صفحه 7 از 329 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

سلام دوستان آیا مراجعه به پزشک خاص یا آزمایشگاه خاص میتونه در هزینه های مدیکال تاثیر داشته باشه؟ اگر در این خصوص توصیه ای هست لطفا راهنمایی کنید. ممنون

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا مراجعه به پزشک خاص یا آزمایشگاه خاص میتونه در هزینه های مدیکال تاثیر داشته باشه؟ اگر در این خصوص توصیه ای هست لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    سلام
    پزشکان معتمد همه یک قیمت دارند حالا گاهی اوقات تخفیفی هم قائل می شوند.نرخ آزمایشات هم یکسان است و بستگی دارد چند آزمایش برایتان درخواست شود.نرخ رادیولوژی ها اما متفاوت است ولی نمی دانم که خودتان می توانید یکی از رادیولوژی های طرف قرارداد را انتخاب کنید یا خیر؟باید از پزشکتان بپرسید.جهت اطلاعات بیشتر توصیه می کنم پست های قبلی را بخوانید.

Junior Member

دوستان عزيز سلام بالاخره بعد از 15 ماه انتظار از تاريخ فايل نامبر فدرال مديكالامون حاضر شده و مي خوايم انجام بديم.در حال حاضر فقط 6 دكتر در تهران معتمد سفارت هستن.دكتر فرخي-راهواريان-پورمند-ابراهيمي راد-دكتر شريف و دكتر حسابي.
    شما با هيچكدوم از اينا اشنايي داريد؟كدوم رو توصيه مي ديد كه كمتر گير باشه.من تيروئيد پركار دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_mohebbi نمایش پست ها
    آگر ممکن است اگر دوستانی اینجا هستند که هز طریق کبک اقدام کرده بودند و مدیکال آنها آمده تاریخ ارسال مدارک و csQ به فدرال را و زمانی که نامه مدیکال آنها آمده است را بنویسید . ممنون
    ما از كبك اقدام كرديم و نوامبر 2006 فايل نامر كبك گرفتيم.دسامبر 2008 مصاحبه شديم و csq گرفتيم و ژانويه 2009 هم فايل نامبر فدرال گرفتيم و بعد 15 ماه در اپريل 2010 ايميلي اومد كه اعلام شده مديكال حاضره و ما هم با پست پيك اپ كرديم و منتظريم.

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط neli-basi نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام بالاخره بعد از 15 ماه انتظار از تاريخ فايل نامبر فدرال مديكالامون حاضر شده و مي خوايم انجام بديم.در حال حاضر فقط 6 دكتر در تهران معتمد سفارت هستن.دكتر فرخي-راهواريان-پورمند-ابراهيمي راد-دكتر شريف و دكتر حسابي.
    شما با هيچكدوم از اينا اشنايي داريد؟كدوم رو توصيه مي ديد كه كمتر گير باشه.من تيروئيد پركار دارم
    نيلي عزيز

من با دكتر حسابي آزمايشاتم را انجام دادم اما بقيه دكترها را هم شنيدم تيروييد را دست مي‌زنند و اگر بزرگ باشد براي شما آزمايشات تكميلي مي‌نويسند! اما در فرم‌ها هم ذكر شده است كه دارويي مصرف مي‌كنيد يا خير!!!
    من تيروييد كم كار داشتم! (البته اين توضيح را به شما دادم) و دكتر با دست كشيدن بر روي تيروييد براي من آزمايشات تكميلي نوشت و در نهايت دكتر متخصص معتمد نظر خود را نوشت و در نتيجه پس از 3 ماه از ارسال مدارك پاسپورت ريكوئست شدم و ديروز هم ويزايم را دريافت كردم!!
    پس چندان مهم نيست و جاي نگراني نيست

پاينده باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

سلام .همسر من معافیت پزشکی از طریق داشتن سینوزیت گرفته حالا در معاینات ایا اگر بگن سالمه مشکلی پیش نمیاد برامون؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aseman60 نمایش پست ها
    سلام .همسر من معافیت پزشکی از طریق داشتن سینوزیت گرفته حالا در معاینات ایا اگر بگن سالمه مشکلی پیش نمیاد برامون؟
    بهتر است اين كار را نكند چون علت معافيت ايشان در ترجمه كارت پايان خدمت در اختيار سفارت مي‌باشد!! در ضمن به هبچ عنوان به اين نوع بيماري‌ها حساس نيستند و هيچ نگراني براي اعلام اين موارد وجود ندارد!

پاينده باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

سلام دوستان .من هم برگه مديكال را گرفتم ..مي شه من را راهنمايي كنيد كل پروسه دكتر چقدر طول مي كشه؟ منظورم اينه كه يه روز مي ريم پيش دكتر يه روز آزمايش يه روز عكس.؟؟؟
    www.madcanada.blogfa.com ارسال مدارك به سيدني: 18 MARCH فايل نامبر سيدني: 8 APRIL ارسال مدارك به سوريه: 1AUGUST,2009 شروع پندينگ: 9AUGUST2009 مدت پندينگ:193 روز!! شروع اين پروسس:18FEB 2010 نامه مديكال :21 april

سلام..دوستان مي شه لطف كنيد بگيد آزمايشات مديكال چي هستن ؟مثلا كلسترول يه كم بالا باشه اشكال داره؟
    و مي شه بگيد كلا چند روز طول مي كشه؟؟؟
    ممنون.
    www.madcanada.blogfa.com ارسال مدارك به سيدني: 18 MARCH فايل نامبر سيدني: 8 APRIL ارسال مدارك به سوريه: 1AUGUST,2009 شروع پندينگ: 9AUGUST2009 مدت پندينگ:193 روز!! شروع اين پروسس:18FEB 2010 نامه مديكال :21 april

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط askarian1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من هم برگه مديكال را گرفتم ..مي شه من را راهنمايي كنيد كل پروسه دكتر چقدر طول مي كشه؟ منظورم اينه كه يه روز مي ريم پيش دكتر يه روز آزمايش يه روز عكس.؟؟؟
    سلام.انجام آزمایش و گرفتن عکس رادیو لوژی در یک روز انجام می شود جواب آن ها هم حد اکثر دو روزه به پزشک ارسال می شود.معمولا چهارشنبه ها جواب به سفارت ارسال می شود.این روال کلی است که مکن است بر حسب شرایط تغییر کند.جهت اطلاعات بیشتر پست ها فبلی را بخوانید.