صفحه 17 از 30 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehra نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز واقعا متاسفم
    شما کدوم سفارت بودید؟ جاب آفرتون مرتبط به رشته تون بود؟
    سلام. مرسی.
    آنکارا هستم هنوز. بعله مرتبط با رشتم بود. حتی یه ساپورت لتر از شرکت داشتم ولی اصلا نگرفتن ازم. گفتم لازم نیس و نمیخواین؟! گفتن نه! اصلا به این سرعت ریجکت کردن عجیبه! با داشتن جاب آفر قطعا واجد شرایط ویور بودم واسه همین هم خود آفیسر بهم گفت برات از واشنگتن درخواست ویور میکنم! اگه واجد شرایطش نبودم که نمیگفت! مثل بقیه همونجا ریجکتم میکرد! چمیدونم والا...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
    سلام. مرسی.
    آنکارا هستم هنوز. بعله مرتبط با رشتم بود. حتی یه ساپورت لتر از شرکت داشتم ولی اصلا نگرفتن ازم. گفتم لازم نیس و نمیخواین؟! گفتن نه! اصلا به این سرعت ریجکت کردن عجیبه! با داشتن جاب آفر قطعا واجد شرایط ویور بودم واسه همین هم خود آفیسر بهم گفت برات از واشنگتن درخواست ویور میکنم! اگه واجد شرایطش نبودم که نمیگفت! مثل بقیه همونجا ریجکتم میکرد! چمیدونم والا...
    اگر براتون درخواست ویور کردن اصلا نگران نباشید اون ایمیل ریجکت رو برای همه میزنند حتی کسانی که ویورشون پذیرفته میشه شما به پروسه ۶ تا ۹ ماه انتظار وارد شدید بعد از کلیر شدن تغییر میکنه این استاتوس
    از کسانی که شهریور ویزا گرفتن هم همه در روز مصاحبه ایمیل ریجکت رو دریافت کردن

Junior Member

بعله بعله من الان مدارکمو چک کردم دیدم یه همچین برگه ای بهم دادن که توش همچین چیزی که شما میفرمایین رو نوشتن. اون ایمیل رو که دیدم اصلا نرفتم سمت برگه ای که دادن ببینم چیه! چه ایمیل احمقانه ایه واقعا! آدمو سکته میدن
    جالبه ایمیلم رو برای وکیلم فرستادم همچین حرفی نزد. ظاهرا اطلاع نداشت!! خلاصه که ظاهرا وکیل گرفتن هیچ نیازی نیس.

Junior Member

بعله بعله من الان مدارکمو چک کردم دیدم یه همچین برگه ای بهم دادن که توش همچین چیزی که شما میفرمایین رو نوشتن. اون ایمیل رو که دیدم اصلا نرفتم سمت برگه ای که دادن ببینم چیه! چه ایمیل احمقانه ایه واقعا! آدمو سکته میدن
    جالبه ایمیلم رو برای وکیلم فرستادم همچین حرفی نزد. ظاهرا اطلاع نداشت!! خلاصه که ظاهرا وکیل گرفتن هیچ نیازی نیس.
    انشالله که ویزا میگیرید چه سوال هایی تو مصاحبه پرسیدن ازتون اگر تمایل دارید کمی از تجربه تون رو در اختیار ما بزارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

سلام.. انشالا که ویزا رو میگیرید.. مدارکتون که به نظر کامل وخوبه.. دیگه باقیش میمونه دست خدا که ایشالا درست میشه
    لطفا از مصاحبه و سوالات و مدارکی که گرفتن بگید..
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

ممنونم ازتون. امیدوارم همگی ویزاشون بیاد و خوشحال بشن...

چیز خاصی نپرسید بیشتر شبیه یه گفتگوی دوستانه بود. البته اون خانومی که با من مصاحبه میکرد خیلی خوش برخورد بود چون از بعضیای دیگه شنیدم کسی که باهاشون مصاحبه کرده عبوس و بد اخلاق بوده!
    از من پرسید شغلت چیه، شرکتی که توش کار میکنی چجور شرکتیه چه کارایی انجام میدین، راجع به سربازیم ازم سوال کرد، بعدم سوالایی رو پرسید که انگار ببینه میتونه برام ویور رد کنه و من شرایطشو دارم یا نه.
    اول پرسید فامیل تو امریکا دارم یا نه، که گفتم فقط یه دختر عمو دارم، بعد پرسید توی امریکا دنبال کار هم گشتم؟ که گفتم آره جاب آفر هم گرفتم که گفت برگه ای چیزی داری ببینم؟ منم برگشو دادم بهش. گفتم یه ساپورت لتر هم دارم که از شرکت گرفته بودم خطاب به آفیسر نوشته بودن ولی گفت نیازی نیس.
    آخر هم گفت همونطور که میدونی بخاطر تراول بن نمیتونی بری، ولی من برات از واشنگتن درخواست ویور میکنم. گفتم ویور که دارم خودم، به درد نمیخوره؟! گفت نمیدونم تو چی داری ولی ویور رو من باید برات از واشنگتن درخواست کنم! که گفتم من یه ویور دارم که وکیلم برام نوشته. نمیخواین؟! گفت نه!! (حیف پولی که دادم بابتش :| )
    و گفت باهات در ارتباط هستیم یعنی آپدیتی چیزی بشه خبر میدن. همین.

سلام به همگی من 14 ژانویه قرار مصاحبه داشتم ارمنستان که متاسفانه دیشب ایمیل دادن که به دلیل وقایع اخیر خاورمیانه مصاحبه شما لغو شده و دوباره برنامه ریزی میکنیم براتون دوستان اوضاع خوی نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsardari نمایش پست ها
    سلام به همگی من 14 ژانویه قرار مصاحبه داشتم ارمنستان که متاسفانه دیشب ایمیل دادن که به دلیل وقایع اخیر خاورمیانه مصاحبه شما لغو شده و دوباره برنامه ریزی میکنیم براتون دوستان اوضاع خوی نیست
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

ممنونم ازتون. امیدوارم همگی ویزاشون بیاد و خوشحال بشن...

چیز خاصی نپرسید بیشتر شبیه یه گفتگوی دوستانه بود. البته اون خانومی که با من مصاحبه میکرد خیلی خوش برخورد بود چون از بعضیای دیگه شنیدم کسی که باهاشون مصاحبه کرده عبوس و بد اخلاق بوده!
    از من پرسید شغلت چیه، شرکتی که توش کار میکنی چجور شرکتیه چه کارایی انجام میدین، راجع به سربازیم ازم سوال کرد، بعدم سوالایی رو پرسید که انگار ببینه میتونه برام ویور رد کنه و من شرایطشو دارم یا نه.
    اول پرسید فامیل تو امریکا دارم یا نه، که گفتم فقط یه دختر عمو دارم، بعد پرسید توی امریکا دنبال کار هم گشتم؟ که گفتم آره جاب آفر هم گرفتم که گفت برگه ای چیزی داری ببینم؟ منم برگشو دادم بهش. گفتم یه ساپورت لتر هم دارم که از شرکت گرفته بودم خطاب به آفیسر نوشته بودن ولی گفت نیازی نیس.
    آخر هم گفت همونطور که میدونی بخاطر تراول بن نمیتونی بری، ولی من برات از واشنگتن درخواست ویور میکنم. گفتم ویور که دارم خودم، به درد نمیخوره؟! گفت نمیدونم تو چی داری ولی ویور رو من باید برات از واشنگتن درخواست کنم! که گفتم من یه ویور دارم که وکیلم برام نوشته. نمیخواین؟! گفت نه!! (حیف پولی که دادم بابتش :| )
    و گفت باهات در ارتباط هستیم یعنی آپدیتی چیزی بشه خبر میدن. همین.
    سایت ترکیه استاتوس شما رو آپدیت کرده؟ من امروز مصاحبه شدم جاب آفر داشتم ولی بهم برگه ویور نداد فقط یه برگه داد که AP توش تیک خورده به نظرتون این یعنی چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsardari نمایش پست ها
    ولی آنکارا داره مصاحبه هاش رو انجام میده نگران نباشید امیدوارم بزودی بهتون وقت جدید بدن چون شرایط آروم شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)