صفحه 16 از 30 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

سلام دوستان
    تو مدارکی که خواستن ببریم سفارت چیزی در مورد مدارک اسپانسر نیست. چه مدارکی از اسپانسر باید ارائه بدیم.
    چیزی از مدارک مالی که باید از بانک بگیریم ببریم هم نگفته. باید گردش ببریم یا موجودی و تمکن کافیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

سلام دوستان
    من از برندگان سال 2020 هستم، مدارکمم برای KCC ارسال کردم الان وارد هفته سوم شدم و هنوز از KCC خبری نشده، البته DS-260 رو هم ارسال کردم قبلش،
    دوستان امسال کسی هست که مصاحبه آنکارا رفته باشه؟
    میشه تجربیات رو بگید؟
    اینجا تمام پست ها فقط گیج میکنند آدم رو

من سابقه کار دارم، فوق لیسانس هستم و از اقوامم هم فقط پسر عمم در امریکاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ah1cobra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از برندگان سال 2020 هستم، مدارکمم برای KCC ارسال کردم الان وارد هفته سوم شدم و هنوز از KCC خبری نشده، البته DS-260 رو هم ارسال کردم قبلش،
    دوستان امسال کسی هست که مصاحبه آنکارا رفته باشه؟
    میشه تجربیات رو بگید؟
    اینجا تمام پست ها فقط گیج میکنند آدم رو

من سابقه کار دارم، فوق لیسانس هستم و از اقوامم هم فقط پسر عمم در امریکاست.
    کیس نامبر حدودی چند؟

Junior Member

سلام کیس نامبر من، 11XXX هستش.
    منتها سوالی که الان برای من هست اینکه با شرایطی که وجود داره و شرایط خود من که توضیح دادم آیا امیدی به ویزا دادن هست؟
    برای 2019 مطابق آمار خودشون حدود 270 تا ویزا دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط ah1cobra نمایش پست ها
    سلام کیس نامبر من، 11XXX هستش.
    منتها سوالی که الان برای من هست اینکه با شرایطی که وجود داره و شرایط خود من که توضیح دادم آیا امیدی به ویزا دادن هست؟
    برای 2019 مطابق آمار خودشون حدود 270 تا ویزا دادن
    هیچ کس نمیدونه دوست عزیز چه اتفاقی پیش روی شماست. تا الان فقط آمار اولین ماه از لاتاری 2020 یعنی آمار اکتبر بیرون اومده که هیچ کسی از ایران ویزای لاتاری نگرفته در حالی که نپال که بعد از ایران بیشترین برنده ها رو تو آسیا داره براش 80 تا ویزای لاتاری صادر شده. احتمالا شرایط امسال هم مثل سال پیش باشه که اکثر ویزاها تو آخرین لحظات صادر میشن. من حدس میزنم امسال یه خرده بیشتر ویزا صادر بشه چیزی حدود 678 تا !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    اگر تو مصاحبه ازت نپرسند جایی دیگه نمیتونند بفهمند ثبت نام کردی
    سلام وقت بخیر اگر اشتباه نکنم تو یه تاپیکی دیدم شما ویزا شدید میشه بفرمایید سفارت چه سوال هایی ازتون کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehra نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر اگر اشتباه نکنم تو یه تاپیکی دیدم شما ویزا شدید میشه بفرمایید سفارت چه سوال هایی ازتون کرده؟
    من آمریکا بودم وقتی برنده شدم. سفارت نرفتم

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    من آمریکا بودم وقتی برنده شدم. سفارت نرفتم
    خیلی ممنون از جوابتون
    وکیلی که بتونه کمک کنه سراغ ندارید؟

Junior Member

سلام به همگی. من هم برنده لاتاری بودم. امروز مصاحبه داشتم. هم جاب آفر داشتم هم براش ویور نوشته بود وکیلم. 9 صبح مصاحبه داشتم و گفتن جواب رو ایمیل میکنن. و 3 ظهر ایمیل کردن و گفتن شما واحد شرایط نیستین!! به همین سرعت بررسی کردن!! این سرعت بالا یعنی اصلا مدارکم و ویور و جاب آفرمو حتی نگاه هم نکردن! وگرنه کاملا واجد شرایط ویور بودم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
    سلام به همگی. من هم برنده لاتاری بودم. امروز مصاحبه داشتم. هم جاب آفر داشتم هم براش ویور نوشته بود وکیلم. 9 صبح مصاحبه داشتم و گفتن جواب رو ایمیل میکنن. و 3 ظهر ایمیل کردن و گفتن شما واحد شرایط نیستین!! به همین سرعت بررسی کردن!! این سرعت بالا یعنی اصلا مدارکم و ویور و جاب آفرمو حتی نگاه هم نکردن! وگرنه کاملا واجد شرایط ویور بودم!
    سلام دوست عزیز واقعا متاسفم
    شما کدوم سفارت بودید؟ جاب آفرتون مرتبط به رشته تون بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)