صفحه 52 از 329 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يك سوال...
    اين مهلت يكماهه ايي كه از طرف سفارت داده شده؛ مربوط به مراجعه به يكي از پزشكان معتمد هست يا ارسال نتايج توسط ايشون ؟
    از روي اين متن (كه همراه فرم مديكال ايميل شده ) حدس ميزنم كه اين مربوط به مراجعه به پزشك معتمد هستش.

You should make arrangements to undergo the required medical examination immediately. Failure to do so within 30 days of this notice will result in unnecessary delays in the processing of your application
    ..........
    ..........
    ......
    خب من الان زنگ زدم براي پزشك ام و گفت اين مربوط به زماني هست كه شما به ما مراجعه كردي ...
    حالا يه سوال ديگه ....يعني اين پزشك ها به سفارت اعلام ميكنن كه كي در چه تاريخي بهشون مراجعه كرده ؟!
    MARALJOON عزیز
    در REPORT مدیکالتون تاریخ انجام ازمایش زده شده... پس بنابراین با ارسال فرم های مدیکال به سفارت ، خودشان می فهمند که در چه زمانی شما مورد آزمایش قرار گرفته اید

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

سلام دوستان عزیز،
    من ایمیل مدیکال رو 6 سپتامبر دریافت کردم و به دلیل یک مشکل جزئی در آزمایش و انجام دوباره آزمایشات مدارکم پنج شنبه گذشته یعنی 22 سپتامبر تکمیل شده. دیروز که واسه پی گیری و دریافت tracking number تماس گرفتم مطب دکتر منشی گفته که هنوز فرستاده نشده و قراره پنج شنبه بفرستند. مدارکم حداکثر باید چهارشنبه آینده ، لندن رسیده بشه. خیلی نگرانم. چند روز وقت لازمه تا مدارکم به لندن برسه؟ یکشنبه هم جزئ روزهای کاریشون حساب میشه یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید. به نظرتون لازمه با ایمیل به ورشو اطلاع بدم؟ خوب تاریخ آزمایشاتم مشخصه دیگه!
    دريافت مدارك در سيدني: 1 سپتامبر 2010
    فايل نامبر : 10 مارس 2011 اين پراسس: 30 مي 2011
    نامه مدیکال: 6 سپتامبر دریافت مدیکال در لندن: 3 اکتبر
    ارسال مدارک تکمیلی: 31May2012

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

مدارک ما در یک چهارشنبه ای پست شد و دو شنبه رسید به لندن. در ترکینگ دیدم که عملا شنبه و یکشنبه هیچ کاری روی بسته انجام ندادند
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

با سلام دوباره به دوستان عزیزم،
    الان موفق شدم بعد از پی گیری زیاد با دکترم صحبت کنم و مساله رو در مورد تاخیر در ارسال مدارک مدیکال با ایشان مطرح کردم. ایشون میگن تاریخی که به دکتر مراجعه می کنید باید تو رنج یه ماهه باشه نه تاریخی که به لندن می رسه. من میتونم مدارک رو یک ماه بعد هم ارسال کنم البته گفتند مدارک ما رو زودتر می فرستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط SHARCH نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    من ایمیل مدیکال رو 6 سپتامبر دریافت کردم و به دلیل یک مشکل جزئی در آزمایش و انجام دوباره آزمایشات مدارکم پنج شنبه گذشته یعنی 22 سپتامبر تکمیل شده. دیروز که واسه پی گیری و دریافت tracking number تماس گرفتم مطب دکتر منشی گفته که هنوز فرستاده نشده و قراره پنج شنبه بفرستند. مدارکم حداکثر باید چهارشنبه آینده ، لندن رسیده بشه. خیلی نگرانم. چند روز وقت لازمه تا مدارکم به لندن برسه؟ یکشنبه هم جزئ روزهای کاریشون حساب میشه یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید. به نظرتون لازمه با ایمیل به ورشو اطلاع بدم؟ خوب تاریخ آزمایشاتم مشخصه دیگه!
    دريافت مدارك در سيدني: 1 سپتامبر 2010
    فايل نامبر : 10 مارس 2011 اين پراسس: 30 مي 2011
    نامه مدیکال: 6 سپتامبر دریافت مدیکال در لندن: 3 اکتبر
    ارسال مدارک تکمیلی: 31May2012

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تاريخى كه شما به پزشك مراجعه مى كنيد توسط پزشكتان در برگه مديكال ثبت مى شود كه اينكار بايد ظرف مدت يك ماه از رسيدن نامه صورت بگيرد كه گرفته پس نگران نباشيد.

Junior Member

با سلام
    من1 سوال دارم و معذرت خواهی میکنم اگه تکراریه
    من 7-8 سال پیش جراحی زیبایی بینی کردم.آیا اگه این موضوع رو نگم اتفاق خاصی میفته؟
    csq:21/06/2010 federal:21/06/2010 Associate's Degree Techniques de l'informatique
    update:19/07/2012 CV Request :13 may 2013
    Medical :6 june 2013 Medical delivered : 20 june 2013 New CSQ recieved :4 july 2013
    Decision Made :17 july 2013 Pass Request :18 july 2013

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-khz نمایش پست ها
    با سلاممن1 سوال دارم و معذرت خواهی میکنم اگه تکراریه من 7-8 سال پیش جراحی زیبایی بینی کردم.آیا اگه این موضوع رو نگم اتفاق خاصی میفته؟
    اگر هم بگيد هيچ مشكلى پيش نخواهد آمد با توجه به اينكه پزشك ممكن است از ظاهر بينى اتان متوجه اين عمل بشود و يه نكته اينكه بيشتر از پنج سال از اين عمل گذشته پس جاى نگرانى نيست.

Member katyspring آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    داروسازی-شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

سلام بر همهگی

ممکنه دوستانی که برای مدیکال پیش خانم دکتر پورمند رفته اند محبت کنن نظرشون رو در مورد ایشون بگن؟

ممنونم
    NOC:3131**Points:72**Language:16**CIO Received: Dec 21st, 2010**PER:Mar 9th,2011**Transfer to Warsaw:Mar 30th,2011**In Process: Jun 15th,2011**Meds email: Sep 29th,2011**Meds done:Oct 6th,2011**Meds rcvd by London:Oct 14th,2011**ECAS(Meds results rcvd):Nov 7th,2011**Passport request: Dec 16th,2011**Decision Made: Dec 17th,2011**Passports submitted to Teh.embassy: Dec 22nd,2011** Visa issued:Jan15th & Received by DHL: Jan 23rd,2012

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-khz نمایش پست ها
    با سلام
    من1 سوال دارم و معذرت خواهی میکنم اگه تکراریه
    من 7-8 سال پیش جراحی زیبایی بینی کردم.آیا اگه این موضوع رو نگم اتفاق خاصی میفته؟
    وا چچه ایرادی بگیرن منم عمل کردم الان ویزام اومده مهم نیست منم گفتم

ApplyAbroad Champion

سلام من بالاخره آزمايشامو انجام دادم و تموم شدپيش دكتر فرخي رفتم خيلي دكتر مهربون و دلسوز و خوش برخوردين.معاينه خيلي ساده بود شامل قد و وزن و معاينه فيزيكي شكم و كليه ها و تيروييد و فشار خون و گوشي رو ميذارن پشت قفسه سينه و نفس عميق، همين و سوال و جواب درباره بيماري.من كلا از اين پروسه متوجه شدم سل براشون خيلي مهمه و اچ آي وي و بقيه بيماري هاي واگير دار كه سلامت مردم كانادا رو تهديد كنه و بيماريهايي كه درمانش پرخرج باشه يا نياز به مراقبت هاي زياد و بستري يا توانبخشي تو كانادا داشته باشه، بيماري هايي مثل ديابت و چاقي و ... فقط نيازه به دكتر متخصص ارجاع داده بشيد و آزمايشاي لازم رو انجام بديد و دكتر معتمد گزارش مي كنه. موفق باشيد