صفحه 57 از 329 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

بسته من 450 گرم بود . فکر کنم تنهایی برای خانواده سه نفره 450 گرم درست باشه
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Champion

پس دم این دکترای اقتصاد دان پزشک گرم!!
    یعنی برای هر نفر با بسته بندی حدود 150 گرم میشه
    یعنی این عزیزان دل! از 3 تا نتیجه تا 25 تا نتیجه رو طبق آمار تو یه بسته می کنن و می فرستن. واسه 15 دقیقه معاینه و نوشتن آزمایش و پست اینطوری از هر نفر بزرگسال 150 هزار تومن میگرن.
    جالب بود!

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    یعنی این عزیزان دل! از 3 تا نتیجه تا 25 تا نتیجه رو طبق آمار تو یه بسته می کنن و می فرستن. واسه 15 دقیقه معاینه و نوشتن آزمایش و پست اینطوری از هر نفر بزرگسال 150 هزار تومن میگرن.
    جالب بود!
    دقیقا"!!!!!!!!!!خیلی راستش آدم از این داستان حرص می خوره!!!! یه فشار خون میگیره،یه قد و وزن!!!!همین!!!!!150 تومن ناقابل
    کد رشته :3113 ارسال مدارک:12 ژانویه2011، دریافت مدارک در سیدنی:20 ژانویه2011،دریافت فایل نامبر اول:15 مارچ2011 دریافت توسط ویزا آفیس ورشو :8 آپریل 2011، این پراسس : 29 june.مدیکال14 اکتبر ،درخواست کپی پاس:22می، درخواست کپی همه صفحات پاس 28 جولای ، پاس ریکوئست 31 جولای

Senior Member s30min آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

طبق ترک ارامکس مدیکال ما و 14 نفر از اپلیکنت های دیگه (طبق محاسبات به نظر میرسه آزمایش هر اپلیکنت 150 گرم باشه و بسته ای که دکتر ترک نامبرش دادند 2.5 کیلوگرم بوده) امروز به لندن رسیده و به آقا یا خانم آلفونز داده شده...با توجه به اینکه نتایج آزمایشات مدیکال یکسری از دوستان در لندن گم شده!!کسی ایمیلی از لندن نداره که بشه پیگیری کرد نتایج ازمایشات ما رسیده یا نه؟
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

با سلام
    در رابطه با ارسال بسته ها توسط پزشک
    تازه شما که همون 150 تومن رو دادید از ما که 80 تومان هم جداگانه پول پست گرفت بعد 3 روز مدارک مار نگه داشت تا با مدارک بقیه همه رو یک جا بفرسته در صورتیکه پول پست رو از همه جداگانه می گرفت
    كد رشته : 7242 . ارسال مدارك 19 نوامبر . رسيد مدارك به سيدني : 23 نوامبر . فايل نامبر : 28 فوريه . ارسال مدارك به ورشو:30 مارچ . تغيير وضعيت به in process :هيجده مي . دریافت ایمیل مدیکال همراه با 8th sep : fee payment . دریافت مدیکال در لندن : 20 sep ، دریافت ایمیل پاس رکوئست :15 nov ، ارسال پاسپورت:20 nov

براي اينكه شما آرامش بگيريد و بدونيد كساني هستند كه اوضاعشون بدتر از شماست بگم كه:
    1. من اول فكر ميكردم بي احترامي به دكتر ميشه اگه زنگ بزنم ترك نامبر بگيرم اما بعد از يه هفته دلمو زدم به دريا و زنگ زدم به دكتر بعد از اينكه يه ربع منشي منو پشت تلفن نگه داشت و آخر گفت دوباره زنگ بزن، زنگ كه زدم دكتر محترم گفت: ببخشيد نميدونم چرا مدارك شما مونده بود زير، ما يادمون رفته بفرستيم!!!! فردا مي‌فرستيم
    2. ما يه زوج بوديم به دكتر گفتم مدارك ما رو كه با هم مي‌فرستيد چرا 2 بار هزينه پست مي‌گيريد؟ گفت قانونشه!!
    3. بسته ما 3.5 كيلو بود و هيچ توضيح X-ray هم نداشت فقط نوشته بود Documents

جالب بود!
    کد ۰۸۱۱،مدارک درسیدنی ۲۷ اکتبر، فایل نامبر۱۷ فوریه، مدارک در ورشو ۳۰ مارس،ایمیل ورشو ۱۵ آوریل، in process می24،ايميل مديكال9سپتامبر، مديكال در لندن: 3 اكتبر،دريافت لندينگ في ورشو:3 ژانويه،پاس ريكوئست:8 مارس،‌صدور ویزا20 آپريل،دسيژن ميد: 26 آپريل،دریافت ویزا 7می

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

تاحالا كه مشكلي نبوده جز مسئله اي كه واسه جناب نويد پيش اومده و يه كاربر محترم ديگه كه لندن فرستاده بودن، از بچه ها برا پاريس تاحالا گزارش نرسيدن مديكال نرسيده نگران نباشيد، ميرسه صحيح و سالم :-) ا
    متاسفانه تا الان 7 نفر از دوستان عضو این فروم گم شدن مدیکالشون را چه در لندن و چه در پاریس اعلام کردند، از آنجائیکه تعداد واقعی متقاضیان بسیار بیشتر از عزیزان عضو این فروم میباشد، به نظر مسئله کاملا فراگیر میباشد. دوستانی که فروم های غیر ایرانی را مطالعه میکنند، آیا این اواخر به موارد اینچنینی برخورد کرده اند؟
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان عزیز یه سوال فلسفی برای من پیش اومد .... مگه پست های بین المللی هزینه رو بر اساس وزن حساب نمیکنن ؟ ... خب پس برای پزشک چه فرقی میکنه که 3 تا 150 گرم بفرسته یا یک 450 گرم !؟ ... این یه مقدار عجیبه .... تازه منه بیچاره رو چی میگین که وزن بسته مربوط به ترک نامبرم 3.5 کیلوگرم بوده ! ... این یعنی به کمک ماشین حساب باید بگم ظاهرا مدارک 23.3 نفر (اون 0.3 نفر حتما خردسال بوده ) که مال من هم جزوشون بوده یکجا پست شده !؟!؟!؟ ... اوه خدای من ... من نیدونستم مدیکال هم پتانسیل گم شدن داره .. خدا این داستان مهاجرت ما رو ختم به خیر کنه .... با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان.

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال فلسفی برای من پیش اومد .... مگه پست های بین المللی هزینه رو بر اساس وزن حساب نمیکنن ؟ ... خب پس برای پزشک چه فرقی میکنه که 3 تا 150 گرم بفرسته یا یک 450 گرم !؟ ... این یه مقدار عجیبه .... تازه منه بیچاره رو چی میگین که وزن بسته مربوط به ترک نامبرم 3.5 کیلوگرم بوده ! ... این یعنی به کمک ماشین حساب باید بگم ظاهرا مدارک 23.3 نفر (اون 0.3 نفر حتما خردسال بوده ) که مال من هم جزوشون بوده یکجا پست شده !؟!؟!؟ ... اوه خدای من ... من نیدونستم مدیکال هم پتانسیل گم شدن داره .. خدا این داستان مهاجرت ما رو ختم به خیر کنه .... با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان.
    دوست عزیز در پاسخ به سوال فلسفی تون بین 1 گرم تا 500 گرم یه تعرفه داره، بین 500 گرم تا 1 کیلو یه تعرفه و بین 1 تا 2 کیلو یه تعرفه بین 2 تا 3 کیلوهم یه تعرفه داره و هر چی وزن بیشتر میشه قیمتشم کمتر میشه...اگه میخواید عمیق تر متوجه بشید! یه نگاه به تعرفه های دی اچ ال بندازید:
    http://www.post.ir/DesktopModules/Ar...2351&mid=33125
    پس دکترهای معتمد عزیز چرتکه میاندازن میبینن اگه یه هفته صبر کنند می تونن مدارک 23 تا اپلیکنت با حدود 100 تومن بفرستند و اگه فرض کنیم نخوان این کار رو بکنند و این 24 نفر رو جدا بفرستن میشه 800 تومان و با این کار هفته ای نزدیک 700تومان پس انداز می کنند !!!!!
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

من شخصا" به مورد مشابهی برخورد نکردم ولی آقای alirezamanani هم که ایمیل نرسیدن مدیکال رو از ورشو گرفته بودند ، بعد از ایمیل کردن شماره ترکینگ و نام پزشکشون به ورشو، خوشبختانه سریعا" پاسپورت ریکوئست شده اند.بنابراین نتایج گم نشده اند فقط ممکنه به صورت منظم به ورشو نرسیده باشه. ان شا اله در مورد شما و بقیه دوستان هم همینطوره و جای نگرانی نیست.
    فقط اطلاعات پزشک و بسته ارسالی رو براشون ایمیل کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4412 نمایش پست ها
    متاسفانه تا الان 7 نفر از دوستان عضو این فروم گم شدن مدیکالشون را چه در لندن و چه در پاریس اعلام کردند، از آنجائیکه تعداد واقعی متقاضیان بسیار بیشتر از عزیزان عضو این فروم میباشد، به نظر مسئله کاملا فراگیر میباشد. دوستانی که فروم های غیر ایرانی را مطالعه میکنند، آیا این اواخر به موارد اینچنینی برخورد کرده اند؟