صفحه 30 از 30 نخستنخست ... 2021222324252627282930
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 295 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط rgbd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ظاهرا دولت بایدن کسانی که بخاطر قانون تراول بن نتونستن ویزا بگیرن رو دوباره میخواد بررسی کنه. کسی خبری از اقدام مجدد برای گرفتن وقت از سفارت داره؟ یا اینکه افرادی که لاتاری بردن هم شامل این دستور میشن؟
    منم خوندم این خبر رو ولی توی کانال های خبری تلگرام و صفحه رادیو فردا دیدم. کسی اگه اصل خبر رو به انگلیسی داره میشه لطفا لینکشو بذاره؟ چون من گشتم ولی نتونستم پیدا کنم.
    یه چیز دیگم این که فرض کنیم خبر درست باشه شامل برندگان لاتاری هم بشه، کجا باید مجددا درخواست مجدد داد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

دوستان من یکم سرچ کردم و اصل خبر رو پیدا کردم.
    https://travel.state.gov/content/tra...-and-9983.html

تا اونجایی که من فهمیدم کسایی که به خاطر تراول بن ریجکت شدن یا با درخواست ویورشون موافقت نشده میتونن دوباره درخواست بدن و فرم ds-260 مجدد پر کنن. و یا برای اطلاعات بیشتر به سفارت مورد نظرتون ایمیل بزنید و ازشون بپرسین برای درخواست مجدد واجد شرایطین یا نه.
    فکر نمیکنم کسایی مثل خودم که به خاطر شرایط نامیدکننده برای مصاحبه نرفتن سفارت شامل این قضیه بشن. چون توی متن میگه کسایی که با صدور ویزاشون موافقت نشده یعنی برای مصاحبه رفتن و ریجکت شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    دوستان من یکم سرچ کردم و اصل خبر رو پیدا کردم.
    https://travel.state.gov/content/tra...-and-9983.html

تا اونجایی که من فهمیدم کسایی که به خاطر تراول بن ریجکت شدن یا با درخواست ویورشون موافقت نشده میتونن دوباره درخواست بدن و فرم ds-260 مجدد پر کنن. و یا برای اطلاعات بیشتر به سفارت مورد نظرتون ایمیل بزنید و ازشون بپرسین برای درخواست مجدد واجد شرایطین یا نه.
    فکر نمیکنم کسایی مثل خودم که به خاطر شرایط نامیدکننده برای مصاحبه نرفتن سفارت شامل این قضیه بشن. چون توی متن میگه کسایی که با صدور ویزاشون موافقت نشده یعنی برای مصاحبه رفتن و ریجکت شدن.
    پر کردن فرم ds-260 احتیاج به کیس نامبر داره. که وقتی وارد می کنی میگه مال امسال نیست.
    به کنسول کنتاکی ایمیل زدم، گفت مال امسال نیست.

بعد دیدم رو سایت نزدیکترین کنسولگری نوشته، تراول بن تموم شد، ضایع شدن حق ایران و یمن و جهنم آباد به سر رسیده، بشتابید بشتابید

ایمیل زدم به کنسولگری نزدیکمان، لینک اصل خبری که شما گذاشتید را گذاشتم. اونها هم یک هفته بعد جواب دادن. متن پاسخشون : بیچاره بودن ایرانی ها و قرقیزستان و اریتره و سوسک و حشرات به پایان رسیده (خودم می دونم قورباغه، از تو چ کمکی بر می آد)، بعد همون لینکی که من خودم بهش دادم را بهم داد!

خوب این الان یعنی چی؟ اصل خبر می گه با سفارت تماس بگیر، سفارت می گه برو خبر رو بخون! فرم مصاحبه هم پیغام با رنگ آلبالو میده می گه پوسیدی، برو دوباره برنده شو.
    الان ما که رفتیم مصاحبه ریجکت شدیم چه جوری وقت مصاحبه بگیریم. فرم ds260 که صدای جو بایدن را نمی شنوعه. بایدن امضاشو کرد و رفت کنسرت لیدی گاگا

فک کنم ربطی نداره رفتی یا نرفتی مصاحبه. اونهایی که امسال برنده شدن و قرار بود دهنشون سرویس بشه، حالا نمی شه

در آخر : گرچه من مساله را حالت شوخی بیان می کنم، لطفن عکس العملتون غمگین باشه، هر چی سنگه پیش پای لنگه

بله من سی ان ان دیدم یه خانمی حامله از یمن رفته بود مالزی باسه مصاحبه و خیلی وقت پیش برنده شده بود. و گفتن آیا کار بایدن این را ردیف می کنه. بعید می دونم. کیس من از اون خانم یمنی قدیمی تر نیست
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    پر کردن فرم ds-260 احتیاج به کیس نامبر داره. که وقتی وارد می کنی میگه مال امسال نیست.
    به کنسول کنتاکی ایمیل زدم، گفت مال امسال نیست.

بعد دیدم رو سایت نزدیکترین کنسولگری نوشته، تراول بن تموم شد، ضایع شدن حق ایران و یمن و جهنم آباد به سر رسیده، بشتابید بشتابید

ایمیل زدم به کنسولگری نزدیکمان، لینک اصل خبری که شما گذاشتید را گذاشتم. اونها هم یک هفته بعد جواب دادن. متن پاسخشون : بیچاره بودن ایرانی ها و قرقیزستان و اریتره و سوسک و حشرات به پایان رسیده (خودم می دونم قورباغه، از تو چ کمکی بر می آد)، بعد همون لینکی که من خودم بهش دادم را بهم داد!

خوب این الان یعنی چی؟ اصل خبر می گه با سفارت تماس بگیر، سفارت می گه برو خبر رو بخون! فرم مصاحبه هم پیغام با رنگ آلبالو میده می گه پوسیدی، برو دوباره برنده شو.
    الان ما که رفتیم مصاحبه ریجکت شدیم چه جوری وقت مصاحبه بگیریم. فرم ds260 که صدای جو بایدن را نمی شنوعه. بایدن امضاشو کرد و رفت کنسرت لیدی گاگا

فک کنم ربطی نداره رفتی یا نرفتی مصاحبه. اونهایی که امسال برنده شدن و قرار بود دهنشون سرویس بشه، حالا نمی شه

در آخر : گرچه من مساله را حالت شوخی بیان می کنم، لطفن عکس العملتون غمگین باشه، هر چی سنگه پیش پای لنگه

بله من سی ان ان دیدم یه خانمی حامله از یمن رفته بود مالزی باسه مصاحبه و خیلی وقت پیش برنده شده بود. و گفتن آیا کار بایدن این را ردیف می کنه. بعید می دونم. کیس من از اون خانم یمنی قدیمی تر نیست
    من به سفارتی که قبلا وقت داشتم و کنسل شد (ارمنستان) ایمیل زدم و شرایط توضیح دادم ایمیل دادن که مهلت لاتاری ۲۰۲۰ تموم شده و deadlineش رد شده یعنی این موضوع دیگه منتفیه. همونطور که خودتتون گفتین کسایی که امسال برنده شدن این محدودیت را دیگه ندارن.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    از برندگان لاتاری 2020 هستم و فرم ds260 رو پر کردم کیس نامبرم 14000 و برای دوستم که شمارش 17000 هست براش نامه اومده ولی نامه من برام نیومده مشکل از چی هست؟ میتونم دوباره ایمیل کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)