صفحه 54 از 329 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Member katyspring آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    داروسازی-شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

راستش یه سوال داشتم که برام خیلی مهمه
    ما حدود دو سال ونیم پیش اقدام به انجام پروسه مهاجرت کردیم ولی پارسال برحسب تصادف متوجه شدیم همسرم هپاتیت ب دارد. از اونجایی که وکیل داریم این موضوعو با اون درمیون گذاشتیم که اگه ما از مدیکال رد میشیم پروسه را متوقف کنیم. از اونجایی که پزشک متخصص به ما گفت هپاتیت ب شما نیاز به دارو و درمان نداره و شما ناقل سالم هستید و حتی با آزمایشاتی که پزشک به من داد متوجه شدیم که من مبتلا به این بیماری نشدم و الان دارم واکسن های آن را که سه نوبت میزنم.
    ولی باز هم همسرم با سه تا از پزشکای معتمد تلفنی صحبت کرد ,که دو تا از اونا گفتن هپاتیت ب شما مشکل ساز نمیشه براتون ولی یکی از پزشکا گفتند تا حالا بیمارهایی که داشتند که با داشتن این بیماری ویزا گرفتن ولی گفتند شاید تا زمانی که مدیکال شما بیاد سفارت قوانینشو عوض کنه و ما ریجکت بشیم.
    حالا میخواستم بدونم کسی بوده که با داشتن این بیماری ویزا گرفته باشه؟؟؟ یا کسی رو بشناسه؟
    لطفا نظرات معتبر خودتونو برام بفرستید.
    ممنون از همگی
    با آرزوی سلامتی برای همه
    دوست عزیز ضمن ارزوی سلامتی برای همسرتان, ما پیش خانم دکتر پورمند رفتیم و ایشان هم تست هپاتیت نخواستن. من فکر میکنم این تست الان دیگه جزو تستهای روتین سفارت نیست و شاهد این مدعا هم قیمت یکسان ازمایشها نزد پزشکان مختلف است. ازمایشها شامل ازمایش کامل ادرار(UA) و ازمایش خون برای بررسی فقط از نظر ایدز و سیفیلیسه. البته شاید اگه پزشکی در معاینه شکم به بزرگی کبد یا طحال بر بخوره درخواست ازمایش اضافه بکنه, اما روتین همونهاست که خدمتتون گفتم. امیدوارم موفق و سلامت باشید.
    NOC:3131**Points:72**Language:16**CIO Received: Dec 21st, 2010**PER:Mar 9th,2011**Transfer to Warsaw:Mar 30th,2011**In Process: Jun 15th,2011**Meds email: Sep 29th,2011**Meds done:Oct 6th,2011**Meds rcvd by London:Oct 14th,2011**ECAS(Meds results rcvd):Nov 7th,2011**Passport request: Dec 16th,2011**Decision Made: Dec 17th,2011**Passports submitted to Teh.embassy: Dec 22nd,2011** Visa issued:Jan15th & Received by DHL: Jan 23rd,2012

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

براى ختم جلسه، آزمايش هپاتيت ديگر جزو آزمايشات روتين نيست

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

با سلام به همه دوستان،
    من راجع به عكس مورد استفاده در آزمايشات پزشكي سئوالي پرسيدم كه دوستان هم نظرات زيادي در آن مورد دادند و از همگي ممنونم. تنها يك سئوالم هنوز بدون جوابه و اون اينكه آيا عكس براي كسانيكه از عينك استفاده ميكنند بايد با عينك باشه و يا نه؟ نميدونم قبلاً كجا خوانم كه بايد با عينك باشه. لطفاً راهنمايي نماييد.
    Landed in Toronto on 22.07.2012 and moved to Calgary on 06.03.2013

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

دوستان سلام،
    من يه سوال داشتم، اگه ما در خانواده (پدر و مادر) سابقه سرطان داشته باشيم مخصوصا سرطان سينه لازمه كه به دكتر راستشو بگيم. اگر نگيم و ما هم هيچ نشوني نداشته باشيم ممكنه خودشون بفهمند كه همچين سابقه اي بوده؟ تحقيقي ميكنن؟
    آخه ميترسم بگيم دردسر بشه و آزمايشات تكميلي بدن و پروسه طول بكشه بيخودي؟
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط AM48 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان،
    من راجع به عكس مورد استفاده در آزمايشات پزشكي سئوالي پرسيدم كه دوستان هم نظرات زيادي در آن مورد دادند و از همگي ممنونم. تنها يك سئوالم هنوز بدون جوابه و اون اينكه آيا عكس براي كسانيكه از عينك استفاده ميكنند بايد با عينك باشه و يا نه؟ نميدونم قبلاً كجا خوانم كه بايد با عينك باشه. لطفاً راهنمايي نماييد.
    نيازي نيست که عکس با عينک باشه. ولي اگر از عينک استفاده ميکنيد اونو همراه داشته باشيد تا در صورت معاينه شدن چشم مشکلي نداشته باشيد (طبق آنچه در ايميل مديکال آمده است)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CanImmigrant نمایش پست ها
    نيازي نيست که عکس با عينک باشه. ولي اگر از عينک استفاده ميکنيد اونو همراه داشته باشيد تا در صورت معاينه شدن چشم مشکلي نداشته باشيد (طبق آنچه در ايميل مديکال آمده است)
    سلام
    من هم عینکی ام. ولی عکس بدون عینک بردم. فقط موقع معاینه چشم بهم گفتن که عینک بزن .
    موفق باشید

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    سلام
    من هم عینکی ام. ولی عکس بدون عینک بردم. فقط موقع معاینه چشم بهم گفتن که عینک بزن .
    موفق باشید
    دکترای شما چه معایناتی کردند دکتر شریف فقط و فقط قد، وزن، گرفتن فشار خون و گوش کردن به ضربان قلب (از روی لباس) انجام دادند و اصلا نپرسیدن عینکی هستید یا نه؟ من اینایی که شما در مورد معاینه مدیکال میگید میشنوم واقعا تعجب می کنم!!!!
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    دوستان سلام،من يه سوال داشتم، اگه ما در خانواده (پدر و مادر) سابقه سرطان داشته باشيم مخصوصا سرطان سينه لازمه كه به دكتر راستشو بگيم. اگر نگيم و ما هم هيچ نشوني نداشته باشيم ممكنه خودشون بفهمند كه همچين سابقه اي بوده؟ تحقيقي ميكنن؟آخه ميترسم بگيم دردسر بشه و آزمايشات تكميلي بدن و پروسه طول بكشه بيخودي؟
    سابقه بيمارى خودتون را سوال مى كنند و لزومى هم نداره كه اعلام كنيد ولى حتما بعد از ورود به كانادا و انتخاب پزشك خانواده بايد معاينات دوره اى منظم داشته باشيد.

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Torontonian نمایش پست ها
    s30min عزیز، با سلام، میشه لطف کنید ملاکاتون برای انتخاب دکتر شریف رو بگید. در ضمن، معاینه و کلا کارای ایشون همون طوری که فکر می کردید، بود؟
    با سپاس
    من یه پست در مورد مدیکالم گذاشتم گم شد!!راستش این فروم بعضی بخشاش هم پوشانی داره...و درکش سخته که کجا باید پست گذاشت...مثلا من که الان جزو متقاضیان 29 رشته ای هستم اگه بخوام بگم مدیکالم کجا رفتم باید برم تو بخش مدیکال؟ ممنون میشم مدیرهای محترم یک کم توضیح بدن من که گیج شدم
    خوب تا مدیرا مشخص کنند باید بگم که در مورد معاینات اصلا سخت گیر نیستند و فقط قد و وزن و فشار خون و ضربان قلب بررسی می کنند، در مورد پست مدارکم نمی دونم چه قدر سریع باشن چون ما دیروز نتایج آزمایش ها رو بردیم و خانم منشی اشون گفتن آخر هفته زنگ بزنید ترک نامبر بگیرید...یه نکته عجیب غریب هم این که شما باید برید فرم های نهایی براشون از چهارتا کوچه بالاتر کپی بگیرید که بذارند تو آرشیوشون!!!و خودشون این کار انجام نمی دن!!!!قیمت هم برای هر نفر 150 تومان ویزیت، 22 تومان ازمایشگاه پارس و 25 تومان هم رادیولوژی ...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

دوستان! درسته که همه می خوان کارای مدیکالشون زود و بی دردسر انجام بشه ، ولی با توجه به تجربیات بعضی از دوستان در مورد روش ویزیت و بعضی تخلفات دیگر دکتر "ش.!" ، باید بگم روش ایشون که فقط قد و وزن و فشار خون رو اندازه گیری می کنند و بدن رو از نظر جای جراحی یا وجود غده و ....معاینه نمی کند ، به هیچ عنوان اخلاقی و قانونی نیست.
    اخلاق پزشکی حکم می کنه پزشکی که 150000 تومان برای یک ویزیت 10-15 دقیقه ای میگیره، حداقل معاینه رو کامل انجام بده تا اگر خدای نکرده زبانم لال! مراجع مشکلی داشت که اون بتونه تشخیص بده بهش بگه .
    ضمنا" اگر به گوش سفارت برسه که این دکتر معاینه رو ماستمالی می کنه، ممکنه برای کسانی که از طریق ایشون معاینه شدن مشکل به وجود بیاد.
    به نظر من چنین پزشکانی صادق و قابل اعتماد نیستند و توصیه می کنم بقیه دوستان به اونها مراجعه نکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    من یه پست در مورد مدیکالم گذاشتم گم شد!!راستش این فروم بعضی بخشاش هم پوشانی داره...و درکش سخته که کجا باید پست گذاشت...مثلا من که الان جزو متقاضیان 29 رشته ای هستم اگه بخوام بگم مدیکالم کجا رفتم باید برم تو بخش مدیکال؟ ممنون میشم مدیرهای محترم یک کم توضیح بدن من که گیج شدم
    خوب تا مدیرا مشخص کنند باید بگم که در مورد معاینات اصلا سخت گیر نیستند و فقط قد و وزن و فشار خون و ضربان قلب بررسی می کنند، در مورد پست مدارکم نمی دونم چه قدر سریع باشن چون ما دیروز نتایج آزمایش ها رو بردیم و خانم منشی اشون گفتن آخر هفته زنگ بزنید ترک نامبر بگیرید...یه نکته عجیب غریب هم این که شما باید برید فرم های نهایی براشون از چهارتا کوچه بالاتر کپی بگیرید که بذارند تو آرشیوشون!!!و خودشون این کار انجام نمی دن!!!!قیمت هم برای هر نفر 150 تومان ویزیت، 22 تومان ازمایشگاه پارس و 25 تومان هم رادیولوژی ...