صفحه 4 از 329 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام.ما پیش دکتر مقصودیان رفتیم.خیلی خوب بودند برای ما که 4 نفر بودیم درکل 620تومان هزینه برداشت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

دوستان آزمایشات مدیکال انجام شد نکاتی برای اطلاع شما
    دکتر شریف
    مصاحبه سابقه قد و وزن وفشار خون و بینائی
    هزینه دستمزد 4*150000
    هزینه رادیولوژی 4* 10000 محل نزدیک
    هزینه آزمایشات 122000 برای 4 نفر آزمایشات سفلیس ایدز دیابت قند و ادرار و خون کامل بیمارستان پارس
    وقت نصف روز
    نقاط قوت:
    خوش برخورد
    برای شهرستانیها صبح مطب باز است و خود دکتر نتایج آزمایشات را دریافت میکند
    منشی پاسخگو
    سرعت ارسال مدارک
    هر کسی سوال دارد درخدمت هستم
    نقاط ضعف
    حواس پرت
    تکرار برخی سوالات
    امکان اشتباه در فرمها یک فرم دو بار صادر شد
    دربدری بدنبال کپی در کوچه ها وقت گیر است خودشان کپی نمیگیرند

مجموعا خوشحالم که انجام شد ولی بسیار هزینه سنگینی است دکتر دلیل آنرا تعرفه سفارت میداند که من در نظر دارم آنرا تحقیق و به آن رسما اعتراض کنم

رشته و دانشگاه

خیلی جالبه چقدر تفاوت.من وهمسرم فقط ایدز سفلیس وادرار که شد نفری 19900بچه ها فقط ادرار 3300که در آزمایشگاه روبروی مطب انجام شد.رادیو گرافی در بیمارستان پارس نفری 20000که می دونم گرون گرفت و خودشون هم ارسال نکردند وما با آزمایشگاه آنجا هماهنگ کردیم تا با پیک بفرستند بقیه کاره را خود منشی ودکتر انجام دادند وما بسیار راحت بودیم.معاینه چشم نشدیم.وفقط در مورداستفاده از عینک سوال شد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

Smile پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    خیلی جالبه چقدر تفاوت.من وهمسرم فقط ایدز سفلیس وادرار که شد نفری 19900بچه ها فقط ادرار 3300که در آزمایشگاه روبروی مطب انجام شد.رادیو گرافی در بیمارستان پارس نفری 20000که می دونم گرون گرفت و خودشون هم ارسال نکردند وما با آزمایشگاه آنجا هماهنگ کردیم تا با پیک بفرستند بقیه کاره را خود منشی ودکتر انجام دادند وما بسیار راحت بودیم.معاینه چشم نشدیم.وفقط در مورداستفاده از عینک سوال شد.
    با سلام و عرض تبریک
    از مصاحبه چقدر طول کشبد تا مدیکال بیاد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    با سلام و عرض تبریک
    از مصاحبه چقدر طول کشبد تا مدیکال بیاد؟
    سلام ممنون.ما مصاحبه نرفتیم.اقدام کننده به روش قدیم هستیم.از اونهایی که به ورشو ترانسفر شدیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    فقط اگه در آزمایشات آزمایش مدفوع یا ESR بخوان ممکنه شک کنند و بفهمن. در غیر اینصورت قابل شناسایی نیست. راه حلی که آقا مهرداد گفت هم به نظرم خوبه، می تونید نگید اگه گفت بگید الان با قرص خوبم و مشکلی ندارم بنابراین نمی دونستم می تونه مهم باشه، گرچه احتمالاً اهمیتی هم نداشته باشه.
    در ضمن آقا مهرداد تیروئید مهم نیست.
    سلام

بیماری الان 1 سال تحت کنترل است و روزی 5 تا قرص مصرف می کنه و آزمایشات ESR را در رنج نشون می ده آیا آز- مدفوع جزو آز های روتین است ؟ و اینکه اگه نگیم و مشکلی پیش نیاد توی کانادا جهت خرید دارو در همان روزهای اول چکار کنیم ؟ بعدا نگند چرا نگفتید ؟ آیا میشه داروی 3 ماه اول که تازه واردین تحت حمایت بیمه نیستند با خودمون ببریم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها

سلام،
    میشه بفرمائید پیش کدوم دکتر رفتید؟

ایشان که توی پست 33 نوشته اند پیش کدام دکتر رفته اند!
    ویرایش توسط Pearson : December 28th, 2009 در ساعت 11:01 AM

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

البته من در ترد دیگر توضیح دادم. ولی جهت اطلاع دوستان ، ما در لندن تست دادیم. نفری ۲۵۰ پوند درخواست کردند که شامل تست ها هم بود. در شهر لندن فکر کنم سه تا پزشک معتمد دارند. البته جایی که ما رفتیم یک کلینیک روزانه بود که همه شان ظاهرا صلاحیت دیدن این تیپ مراجعین را دارند . در نایتز بریج هستند و اسم شان هم نایتز بریج پرکتیس هست. در ضمن خیلی هم سریع کارها انجام می شود تلفنی وقت گرفتیم و حدود ۲ ساعت همه کارا انجام شد.
    همسرم چون سابقه یک جراحی در کودکی داشت یک تست خون اضافه هم درخواست کرد که البته ۱۵ پوندی اضافه تر گرفت.
    با توجه به اینکه یک زوج دیگر هم تست داده اند آنجا ،‌باید بگویم که جای مناسبی هست.

اما در مورد این که چه بیماری هایی را می بایست اطلاع بدهید. من پزشک هستم اما آنطور که می دانم امکان اینکه به دلیل مدیکال پرونده شما رد شود ، با توجه به اینکه تقریبا همه اپلیکنت های این رشته ( کار حرفه ای ) جوان هستند تقریبا صفر است. ولی امکان اینکه یکی دو سه ماهی عقب بیوفتید خیلی هم محتمل هست. چون هر مسله ای که ذکر بشود ، به اطلاع کمسیون پزشکی مستقر در فرانسه می رسد. بعد انها حق دارند که یک نظر نهایی بدهند که مطابق قانون مهاجرت بیماری شما مانع مهاجرت شما هست یا نه. انها بلامانع را راحت صادر می کنند ولی برای مانع ، بسیار سخت می گیرند. تجربه خودم : پدر من اخیرا مهاجرت کرده است و برادر کوچکتر که مدتی اینجا ( انگلستان )‌مشغول تحصیل بود درخواست مدیکال شد. سوای از اینکه فرم مدیکال ش دفعه اول بدون عکس صادر شده بود (‌۴ هفته وقت تلف شد تا دوباره سفارت بی مسولیت در دمشق دوباره صادر کند ) وقتی از سابقه افسردگی ش در دو سال قبل باخبر شده بودند ( خودش به پزشک گفته بود ) درخواست مدارک بیشتر کردند بعد هم به دلیل یک لفظ تکنیکی که در تشخیص افتراقی ش نوشته شده بود (‌پزشک عمومی بی عقل الکی آن را هم اضافه کرده بود ) درخواست کل پرونده ش در کلینیک تخصصی روانپزشکی کردند در اینجا. خلاصه داستان :‌برادر ما الان ونکوور هست ولی کل پرونده که ۶ نفر درگیر ش بودند به مدت ۶ ماه عقب افتاد.

در مورد اینکه چه بگویید و چه نگویید ، واقعا نمی توانم توصیه یکپارچه ای کنم غیر از آنکه خانم دکتر دیگر فروم مان کرد.
    موفق باشید

آگر ممکن است اگر دوستانی اینجا هستند که هز طریق کبک اقدام کرده بودند و مدیکال آنها آمده تاریخ ارسال مدارک و csQ به فدرال را و زمانی که نامه مدیکال آنها آمده است را بنویسید . ممنون

Junior Member

بچه ها یکی از دوستان من که برای تحصیل اومدن کانادا 2 ساله و حالمی خوان که اینجا بمونن یعنی برای مهاجرت اقدام کنن ولی متاسفانه اینجا سرطان گرفتن حالا به نظرتون برای مدیکال ردشون می کنن با اونکه توی کانادا این مرض را گرفتن؟