صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

ببخشید جهت کنجکاوی میتونم بپرسم چه شغلی هست با حقوق ٰبالای ماهانه یک میلیون دلار؟
    ویرایش توسط mehrdadk25 : May 21st, 2020 در ساعت 09:11 PM دلیل: ایمیل
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    @______
    ببخشید جهت کنجکاوی میتونم بپرسم چه شغلی هست با حقوق ٰبالای ماهانه یک میلیون دلار؟
    فکر می کنم منظورشون درآمد یا گردش مالی شرکت بود نه حقوق فردی.
    ویرایش توسط mehrdadk25 : May 21st, 2020 در ساعت 09:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa7217 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. بفرمایید که آیا جاب آفر شما مرتبط با رشته تحصیلی و رزومه تون بوده ؟
    سلام
    آری. بنده اقتصاد و MBA خوندم و شغل ام هم Business Consultant هست. و در مورد رزومه کاری ام هم تا الان تقریبا ۱۲ ساله که در صنایع مختلف کار کردم که ۹ سالش تو حوزه مدیریتی بوده و سمت های شغلی پیشنهادهای شغلی که گرفتم به ترتیب Business Analyst و Business Development Manager بودند.
    ویرایش توسط herrnaderi : April 8th, 2020 در ساعت 10:35 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    ----------
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فکر می کنم منظورشون درآمد یا گردش مالی شرکت بود نه حقوق فردی.
    اختیار دارین. بله همونطور که ایشون اشاره کردن منظورم درآمد ماهانه شرکت ها بود.
    ویرایش توسط mehrdadk25 : May 21st, 2020 در ساعت 09:13 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

دوستان سلام روز بخیر..
    خبری از کسی نیست.. ..کسی خبر جدیدی نداره؟ خبری از باز شدن سفارت ها و وقت برای مصاحبه نیست؟
    اونهایی که وقت مصاحبه کنسل شده بود براشون باید ایمیل بزنن یا KCC مجدد وقت سفارت تعیین میکنه؟
    ممنون
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

هنوز خبري نشده فعلا هم اصلا ويزاي مهاجرتي صادر نميشه و هنوز همه جا تعطيله از دوستان اگه براي كسي ايميل اومده اينجا اطلاع رساني كنه ممنون

Junior Member majesti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

سلام دوستان اصلا تا حالا کسی از این فروم موفق شده ؟ من از قبولی های 2021 ام ولی با مطالب اینجا که انگار نباید امیدی بهش داشت

Junior Member

سلام وقتتون بخیر

ببخشید مزاحم شدم میخواستم بدونم شما در لاتاری 2021 قبول شدید چه فرم ها و مدارکی باید داشته باشید؟ و چه چیزهایی در مرحله اول نیاز دارید؟ ممکنه نمونه فرم رو بفرستید و سایت به غیر از اینجا بهم معرفی کنید تا همه مسایل رو پوشش داده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majesti نمایش پست ها
    سلام دوستان اصلا تا حالا کسی از این فروم موفق شده ؟ من از قبولی های 2021 ام ولی با مطالب اینجا که انگار نباید امیدی بهش داشت
    سلام وقتتون بخیر

ببخشید مزاحم شدم میخواستم بدونم شما در لاتاری 2021 قبول شدید چه فرم ها و مدارکی باید داشته باشید؟ و چه چیزهایی در مرحله اول نیاز دارید؟ ممکنه نمونه فرم رو بفرستید و سایت به غیر از اینجا بهم معرفی کنید تا همه مسایل رو پوشش داده باشه؟

Junior Member majesti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

والا فعلا که مدارک خاصی نمیخواد. فقط باید اون فرم D-260 رو پر کنید که البته همه میگن اصلا برای پر کردن اون عجله نکنید. اول از نت یه نسخه ازش دانلود کنید و بشینید به صورت پیش فرض همه رو جواب بدید که نسخه نهایی بدون اشتباه باشه که مشکلی پیش نیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)