صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط soorena1395 نمایش پست ها
    ببخشید، من لیستها رو که نگاه کردم عملا نام کشورهایی اومده که امریکا در اونجاها سفارت داره، چطور می شه فهمید تو سال 2019 تا الان چه تعداد ویزا صادر شده برای ایرانیان؟
    تو لیست‌ها نگاه کنید نوشته که بر اساس محل تولد مرتب . تو لیست اسم ایران هم هست. حالا اینکه ممکنه شهروند یه کشور دیگه باشه ولی متولد ایران، خب مشخص نیست. درسته سفارت نداره ولی ویزاهای صادر شده برای ایرانی ها فارغ از اینکه کدوم سفارت اقدام کردند، مشخصه فقط گفتم دیگه باید کسایی که ممکنه شهروند کشوری جز ایران ولی متولد ایران باشند رو درنظر بگیرید. من اطلاعاتی از این موضوع ندارم.

این لینک هم جزيیات ماهانه صدور ویزای های غیرمهاجرتی رو برای ۲۸ ماه اخیر، برای تمام کشورها زده! پست قبلی ۲۸ ماه اخیر برای ویزاهای مهاجرتی بوده!

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2017 نمایش پست ها
    موقع اقدام برای ویزا دانشجویی ادعا میکنیم که برمیگردیم ایران. با فرض اینکه سفارت از برنده شدن ما در لاتری خبر نداشته باشه، موقع مصاحبه گرین کارت در آمریکا، میتونن به راحتی بهمون اتهام fraud وارد کنن و کیس مون ریجکت شه. میگن شما که موقع مصاحبه ویزا دانشجویی ادعا کردی بعد تحصیل نمیخوای بمونی آمریکا، پس لاتری چی میگه؟!
    دوست عزیز،
    در شرایطی که اقامت نداریم و روی ویزای تحصیلی هستیم و برای گرفتن گرین کارت باید سالها با هر مشقتی دست و پنجه نرم کنیم، تصمیم موندن نداریم. خیلی هم واضح و مبرهن هستش! ولی اگر لاتاری برنده بشیم و یه گرین کارت نظری برامون بفرستن در خونمون خب قصدمون عوض میشه و میخوایم بمونیم. اینم واضح و مبرهنه. کجاش حیله و نیرنگه؟ مگر انسان از لحظه تولدش کل برنامه زندگیش رو چیده و میدونه میخواد چه کار کنه که هرجاش تغییری کرد دلیلش حیله و نیرنگ باشه؟ به یک شب کل زندگی انسان عوض میشه، چه برسه چندین سال بعد از مهاجرت که خودش زیر و رو کردن زندگی یک فرد هستش!
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

بله، این هم از دیگر کرامات آقای ترامپ هستش. دوستان لطف کنن 90 روز هم صبر کنن. انشالله که مشکلی پیش نیاد
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

Junior Member

من برنده لاتاری ۲۰۱۹ بودم که پس از مصاحبه در سفارت امریکا در سنگاپور بدلیل تراول بن اون نامرد علیرغم اینکه مصاحبه شدم بعد سه هفته دوباره منو فراخوندن و برگه ریجکت رو به من دادن. حالا می‌خوام بدونم چون من یکبار ویزای مهاجرتیم رد شده دیگه برا مثلا پست دام نمی‌دونم برم امریکا (ویزای J ) ؟ هرچند میدونم امریکای ترامپ براماها جای خوبی دیگه نیست !

نقل قول نوشته اصلی توسط Hans1980 نمایش پست ها
    من برنده لاتاری ۲۰۱۹ بودم که پس از مصاحبه در سفارت امریکا در سنگاپور بدلیل تراول بن اون نامرد علیرغم اینکه مصاحبه شدم بعد سه هفته دوباره منو فراخوندن و برگه ریجکت رو به من دادن. حالا می‌خوام بدونم چون من یکبار ویزای مهاجرتیم رد شده دیگه برا مثلا پست دام نمی‌دونم برم امریکا (ویزای J ) ؟ هرچند میدونم امریکای ترامپ براماها جای خوبی دیگه نیست !
    چون پرونده مهاجرتی داشتی دیگه بهت ویزای غیر مهاجرتی نمیدند.‌میتونی امتحان کنی ولی احتمالش خیلی کمه

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    چون پرونده مهاجرتی داشتی دیگه بهت ویزای غیر مهاجرتی نمیدند.‌میتونی امتحان کنی ولی احتمالش خیلی کمه
    منم حدسم همینه ولی این اصلا عادلانه نیست ،ولی از دیگرسو شنیدم پرونده های مهاجرتی بسته میشه مثلا مال من دیروز سی ام سپتامبر بسته شد

نقل قول نوشته اصلی توسط Hans1980 نمایش پست ها
    منم حدسم همینه ولی این اصلا عادلانه نیست ،ولی از دیگرسو شنیدم پرونده های مهاجرتی بسته میشه مثلا مال من دیروز سی ام سپتامبر بسته شد
    شرط ویزای غیر مهاجرتی اینه که ثابت کنی قصد مهاجرت نداشتی. با داشتن یه پروند سابق مهاجرتی خیلی ثابت کردنش سخته.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

سلام دوستان هرچی گشتم برنامه لاتاری 2021 رو پیدا نکردم سوال داشتم در قسمت ثبت نام قسمت پاسپورت حتما باید پر شه؟پدرم پاسپورت داره مادرم هم تاریخش گذشته باید بگیره من هم که سربازم(یعنی فراری،قراره معافیت بگیرم تا سال بعد میاد کارتم) هیچی تو ثبت نام چی پر کنم از بین گزینه های معافیت پاسپورت برای خودم،مادرم؟مرسی بعد من 21 سال و 4 ماه سنم هست میتونم با پدر و مادرم تو فرمشون وارد کنم؟یا نه دیگه بالای 21 حساب میشه؟ممنون

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی درمورد ثبت نام لاتاری داشتم ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه.
    گویا برای قسمت وارد کردن اطلاعات پاسپورت، پاسپورت باید معتبر باشه و تاریخش نگذشته باشه. حالا یه نفر که ترکیه پناهنده شده و تاریخ پاسپورت ایرانیش گذشته باید چه کار کنه؟ stateless محسوب میشه؟

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی پزشکی هستم و حدود سه سال دیگر برنامه دارم که برای ویزای J اقدام کنم. ریسک اثر منفی ثبت نام در لاتاری روی ویزا اپلیکیشن اون موقع چقدر هست؟ آیا به صرفه هست که لاتاری امسال را ثبت نام کنم؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)