صفحه 15 از 30 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    سلام
    1 - شما میتونید هر چند بار که خواستید شرکت کنید و مشکلی نیست اگر برنده شدید یا نشدید و ... بازم میتونید شرکت کنید
    2 - من شخصی رو میشناسم که سه بار پشت سر هم برنده شده پس فرقی نمیکنه چندبار شرکت کنید
    ببخشید ولی از روی کنجکاوی میپرسم اون شخصی که سه بار پشت سر هم برنده شده چطوری بوده وضعیتش؟ یعنی هر بار ریجکت شده دوباره شرکت کرده یا این که هر سال برنده شده نرفته مصاحبه؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    ببخشید ولی از روی کنجکاوی میپرسم اون شخصی که سه بار پشت سر هم برنده شده چطوری بوده وضعیتش؟ یعنی هر بار ریجکت شده دوباره شرکت کرده یا این که هر سال برنده شده نرفته مصاحبه؟
    خیر هر سه بار بنده خدا جزو برندگانی بوده که بهش نوبت مصاحبه نرسیده
    شمارش خیلی بالا بود
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

سلام بچه ها ثبت نام امسال تا تاریخ ۳ نوامبر بود یا ۵ نوامبر ؟ تمدید کردن ؟

BENYAM
    Guest

راستش من توی پست های قدیمی فروم خوندم که آمریکا گواهی عدم سو پیشینه ایران رو قبول نداره اصلا، واسه همین اگر نیگیرین هم گیر نمیدن و .... چون بود و نبودش فرقی نمی کنه.
    ولی من خودم گرفتم که بعدا حرفی توش نباشه بگن نقص مدرک داری و ... و ایمیل کی سی سی هم که اومد اصل و ترجمه گواهی را فرستادم و نامه قبولی مدارک برام اومد حالا نمیدونم اصلا اگر این گواهی رو توی ایمیل نمی فرستادم فرقی می کرد یا نه.
    در مورد اون سوال دومتون هم فقط توش نوشته که شخص فلان به اطلاعات فلان سابقه کیفری نداره. چیزی از اقامت و مدت اقامت نمیگه.
    از من نپرسیدن برای کدوم سفارت. گفتن برای چی می خوای گفتم برای سفارت و دیگه چیزی نپرسیدن.
    من در ایمیل به انگلیسی نوشتم که با توجه به نقل قول سایت سفارت آمریکا در ترکیه نیازی به گواهی پلیس برای ایرانیان نیست ولی اگر بخواهید آن را تهیه میکنم و همچنین نوشتم که من جرمی مرتکب نشدم و در جواب این نامه که تصاویر و ترجمه مدارک به آن الصاق شده بود، جواب دادند تبریک مدارک شما کامل است. ولی مشکل اصلی برای برندگان ایرانی لاتاری 2018 و 2019 (که گذشت) و 2020 که در حال اجرا است دیگر فقط تهیه کردن درست و صادقانه مدارک و گواهی پزشکی و ... نیست بلکه مشکل اصلی ویزا ندادن به ایرانیان است که احتمال دریافت گرین کارت را نزدیک به صفر کرده!

Junior Member

سلام
    كسي از دوستان لاتاري ٢٠٢٠ از اين فروم مصاحبه سفارت رفته؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

دوستان سلام
    آدرس مرکز واکسیناسیون استیتو پاستور برای انجام کارای واکسیناسون کجاست؟
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

سلام کسی میدونه این سایت ویزا بولتین که کارنتی ها رو بر اساس شماره میگه کدومه؟ و چطور میشه فهمید با توجه به شماره کیس حدودا کی کارنت میشیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام کسی میدونه این سایت ویزا بولتین که کارنتی ها رو بر اساس شماره میگه کدومه؟ و چطور میشه فهمید با توجه به شماره کیس حدودا کی کارنت میشیم؟
    https://travel.state.gov/content/tra...-bulletin.html
    بولتن شماره کیس نامبر های پارسال روببینید.. کیس نامبر شما هرماهی کارنت شده بود امسال هم همون طرفا کارنت میشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام..دوستان در مورد این اعلامیه رئیس جمهور ترامپ نظرتون چیه؟

https://www.whitehouse.gov/president...thcare-system/

اونجور که من متوجه شدم این اختیار رو به آفیسر میده از ورود مهاجرانی که از نظر مالی به سیستم بهداشت و درمان ایالات متحده فشار وارد میکنند جلوگیری کنه... اگر اینگونه است این اطمینان رو چجوری باید به افیسر داد که از نظر مالی مشکلی برای بهداشت آمریکا ایجاد نمیکنیم؟
    لطفا باز بخونید متن رو شاید من خوب متوجه نشم مفهوم متن رو...

آمار ویزاهای صادر شده ماه اکتبر که اولین ماه از لاتاری 2020 رو دربرمیگیره بیرون اومده. برای ایران هیچ ویزای لاتاری ای صادر نشده در حالی که برای نپال که بعد ایران بیشترین برنده رو تو آسیا داره 80 تا ویزای لاتاری صادر شده!

منبع: https://travel.state.gov/content/dam...sa%20Class.pdf

تو آمار بالا ویزاهای لاتاری رو با DV1، DV2 و DV3 نشون میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)