صفحه 13 از 30 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

سلام کسی می دونه توی پر کردن فرم لاتاری فوق دیپلم کدوم یکی از گزینه های زیر میشه؟

Vocational School
    Some University Courses
    University Degree

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    شرکت در لاتاری هیییییییچ تاثیری بر روی گرفتن یا نگرفتن ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی آمریکا نداره.
    صرف شرکت در لاتاری تاثیری نداره ولی اگر برنده لاتاری بشید و اگر فرم DS-260 رو هم پر کنید و ارسال نمایید یعنی قصد مهاجرت دارید و این میتونه تو گرفتن ویزای j و ویزای غیرمهاجرتی تاثیر داشته باشه..
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - گرایش رباتیک (MSC)

سلام و عرض ادب دوستان عزیز نمی دونم جای سوالم اینجاست یا نه بنده الان 5 6 سال واسه گرین کارت شرکت می کنم ولی متاسفانه هیچ وقت موفق نشدم قبول بشم . سوالم اینجاست که واقعا برای قبول شدن طی قرعه کشی و شانس برنده می شوند یا ملاکهایی برای قبولی هست مثلا شرایط سنی داره و یا شرایط دیگه - 35 سالمه کارشناسی ارشد رباتیک دارم - در زمینه انفورماتیک کار می کنم مسئول انفورماتیک یک سازمان هستم - می خواستم ببینم آیا شرایط خاصی برای قبولی هست اگر هست با این شرایط امکان پذیرش هست یا نه آخه چرا قبول نمی شممممممممممممممممم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_dx نمایش پست ها
    خواهر من 2 هفته پیش رفت مصاحبه ارمنستان افسر به همه ایرانی میگفت جاب آفر بیارید تا براتون ویور بنویسم به همه 212 ف داده
    اگه میشه اطلاعات بیشتری بدید از تجربه مصاحبه خاهرتون ایند که وضعیت چطوریه هنوزم سخت گیرن؟ و این که ریجکت کردن کسیو یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khani نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب دوستان عزیز نمی دونم جای سوالم اینجاست یا نه بنده الان 5 6 سال واسه گرین کارت شرکت می کنم ولی متاسفانه هیچ وقت موفق نشدم قبول بشم . سوالم اینجاست که واقعا برای قبول شدن طی قرعه کشی و شانس برنده می شوند یا ملاکهایی برای قبولی هست مثلا شرایط سنی داره و یا شرایط دیگه - 35 سالمه کارشناسی ارشد رباتیک دارم - در زمینه انفورماتیک کار می کنم مسئول انفورماتیک یک سازمان هستم - می خواستم ببینم آیا شرایط خاصی برای قبولی هست اگر هست با این شرایط امکان پذیرش هست یا نه آخه چرا قبول نمی شممممممممممممممممم
    دوست عزیز فکر نمی کنم به شرایط سنی یا تحصیلات و .... ربطی داشته باشه. برنده ها کاملا رندوم توسط کامپیوتر انتخاب میشن و طبیعتا با وجود این همه شرکت کننده احتمال قبولی میاد پایین. من خودم 9 ساله دارم شرکت می کنم و امسال تازه برنده شدم که البته با این قانون تراول بن خیلی بهش امیدوار نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط khani نمایش پست ها
    دوست عزیز، 4500 نفر ایرانی در سال قبول میشن و نزدیک 900 هزار نفر ایرانی شرکت می کنن، یعنی شما نیم درصد شانس دارید برنده بشید. به عبارتی 200 سال شرکت کنید باید حتماً برنده بشید. 5 سال شرکت کردید و نشدید، 195 سال دیگه شرکت کنید و اگر جواب منفی بود میشه راجع بهش صحبت کرد!!
    در ضمن هیچ آیتمی طبق ادعای دولت آمریکا در برنده شدن دخیل نیست و فقط باید مدرک دیپلم و بالاتر داشته باشید و بالای 18 سال سن داشته باشید تا بتونید در قرعه کشی شرکت کنید. برای گرفتن گرین کارت سالها در آمریکا مردم به هر آب و آتیشی میزنن، اگر به همین راحتی پر کردن یک صفحه فرم بود که همه می اومدم لاتاری گرین کارت می گرفتن!
    انشالله برنده میشی، ولی در جریان باش به خاطر قانون منع ورود اتباع شش کشور عمدتاً مسلمان که ترامپ گذاشته، کمتر از 5 درصد برنده های پارسال موفق شدن ویزا بگیرن و بیان آمریکا گرین کارتشون رو بگیرن.
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    دوست عزیز، 4500 نفر ایرانی در سال قبول میشن و نزدیک 900 هزار نفر ایرانی شرکت می کنن، یعنی شما نیم درصد شانس دارید برنده بشید. به عبارتی 200 سال شرکت کنید باید حتماً برنده بشید. 5 سال شرکت کردید و نشدید، 195 سال دیگه شرکت کنید و اگر جواب منفی بود میشه راجع بهش صحبت کرد!!
    در ضمن هیچ آیتمی طبق ادعای دولت آمریکا در برنده شدن دخیل نیست و فقط باید مدرک دیپلم و بالاتر داشته باشید و بالای 18 سال سن داشته باشید تا بتونید در قرعه کشی شرکت کنید. برای گرفتن گرین کارت سالها در آمریکا مردم به هر آب و آتیشی میزنن، اگر به همین راحتی پر کردن یک صفحه فرم بود که همه می اومدم لاتاری گرین کارت می گرفتن!
    انشالله برنده میشی، ولی در جریان باش به خاطر قانون منع ورود اتباع شش کشور عمدتاً مسلمان که ترامپ گذاشته، کمتر از 5 درصد برنده های پارسال موفق شدن ویزا بگیرن و بیان آمریکا گرین کارتشون رو بگیرن.
    تعداد 4000 یا همین حدود برنده فقط از بین اپلیکنت های اصلی انتخاب نمیشن. اگه اپلیکنت اصلی که 3 تا همراه رو موقع ثبت نام وارد کرده برنده بشه در واقع 4 نفر برنده شدن یعنی 4 نفر از بین همون 4000 نفر (معادل 4 فرد مجرد). پس در اصل حدود 4000 برنده از بین تعداد کل اپلیکنت های اصلی به علاوه همراه ها که میشه چیزی حدود 2 میلیون نفر انتخاب میشن!

سلام دوستان اگر من بخوام با مادرم برم به چه صورت بايد ثبت نام كنيم؟ چون من بالاي 21 سال هستم بايد جدا ثبت كنم و مادرم هم جدا؟ خوب در اين صورت اگر اسم يك نفر دربياد نميونم با مادرم برم؟ چون ما حتما ميخوايم با همديگه بريم. راهي هست؟
    سوال ديگه اينكه شماره پاسپورت كجا نوشته شده؟
    و اينكه در صورت قبولي بايد حتما به دنبال كار گشت؟ منظورم اينه كه در چه شرايطي بعد از پذيرش ديپورت ميشيم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artemismine نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر من بخوام با مادرم برم به چه صورت بايد ثبت نام كنيم؟ چون من بالاي 21 سال هستم بايد جدا ثبت كنم و مادرم هم جدا؟ خوب در اين صورت اگر اسم يك نفر دربياد نميونم با مادرم برم؟ چون ما حتما ميخوايم با همديگه بريم. راهي هست؟
    سوال ديگه اينكه شماره پاسپورت كجا نوشته شده؟
    و اينكه در صورت قبولي بايد حتما به دنبال كار گشت؟ منظورم اينه كه در چه شرايطي بعد از پذيرش ديپورت ميشيم؟
    سلام. تا اونجایی که من میدونم فرزندان بالای 21 سال نمی توانند همراه پدر و مادر ثبت نام کنند. (توی همون فرم ثبت نام هم تعداد تعداد فرزندان زیر 21 سال رو میپرسه). پس مادرتون جدا باید ثبت نام کنند شما هم جدا و هر کدوم اگر قبول شدید نمی توانید اون یکی را با خودتون برای مصاحبه ببرید. این امتیاز فقط برای همسر و فرزندان زیر 21 سال هست.
    شماره پاسپورت هم بالا سمت راست به انگلیسی و بالا سمت چپ به فارسی صفحه اول پاسپورت که اسم و فامیل و مشخصات هست نوشته شده.
    در مورد سوال آخرتون اطلاعی ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_dx نمایش پست ها
    سلام دوستان من خواهرم برنده لاتاری 2020 دیروز برای مصاحبه رفته بود سفارت آمریکا تو ارمنستان. افسر سوال های معمول رو پرسیده و گفته یه جاب آفر بیار که برات درخواست ویور بدم و بزارم رو پروندت خواستم بپرسم شما میدونید برای جاب آفر چه کاری باید بکنم؟
    یعنی هنوز نرفته آمریکا ازشون درخواست کار میخوان؟ مگه میشه همینجوری کار پیدا کرد؟ انقدر راحت بود که هرکسی یه مدرک یا تخصصی داشت کار پیدا میکرد میرفت. شاید اینجوری میگن که نشون بدن ریجکت نمیکنن ایرانی ها ولی شرایطی میذارن به جاش که با ریجکت فرقی نداره فقط ظاهرش عوض شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)