صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Senior Member

پیش فرض برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

لاتاری

ثبت نام برنامه لاتاری ۲۰۲۰ از تاریخ "چهارشنبه ۳ اکتبر" تا "سه شنبه ۶ نوامبر" لینک ثبت نام:https://www.dvlottery.state.gov/ هیچ لینک دیگری اعتبار ندارد و ثبت نام رایگان است.

The 2020 U.S. Diversity Visa Lottery Registration period begins on Wednesday, October 3,2018 at 12:00 noon (EDT)

and will end on Tuesday, November 6, 2018 at 12:00 noon (EST). Information and application instructions are available here.

Natives of the following countries are NOT eligible to apply:

Bangladesh, Brazil, Canada, China (mainland-born), Colombia, Dominican Republic,
    El Salvador, Haiti, India, Jamaica, Mexico, Nigeria, Pakistan, Peru, Philippines,
    South Korea, United Kingdom (except Northern Ireland) and its dependent territories, and Vietnam.

امضا نامرئی

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

دوستان دقت کنید که مشکلات مربوط به تراول بن همچنان پابرجا هستش و ثبت نام و احیانا برنده شدن هیچ تضمینی به ورود به آمریکا ایجاد نمی کند. به امید موفقیت و بهبودی شرایط.
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

واقعا کسی میدونه که امکان ویزا دادن به برندگان ایرانی امسال هست یا نه؟؟
    اگر نیست که اصلاً نباید به ایرانیها امسال سهمیه بدن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaedin نمایش پست ها
    واقعا کسی میدونه که امکان ویزا دادن به برندگان ایرانی امسال هست یا نه؟؟
    اگر نیست که اصلاً نباید به ایرانیها امسال سهمیه بدن؟؟
    اصلا ربطی به این مسائل نداره. در درجه اول کشور امریکا اصول خودشو برای ادعای ایجاد فرصت برابر برای همه مردم کشور ها حفظ می کنه. بنابراین هرگز چنین کاری نخواهد کرد. در درجه دوم، افرادی که دارای سیتیزن شیپ دوگانه و یا در داخل امریکا هستن از این ممنوعیت معاف هستن. گروه اول ممنوعیتی برای دریافت ویزا ندارن و گروه دوم هم اصلا نیاز به ویزا ندارن چون هنگام ثبت نام و برنده شدن در داخل خاک امریکا بودن. این گروه فقط نیاز به پر کردن فرم تغییر وضعیت خواهند داشت (مثل دانشجوها ی داخل امریکا یا افرادی که تحت ویزاهای موقت دیگه در داخل خاک امریکا مشغول به کار هستند). ممنوعیت فقط مختص افرادی هست که در خارج از امریکا هستند و تابعیت دوگانه ندارند.

Junior Member iSalar آواتار ها

متاسفانه امیدی به ویزا گرفتن نیست دیگه ولی باز ممکنه تا سال دیگه شرایط تغییر کنه...

Junior Member

دوستان از عکس های پارسال میشه استفاده کرد؟ میخواستم بدونم عکس تا چه حد مهمه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Stepz نمایش پست ها
    دوستان از عکس های پارسال میشه استفاده کرد؟ میخواستم بدونم عکس تا چه حد مهمه ؟
    به ريسكش نمي ارزه مخصوصا براي بچه ها كه چهره شون زياد تغيير ميكنه .
    هزينه اي نداره با گوشي هاي موبايل و با كمي دقت خودتان مي تونيد عكس جديد تهيه كنيد

ببخشید من برای تمکن مالی به سفارت سوال دارم ،من مصاحبه م احتمالا با توجه به شماره کیس نامبری که دارم توی ماه فوریه میشه مصاحبه م ،میتونم از الان تمکن مالی رو بگیرم و تاریخ الان باشه که چند ماه قبل از مصاحبه م هست ایرادی نداره ؟ یا باید نزدیک مصاحبه م تمکن مالی ببرم ؟! باعرض معذرت میدونم شاید به این بحث مربوط نشه ولی گفتم شاید کسی از دوستان بدونه و بتونه راهنماییم کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    ببخشید من برای تمکن مالی به سفارت سوال دارم ،من مصاحبه م احتمالا با توجه به شماره کیس نامبری که دارم توی ماه فوریه میشه مصاحبه م ،میتونم از الان تمکن مالی رو بگیرم و تاریخ الان باشه که چند ماه قبل از مصاحبه م هست ایرادی نداره ؟ یا باید نزدیک مصاحبه م تمکن مالی ببرم ؟! باعرض معذرت میدونم شاید به این بحث مربوط نشه ولی گفتم شاید کسی از دوستان بدونه و بتونه راهنماییم کنه
    سلام
    براي اطلاعات لاتاري 2019 به لينك زير مراجعه كنيد
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2534920
    اما در مورد سوال شما : نامه تمكن مالي از بانك را يك هفته قبل از تاريخ مصاحبه بگيريد .
    از حالا اگر بگيريد شايد ايراذ بگيرند

نکات مربوط به عکس لاتاری

Starting November 1, 2016, eye glasses will no longer be allowed in new visa photos.

Your photo or digital image is a vital part of your visa application. Review the examples below to learn how your photo or digital image should look. We recommend you use a professional photo service to ensure your photo meets all the requirements. The acceptance of your photo or digital image is at the discretion of the U.S. embassy or consulate where you apply.

Photo tip: Photo should be 2”x2” (51 x 51 mm) with the head centered and sized between 1” and 1.4” (25 and 35 mm).
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)