صفحه 55 از 329 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Senior Member s30min آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    دوستان! درسته که همه می خوان کارای مدیکالشون زود و بی دردسر انجام بشه ، ولی با توجه به تجربیات بعضی از دوستان در مورد روش ویزیت و بعضی تخلفات دیگر دکتر "ش.!" ، باید بگم روش ایشون که فقط قد و وزن و فشار خون رو اندازه گیری می کنند و بدن رو از نظر جای جراحی یا وجود غده و ....معاینه نمی کند ، به هیچ عنوان اخلاقی و قانونی نیست.
    اخلاق پزشکی حکم می کنه پزشکی که 150000 تومان برای یک ویزیت 10-15 دقیقه ای میگیره، حداقل معاینه رو کامل انجام بده تا اگر خدای نکرده زبانم لال! مراجع مشکلی داشت که اون بتونه تشخیص بده بهش بگه .
    ضمنا" اگر به گوش سفارت برسه که این دکتر معاینه رو ماستمالی می کنه، ممکنه برای کسانی که از طریق ایشون معاینه شدن مشکل به وجود بیاد.
    به نظر من چنین پزشکانی صادق و قابل اعتماد نیستند و توصیه می کنم بقیه دوستان به اونها مراجعه نکنند.
    من تا حدی با بخش اول صحبت شما موافقم، اما شما در نظر بگیرید مثلا کسی که تومور مغزی داره از کجا مشخص میشه؟ من یکی از دوستام که پارسال اقامت کانادا رو گرفتند مشخص شد تومور مغزی بدخیم دارند و متاسفانه فوت شدند...و کلا اگه قرار باشه که به قول شما معاینات ماستمالی نشه باید MRI و سی تی اسکن و کلی آزمایش دیگه هم انجام بدن چون تومورهای بدخیم زیادی هستند که علامت مشخصی ندارند!!!و قاعدتا از نظر سفارت اصل آزمایشات همون آزمایش خون و رادیولوژی هست و اگه قرار بود خیلی سخت بگیرند مطمئنا فاکتورهای بیشتری در این آزمایشات بررسی میشد، مثلا این که ایشون بررسی نمی کنه شما نمره چشمت چنده فکر نکنم باعث بشه که سفارت دوباره بخواد کسایی که رفتند پیش ایشون براشون مشکل پیش بیاد!!!!و بخش اخر صحبتتون مثال مشخصی از موضوعی هست که باعث نگرانی کسایی میشه که پیش ایشون رفتند و خلاف مقررات فروم هست ....
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

دوستان حالا ببینین میتونین یه کاری کنین که بجای پاس ریکوئست ؛ تکرار آزمایشات مدیکال ازمون ریکوئست بشه !؟!؟ .....
    عجیبه ... یه عده میخوان بیماری هاشون مخفی بمونه و پزشک سفارت چیزی نفهمه و یه عده دیگه انتظار دارن این پزشک بیماری های ناشناخته شون رو کشف کنه ... این واقعا عجیبه ...

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوستان حالا ببینین میتونین یه کاری کنین که بجای پاس ریکوئست ؛ تکرار آزمایشات مدیکال ازمون ریکوئست بشه !؟!؟ .....
    عجیبه ... یه عده میخوان بیماری هاشون مخفی بمونه و پزشک سفارت چیزی نفهمه و یه عده دیگه انتظار دارن این پزشک بیماری های ناشناخته شون رو کشف کنه ... این واقعا عجیبه ...
    واقعا با این همه مشکلات این پروسه فرساینده ، حالا باید خودمون دنبال ایجاد مشکل در پروندمون باشیم. اغلب سئوالات دوستان در این فروم مربوط به اجبار در اعلام کردن بیماریشون، (هر چند ناچیز و کم اهمیت) به پزشکان میباشد، حال دوستان انتظار دارند به پزشکی مراجعه شود که با دقت بالا معاینه کند و با ارجاع متقاضی به پزشکان متخصص هزینه دیگری را بر دوش متقاضیان بگذارد.
    در ضمن با مقایسه پروسه معاینات خودم در مراجعه به دکتر شریف با تجربیات دیگر عزیزان در ارتباط با پزشکان دیگر، عرض میکنم که دکتر شریف همانقدر با دقت معاینه میکنند که دیگر پزشکان و یا همانقدر با سهل گیری که دیگر پزشکان- از بنده معاینه انحراف و تنبلی چشم گرفت از متقاضی دیگری معاینه نمره چشم - همچنین تمام بالا تنه را برای جای عمل چک کرد.
    از نکات منفی ایشون هم همان دوبار گرفتن کپی از فاصله ای دور و کمی حواس پرتی به جهت سن بالا میباشد.
    در هر صورت به نظر من اگر کسی با عنوان بحث اخلاقی در پی اعلام بیماری هرچند کوچکش به سفارت است، و یا به دلیل ویزیت 150 هزار تومانی انتظار یک چک آپ کامل دارد، باید متوجه باشد که در مراجعه به اغلب پزشکان سفارت ، نتیجه یکسانی خواهد گرفت.
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Junior Member

با سلام خدمت همه اساتید
    به نظر بنده خیلی از مسائلی که در این تاپیک مطرح میشود
    لزومی به نگارش ندارد وممکن است پروسه مدیکال را پیچیده تر کند
    لطفا از بکار بردن اسامی وموارد غیر ضروری خودداری فرمایید.با تشکر

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

[QUOTE=kamikamrany;539416]Excuse me, mind if I ask you if they sent you the medical forms or they only informed you that it was ready to be sent? thank you[/QUOTE

با سلام بله فرمهای مدیکال فرستاده شده به همراه یک برگه دورو که در مورد مدیکال توضیح داده همه رو دانلود کردیم امروز هم باید برای سو پیشینه و وقت گرفتن برای دکتر بریم. شما میدونین کدوم دکتر سرعت عملش تو فرستادن جوابها بیشتره البته من از صبح زود دارم سایتهای مرتبط رو میخونم ولی هیچ جواب مفیدی نگرفتم
    شروع پروسه در دمشق :12jun 2005ترانسفر فايل به ورشو : 19jun2009درخواست آپديت از طرف ورشو :nov2009تحويل مدارك آپديت به ورشو: feb2010دریافت
    مدیکال: oct 2011ارسال مدیکالoct 2011پاس ریکوییست:20jan 2012
    ارسال پاسپورتها به سفارت:feb 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر

[QUOTE=maryamflower;539418]
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrany نمایش پست ها
    Excuse me, mind if I ask you if they sent you the medical forms or they only informed you that it was ready to be sent? thank you[/QUOTE

با سلام بله فرمهای مدیکال فرستاده شده به همراه یک برگه دورو که در مورد مدیکال توضیح داده همه رو دانلود کردیم امروز هم باید برای سو پیشینه و وقت گرفتن برای دکتر بریم. شما میدونین کدوم دکتر سرعت عملش تو فرستادن جوابها بیشتره البته من از صبح زود دارم سایتهای مرتبط رو میخونم ولی هیچ جواب مفیدی نگرفتم
    خيلي خوشحالم براي شما اميدوارم بقيه مراحل رو هم با موفقيت طي كنيد خوبه كه ورشو فرمها رو ايميل مي كنه من كه مجبور شدم كورير بفرستم فرمها رو از دمشق بگيره . در مورد انتخاب پزشك گويا يه خانم دكتر هست كه ميگن كارش سريعه ولي لطفا اگر در تحقيقاتتون به نتيجه مطلوبي رسيديد من و بقيه دوستان رو هم درجريان بگذاريد .ممنون
    تاريخ شروع پروسه در دمشق:10 فوريه 2004
    آپديت :15 سپتامبر 2008
    دريافت مديكال :15اكتبر 2011
    رسيد مدارك به سفارت كانادا در پاريس : 27 اكتبر

Member katyspring آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    داروسازی-شهید بهشتی

[QUOTE=axa;539434]
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamflower نمایش پست ها
    خيلي خوشحالم براي شما اميدوارم بقيه مراحل رو هم با موفقيت طي كنيد خوبه كه ورشو فرمها رو ايميل مي كنه من كه مجبور شدم كورير بفرستم فرمها رو از دمشق بگيره . در مورد انتخاب پزشك گويا يه خانم دكتر هست كه ميگن كارش سريعه ولي لطفا اگر در تحقيقاتتون به نتيجه مطلوبي رسيديد من و بقيه دوستان رو هم درجريان بگذاريد .ممنون
    دوستان عزیز

ضمن ارزوی سلامتی و شادی برای همه شما که سالهاست منتظرید این تجربه من از ازمایشات مدیکال:

ما پیش خانم دکتر ارشانوش پورمند در جردن رفتیم. دکتر خوب و مهربانی هستن و اصلا هم سخت گیر نیستن. ویزیتشون برای بزرگسالان 150000 و برای زیر 15 سال 120000 تومانه. خوبیش اینه که همه روزه صبح تا 5 بعد از ظهر هستن و پنجشنبه ها هم صبح تا ظهر(حدود 1) ویزیت میکنن و سرشون هم خلوته. برای عکس ریه و ازمایش هم میگن یا بیمارستان دی یا پارس رو انتخاب کنین. ما پنجشنبه ساعت حدود 5 بعد از ظهر بیمارستان پارس رفتیم. بسیار خلوت بود و نه برای رادیوگرافی و نه ازمایش لحظه ای معطل نشدیم. ظاهرا هر دو بیمارستان صبح ها خیلی شلوغن و معطلی زیاده.
    بیمارستان خودش نتایج رو برای دکتر ارسال میکنه و شما میتونین با دکتر تماس بگیرین و tracking number مربوط به TNTرو دریافت کنین. ما پنجشنبه گذشته(6 اکتبر) ازمایشات را انجام دادیم. الان( 13 اکتبر) نتایج در راه لندنه و طبق برنامه TNT t فردا (14 اکتبر) تحویل ویزا افیس لندن میشه انشااله.

به امید خبرهای خوب و موفقیت برای همه دوستان
    NOC:3131**Points:72**Language:16**CIO Received: Dec 21st, 2010**PER:Mar 9th,2011**Transfer to Warsaw:Mar 30th,2011**In Process: Jun 15th,2011**Meds email: Sep 29th,2011**Meds done:Oct 6th,2011**Meds rcvd by London:Oct 14th,2011**ECAS(Meds results rcvd):Nov 7th,2011**Passport request: Dec 16th,2011**Decision Made: Dec 17th,2011**Passports submitted to Teh.embassy: Dec 22nd,2011** Visa issued:Jan15th & Received by DHL: Jan 23rd,2012

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master's Degree in Biomechanical Engineering,University of western Ontario

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamflower نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال دارم ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه من میتونم بخاطر بارداری رادیوگرافی قفسه سینه رو 1 ماه به تاخیر بندازم ؟ باید چیکار کنم؟
    You must take the medical tests within the given time or you can take the rest of the tests but nothing gose further and they will wait for your chest radiography. I recommend you to put on the radiation resistant garment and take the test. I was enquiring into it and the iranian doctors told me that my wife could put on the garment and that the risk is up to the radiation of an airplain when you are on the board

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام دوستان عزيز ... بنظرتون چطور ميشه مطلع شد كه مديكال به دست عزيزان در لندن رسيده يا نه ؟ ... ممنون از راهنماييتون.

---------------------------
    ارسال فرم هاي مديكال 6 اكتبر

ApplyAbroad Champion

سلام زنگ بزنيد به دكتري كه پيشش رفتيد بهتون tracking number و اسم كوريرو بده بعدش بريد تو سايت اينترنتي كورير و بستتونو track كنيد، اگه ٦ اكتبر دكتر فرستاده دو روزه معمولا و ماكزيمم ٣ روز ميرسه البته ظاهرا دو روز كاري.