صفحه 8 از 329 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام دوستان
    من Mild Cerebral palsy داشتم و ویزا گرفتم اصلا نگران نباشید فقط اصلا دروغ نگید
    نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham.banoo نمایش پست ها
    همسر من قرار نيست با من به كانادا بياد. مي دونم كه مشخصاتش رو بايد تو اپليكيشن ها بنويسم. فقط در مورد هزينه ، نمي دونم كه بايد برايش اپليكيشن في پرداخت كنم ، يا نه.
    كسي مي دونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MECH. ENG

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

سلام
    سوال دارم فوري:
    فرمهاي پزشكي ما امروز اومده اما الن خانم من 3 ماه بارداره و نمي تون راديوگرافي تست بده..
    آيا بدون اين تست مي تونيم بقيه تستها رو انجام بديم و بفرستيم؟؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط majidnikoo نمایش پست ها
    سلام
    سوال دارم فوري:
    فرمهاي پزشكي ما امروز اومده اما الن خانم من 3 ماه بارداره و نمي تون راديوگرافي تست بده..
    فكر ميكنم شما بايد صبر كنيد تا بارداري همسرتان تمام شود و بعد مديكال بدهيد
    البته بايد به سفارت اعلام كنيد كه به دليل بارداري كارتان تعويق ميافتد

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

سلام
    سوال دارم فوري:
    سلام
    انجام رادیو گرافی در 3 ماهه اول بارداری ممنوع است مگر در موارد بسیار خاص که در این مواقع از یک شکم بند خاص که مانع رسیدن اشعه به جنین می شود،استفاده می کنند.همانطور که گفتم در موارد بسیار خاص.
    شما باید با یکی از پزشکان معتمد تماس بگیرید و مورد را اعلام کنید.ممکن است نیازی به رایو گرافی نباشد و در صورت لزوم از جایگزین آن استفاده شود.الزاما نیاز به صبر تا پایان بارداری نیست.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    سوال دارم فوري:
    تو ایران رو نمی دونم ولی در اروپا برای تشخیص بیماری سل زن باردار امپولی تزریق می گردد و بعد از چند روز جای ان را معاینه می کنن که در صورت وجود سل ظاهرا تغییراتی در موضع تزریق ایجاد می شود. ممکن است در ایران هم باشد البته خوب خانم مهاجر بیشتر در جریان هستند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    تو ایران رو نمی دونم ولی در اروپا برای تشخیص بیماری سل زن باردار امپولی تزریق می گردد و بعد از چند روز جای ان را معاینه می کنن که در صورت وجود سل ظاهرا تغییراتی در موضع تزریق ایجاد می شود. ممکن است در ایران هم باشد البته خوب خانم مهاجر بیشتر در جریان هستند
    سلام دوستان. درباره عکس رادیوگرافی در خانم باردار بایدعرض کنم که برای تشخیص بیماری ها ممنوع است و معمولا از روش های آلترناتیو حتی برای تشخیص استفاده می شود. چه برسد برای screening یا همان غربالگری...البته نباید نگران این موضوع باشید چون برای اکثرمادران باردار در کشور ما آزمایشات کامل بارداری قبل از بارداری و در اولین ویزیت بارداری انجام می شود که اگر بر اساس آنها شکی به بیماری خاص و مضر برای مادر و جنین ایجاد شد حتما پیگیری می شود و به تمام این موارد پزشک معتمد سفارت حتما واقف است . پس به نظرم این موضوع را به پزشک معتمدتون بفرمایید حتما دستورالعل خاص در این رابطه دارند.
    در مورد تست PPD یا mantoux test( همان تستی که آقا احسان توضیح دادند) باید بگویم که در کشور ما هم انجام می شود . البته به صورت روتین بر روی خانم باردار انجام نمیشود. و در ضمن چون ایرانی ها واکسن ب ث ژ دریافت میکنند تفسیر این تست با کشور هایی که این واکسن را نمی زنند متفاوت است. (این تست در کشور ما می تواند به علت واکسینیاسیون ضد سل به طور کاذب + شود) ما این تست را معمولا برای افراد تبعه کشور های دیگر که معمولا واکسیناسیون نمی گیرند ( مثل افغانستان) انجام میدهیم
    در هر حال وضعیت کشور ما از نظر بیماری سل مطلوب است و طبق اعلام WHO جزء کشور های پاک در نظر گرفته شده است(با وجود قرار گرفتن در بین کشور های همسایه ای که از نظر سل آندمیکند) و جز در موارد مشکوک (سرفه مزمن و...) نیاز به بررسی بیشتروجود ندارد.
    http://www.mass.gov/Eeohhs2/docs/dph...untry_list.pdf
    http://www.stoptb.org/countries/tbdata.asp
    حالا اگر هر کس (از جمله سفارت کانادا) بخواهد از نداشتن بیماری سل در 1 خانم باردار اطمینان حاصل کند می تواند اسمیر و کشت خلط یا ترشحات حلق ایشان را بررسی کند. ( که 1 تست تشخیصی کاملا قابل اعتماد است)
    ویرایش توسط neda_11 : May 30th, 2010 در ساعت 07:30 PM

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تستPPDجزو آزمایشات روتین مدیکال نیست.مگر در شخصی که مشکوک به سل باشد.در این صورت هم در یک خانم باردار از کشت خلط صبحگاهی استفاده می شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leysha نمایش پست ها
    من دیابت دارم آیا باید اعلام کنم یا نه؟ آیا این بیماری جزو مواردی هست که بتونه مشکل ساز بشه؟
    You have just a urinalysis (not blood test for FBS)
    if your blood sugar is controlled or not very high, <160
    there is a chance not to be revealed in your urine test.

Junior Member

no . the urine or blood are not tested for anymedication. just some routins.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

It seems you have a minor type of thalassemia. It does not make you any problem because it is not a disease at all