صفحه 28 از 30 نخستنخست ... 18192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط Parinaz_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برنده لاتاری 2020 هستم ولی با وجود اینکه همه شماره ها کارنت شده، هنوز هیچ ایمیلی از کی سی سی بدستم نرسیده. آیا باید خودمون برای اطلاع از وقت مصاحبه به سفارت ایمیل بزنیم؟ ممنونم از توجهتون.
    ترامپ امروز فانون منع صدور وبزاهای مهاجرتی را تا آخر سال 2020 تمدید کرد و با توجه به اینکه برای لاتاری میبایست حداکثر تا آخر سپتامبر وارد آمریکا شوید. متاسفانه شانسی برای انجام مصاحبه و صدور ویزا نخواهید داشت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

به سوال از اونایی که رفتند سفارت دارم اینه که سابقه کاری رو برای سفارت چطوری حواستند فقط یه رزومه باید بدیم یا اینکه سابقه بیمه میخوانند ایا سابفه بیمه باید توش اون شغل نوشته شده باشه ؟

Junior Member

برای تمکن مالی ابا گردش حساب میخواد سفارت یا فقط مانده حساب و چقدر باید باشه؟

Junior Member

دوستانی که برنده شدن امید الکی نداشته باشید
    درسته ضد حاله ولی دیگه امیدی برای ویزا بجز تحصیلی وجود نداره.
    من خودم برنده ۲۰۲۰ هستم با شرایط موجود همه چی منتفیه و توصیه ی من اینه که خودتونو گول نزنین و بیخیال بشید
    سخته ولی اگه برید دنبالش فقط هزینه براتون داره همین
    خوش باشید

Junior Member

به نظر میرسه به خاطر کرونا و احتمالا تداوم ریاست جمهوری آقای ترامپ و تراول بن و قوانین منع های عجیب و غیر عجیب ویزایی و گرین کارتی برای هم برندگان سال 2020 و هم 2021 شانسی وجود نداشته باشه. مخصوصا برای ما ایرانیا!
    به نظر میرسه حتی این مسایل میتونه باعث تاثیر گذاری در اجرای لاتاری امسال هم بشه. بنابراین به نظر من با این وضعیت دوستانی که خواهان مهاجرت هستند انرژی و وقت خودشون رو برای گزینه های دیگه ای صرف کنن. خودم میخواستم با ویزای جستجوی کار آلمان برم ولی اطلاعیه زدن که فعلا خبری از شینگن هم برای ایرانیا نیست. خودم برنامه مو برای ترکیه دارم ردیف میکنم. به هر حال دنیا اینجور چرخیده و کاری هم از دستمون برنمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط SdKi نمایش پست ها
    به نظر میرسه به خاطر کرونا و احتمالا تداوم ریاست جمهوری آقای ترامپ و تراول بن و قوانین منع های عجیب و غیر عجیب ویزایی و گرین کارتی برای هم برندگان سال 2020 و هم 2021 شانسی وجود نداشته باشه. مخصوصا برای ما ایرانیا!
    به نظر میرسه حتی این مسایل میتونه باعث تاثیر گذاری در اجرای لاتاری امسال هم بشه. بنابراین به نظر من با این وضعیت دوستانی که خواهان مهاجرت هستند انرژی و وقت خودشون رو برای گزینه های دیگه ای صرف کنن. خودم میخواستم با ویزای جستجوی کار آلمان برم ولی اطلاعیه زدن که فعلا خبری از شینگن هم برای ایرانیا نیست. خودم برنامه مو برای ترکیه دارم ردیف میکنم. به هر حال دنیا اینجور چرخیده و کاری هم از دستمون برنمیاد.
    به نظر می رسه تغییرات بافت جمعیتی امریکا باعث شده مهاجرت سخت تر بشه.

سلام دوستان یه خبر خوب یکی از دوستان من تو آمریکا هستش امروز خبر داد ویزا بن برای 5 کشور آسیایی که حتی لاتاری رو هم شامل میشده ترامپ برداشته و اینکه ویزا میدن من هم چون از برندگان لاتاری بودم برای 2020 کلا بیخیال شدم و فقط فرم 260 رو پر کردم و مدارک رو نفرستادم الان ولی میخوام بفرستم و برم برای مصاحبه میخواستم بپرسم پروسه 2020 تا آخر آذر هستش یا نه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    سلام دوستان یه خبر خوب یکی از دوستان من تو آمریکا هستش امروز خبر داد ویزا بن برای 5 کشور آسیایی که حتی لاتاری رو هم شامل میشده ترامپ برداشته و اینکه ویزا میدن من هم چون از برندگان لاتاری بودم برای 2020 کلا بیخیال شدم و فقط فرم 260 رو پر کردم و مدارک رو نفرستادم الان ولی میخوام بفرستم و برم برای مصاحبه میخواستم بپرسم پروسه 2020 تا آخر آذر هستش یا نه .
    من که الان سرچ کردم چیزی در این مورد پیدا نکردم!! شما منبعتون فقط دوستتونه؟! منبع دوستتون چیه؟
    ویرایش توسط aplus : July 25th, 2020 در ساعت 01:54 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
    من که الان سرچ کردم چیزی در این مورد پیدا نکردم!! شما منبعتون فقط دوستتونه؟! منبع دوستتون چیه؟
    https://www.rollcall.com/2020/07/22/...ps-travel-ban/

اما احتمال تصویب طرح No Ban Act در دوره فعلی کنگره بالا نیست، چرا که سنا در کنترل جمهوریخواهان است. ولی با انتخابات پیش رو احتمال زیادی هست که کنترل سنا و کاخ سفید به حزب دمکرات برسد (هم‌اکنون نامزد دمکرات ریاست جمهوری با اختلاف بالا پیش است)، که در آن صورت این طرح در سال آینده احتمالا تبدیل به قانون خواهد شد.

Senior Member

لایحه NO BAN Act مورد حمایت دموکرات ها و جو بایدن است که احتمالا به دلیل مخالفت جمهوریخواهان و ترامپ در مجلس سنا پیش نمی رود

https://www.aljazeera.com/news/2020/...235927974.html
    امضا نامرئی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)