمیتی نداشته باشه و نیازی به درخواست برای مهلت بیشتر وجود نداشته باشه.

Senior Member atarod آواتار ها

خیلی ممنون از راهنماییتون یک سئوال دیگه هم داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنین توی نامه مد یکال، توی لیست پزشکان، چند اسم دکتر هم توی ایران نوشته وقتی کشور رو ایران انتخاب میکنین ولی من اکثرا میبینم به ترکیه یا کشورهای دیگه میرن برای مد یکال دلیلی داره؟تو خود ایران نمیشه انجام داد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بله میشه، باید با اداره مهاجرت یا افیسر پرونده مکاتبه کنید و دلیل قانع کننده داشته باشید برای تاخیر تا مهلت نود روزه به شما بدن ، البته راه درست اینست که با پزشک مربوطه تماس بگیرید، شاید مدارک پزشکی که قصد دارید ارایه کنید اهمیتی نداشته باشه و نیازی به درخواست برای مهلت بیشتر وجود نداشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط atarod نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون یک سئوال دیگه هم داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنین توی نامه مد یکال، توی لیست پزشکان، چند اسم دکتر هم توی ایران نوشته وقتی کشور رو ایران انتخاب میکنین ولی من اکثرا میبینم به ترکیه یا کشورهای دیگه میرن برای مد یکال دلیلی داره؟تو خود ایران نمیشه انجام داد؟
    درود مجدد، هیچ نیازی به سفر خارجی نیست. پزشکان مورد قبول اداره مهاجرت در تهران، اصفهان، شیراز و مشهد هستند.مشخصات دقیقشون هم اینجا در وبسایت دولت کانادا نوشته شده
    https://secure.cic.gc.ca/PanelPhysic...esigne/en/Home

Junior Member

با سلام و وقت بخیر
    دوستان من دو روز دیگه برای آزمایش های مدیکال باید به دکتر معتمد مراجعه کنم.
    حدود ۵ ماه هست دختر ۸ ساله ام به دیابت نوع ۱ مبتلا شده ، به نظرتون امکان ریجکتی پرونده برای این مورد وجود دارد؟
    با توجه به اینکه از کودکان آزمایش خون نمی گیرند و قند دخترم کاملا کنتروله و توی آزمایش ادرار هم نشان نمی دهد ، آیا باید این قضیه را با دکتر مطرح کنم؟ اگه نکنم در آینده در کانادا مشکلی ایجاد نمیشه؟
    خیلی فکرم مشغول این موضوع هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Anama نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    دوستان من دو روز دیگه برای آزمایش های مدیکال باید به دکتر معتمد مراجعه کنم.
    حدود ۵ ماه هست دختر ۸ ساله ام به دیابت نوع ۱ مبتلا شده ، به نظرتون امکان ریجکتی پرونده برای این مورد وجود دارد؟
    با توجه به اینکه از کودکان آزمایش خون نمی گیرند و قند دخترم کاملا کنتروله و توی آزمایش ادرار هم نشان نمی دهد ، آیا باید این قضیه را با دکتر مطرح کنم؟ اگه نکنم در آینده در کانادا مشکلی ایجاد نمیشه؟
    خیلی فکرم مشغول این موضوع هست ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای دیابت مشکلی نیست،بسیار هم شایع هست و کاملا قابل کنترل. هدف از آزمایش مدیکال بیشتر بیماری های روانی خطرناک و بیماری های واگیر دار مثل ایدز و سیفلیس هست و یا بیماری‌های خاصی که هزینه سرسام اور به سیستم درمانی تحمیل میکنه.

Junior Member

با سلام
    میخواستم در مورد انجام مدیکال تو تهران بپرسم که کدوم دکتر سریعتر و بهتر هست؟
    و اینکه الان هم مثل قدیم دکتر مدارک رو برای اداره مهاجرت پست میکنه؟ یا اینکه آنلاینه و بروز و سریع وارد پروفایل میشه؟

Junior Member

مدارک به صورت آنلاین توسط پزشک سابمیت میشه