صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

تعداد ویزاهای لاتاری صادر شده برای ایرانیان :
    اکبتر 2019 : 0 عدد
    نوامبر 2019 : 0 عدد
    دسامبر 2019 : 4 عدد DV1 و 2 عدد DV3 (احتمالا یک نفر با دو فرزندش ویزا گرفته)
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

دوستان افیسر زمان مصاحبه گفت که 3 ماه فرصت دارین که جاب افر بفرستین و برگه ابی گذاشت داخل پرونده ولی فردای مصاحبه که سایت رو چک کردیم refused شده بود پرونده ما.شنیدم همه اینجوری بودن و بعضی ها بعدا ویزا گرفتن ایا حقیقت داره؟کسی اطلاع داره چی شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsardari نمایش پست ها
    sepidehra افیسر زمان مصاحبه گفت که 3 ماه فرصت دارین که جاب افر بفرستین و برگه ابی گذاشت داخل پرونده ما ولی فردای مصاحبه که سایت رو چک کردیم refused شده بود پرونده ما.شنیدم همه اینجوری بودن و بعضی ها بعدا ویزا گرفتن ایا حقیقت داره؟
    سلام بله حقیقت داره حتی کسانی که جاب آفر دارند و ازشون پذیرفته میشه هم این استاتوس براشون می خوره و بودن کسایی که بعدا ویزا هم گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehra نمایش پست ها
    سلام بله حقیقت داره حتی کسانی که جاب آفر دارند و ازشون پذیرفته میشه هم این استاتوس براشون می خوره و بودن کسایی که بعدا ویزا هم گرفتن
    به نظرتون بدون جاب افر کسی ویزا گرفته یا همه ویور داشتن؟

اونایی که از تاریخ 24 فبریه به بعد قراره برن مصاحبه قوانین بسیار سفت و سخت تری در رابطه با Public Charge در موردشون اجرا خواهد شد. قوانین Public Charge در مورد اینه که شخص میتونه از لحاظ مالی خودش رو ساپورت کنه. ظاهراً دیگه اسپانسر مالی داخل آمریکا هم قابل قبول نخواهد بود. همین طور گواهی تمکن های مالی که اکثر ایرانی ها از بانک میگیرن و غیر واقعی با توجه به اینکه از بقیه پول قرض میکنن و یه مدتی تو حساب میذارن و بعد bank statement میگیرن. شاید در این مورد هم سختگیری به خرج بدن.

Junior Member

سلام دوستان کسی ابوظبی مصاحبه رفته ؟ کمی از شرایط مصاحبه بگه
    من نمیدونم چند روز زودتر از تاریخ مصاحبه باید ابوظبی باشم 9 فروردین تاریخ مصاحبه من هست و اینکه چه واکسنایی رو باید بزنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsardari نمایش پست ها
    به نظرتون بدون جاب افر کسی ویزا گرفته یا همه ویور داشتن؟
    در صورتی که فرزند یا پدر مادرتون اونجا باشه بله در غیر این صورت خیر. البته ویزا دانشجویی فرق میکنه ولی برای لاتاری باید یکی از اینها باشه تا شاید تاکید میکنم شاید ویزا شه اگر نباشه همون لحظه اول ورود به سفارت برگه قانون ترامپ رو میدن آفیسر هم دیگه زحمت مصاحبه نمیکشه برگه ریجکت رو میده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pantia نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی ابوظبی مصاحبه رفته ؟ کمی از شرایط مصاحبه بگه
    من نمیدونم چند روز زودتر از تاریخ مصاحبه باید ابوظبی باشم 9 فروردین تاریخ مصاحبه من هست و اینکه چه واکسنایی رو باید بزنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    بستگی به وقت مدیکالتون داره هر زمان اونو بگیرید باید برید ابوظبی. برای واکسن هم ام ام آر و آنفولانزا حتما هست بقیه بستگی داره قبلا زده باشید یا خیر. باز پاستور بهتر راهنمایی میکنه تو سایت پاستور برید هم یه توضیحاتی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehra نمایش پست ها
    در صورتی که فرزند یا پدر مادرتون اونجا باشه بله در غیر این صورت خیر. البته ویزا دانشجویی فرق میکنه ولی برای لاتاری باید یکی از اینها باشه تا شاید تاکید میکنم شاید ویزا شه اگر نباشه همون لحظه اول ورود به سفارت برگه قانون ترامپ رو میدن آفیسر هم دیگه زحمت مصاحبه نمیکشه برگه ریجکت رو میده
    ولی ما و خیلی از زوج های جوان دیگه زمان مصاحبه نه خانواده درجه 1 داشتیم نه جاب افر ولی برگه ریجکت نداد برگه ابی گذاشت توی پرونده ما و گفت که تا ماه می زمان داری که جاب افر بگیری افیسر گفت میدونم سخته ولی این تنها راه هست.البته داخل سایت که کیس نامبر رو چک کردم فردای مصاحبه ریجکت زده بود فکر میکنم همه اینجوری بودن.
    شاید هم یه جورایی دست به سر کردن همرو

Junior Member

عذر میخوام امکانش هست یه عکس از اون برگه ی آبی که میفرمایید اینجا بفرستید؟ ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)