صفحه 22 از 30 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

دوستان سلام
    در مورد مدارک برای مصاحبه در سفارت ارمنستان این فرم I-864 چیه؟ مربوط به ما میشه؟

The appropriate Form I-864 Affidavit of Support for each financial sponsor along with a photocopy of the sponsor’s IRS transcript or most recent U.S. federal income tax return, and any relevant W-2s (one set of documents for each family member).
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

سلام دوستان من مصاحبه ام ابوظبی ۱۰ فروردین با شرایط فعلی چی کار باید بکنم منتظر بمونم شاید پروازها باز بشه یا اینکه تا دیرتر نشده ایمیل بدم که وقت مصاحبه ام رو تغییر بدم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
    نه مراحل اداری خاصی نداره همون مهر و امضا کنه کافیه.
    ولی به مایی که جاب آفر داشتیم هم جواب منفی دادن. من ایمیل زدم و پرس و جو کردم جواب منفی دادن. و گفتن اگه جاب آفر دیگه ای دارین بفرستین. ازشون پرسیدم مگه جاب آفرم چه مشکلی داشت و جاب آفری که مورد قبول هست چه شرایطی باید داشته باشه و چطوری باید باشه که هنوز منتظر جوابشونم.
    جاب آفرم کامل بود یعنی در واقع یه قرارداد بود. میزان حقوق و مزایا، تاریخ شروع کار، نوع کار، همه چی مشخص بود ولی بازم گیر دادن!!
    دوستان جواب دادن بهم. گفتن جاب آفرم برای اینکه شامل ویور بشه کافی نبود. بعد پرسیدم جاب آفری که شامل ویور بشه چطور باید باشه که برم تهیه کنم. که گفتن باید مرتبط با شغل فعلی و تحصیلم باشه! در حالی که کاملا مرتبط هست هم با شغل فعلیم و هم با رشته تحصیلی لیسانس و ارشدم! بیشتر به نظر میاد دارن میپیچونن! نمیدونم والا فعلا که توضیح دادم جاب آفرم مرتبط هست. حالا ببینم جواب میدن یا نه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    میشه بپرسم سفارت کدوم کشور بودین؟
    من آنکارا بودم

بعد 24 فبریه قانون جدید پابلیک چارج (Public Charge) به اجرا درمیاد. قانونی که قراره خیلی سفت و سخت تر از قبل توانایی مالی شما و وضعیت سلامتی و مهارت های کاری تون رو قبل از صدور ویزا مورد سنجش قرار بده. اونایی که میرن مصاحبه احتمالاً لازمه فرم جدید DS-5540 رو پر کنن و احتیاطاً به همراه داشته باشن. این فرم از آدرس زیر قابل دسترسه:

https://eforms.state.gov/Forms/ds5540.PDF

Junior Member

سلام دوستان دیروز برای من یه ایمیل اومد از سفارت که اگه در ایران یا کشورهایی که شیوع کرونا دارن هستین باید ۱۴ روز قبل از تاریخ مصاحبه به محل مصاحبه برین و اگه نمیتونید ۱۴ زودتر اونجا باشین وقت مصاحبتون رو به تعویق بندازین حالا من اگه وقت مصاحبه رو تغییر بدم به نظرتون کلا شانس مصاحبه رو از دست میدم ؟ کسی تجربه ایی از به تعویق انداختن وقت مصاحبه داره راهنمایی کنه ممنون
    وقت مصاحبه من ۱۰ فروردینه و‌در حال حاظر هم که هیچ پروازی ایرانیا رو سوار نمیکنه

سلام بچه ها خوبین من و همسرم مصاحبه ارمنستان رو رفتیم 1 ماه پیش واسه لاتاری افیسر گفت که اگه بخواهی ویوور بدی باید جاب آفر بگیری واسه همسرت که برنده اصلی هست و برای ما ایمیل کنی.به نظرتون از دانشکاه پذیرش بگیره بهتر نیست ؟به جای جاب آفر؟ قبول میکنند به نظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsardari نمایش پست ها
    سلام بچه ها خوبین من و همسرم مصاحبه ارمنستان رو رفتیم 1 ماه پیش واسه لاتاری افیسر گفت که اگه بخواهی ویوور بدی باید جاب آفر بگیری واسه همسرت که برنده اصلی هست و برای ما ایمیل کنی.به نظرتون از دانشکاه پذیرش بگیره بهتر نیست ؟به جای جاب آفر؟ قبول میکنند به نظرتون؟
    نزدیک ترین ترم تحصیلی پیش رو Fall 2020 که تقریباً اکثر دانشگاه ها ددلاینشون گذشته. اگه میخواید این کارو بکنید باید هر چه سریعتر این کارو بکنید. وقتی ندارید. در ضمن پذیرش تحصیلی مدرک زبان میخواد در اکثر موارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsardari نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا از تجربه مصاحبه بیشتر بگین؟ هزینه دکتر چقدر شد؟ واکسن هارو ازتون قبول کردن؟ واکسن جدیدی زدین؟
    و یه سوال دیگه این که ازتون گواهی عدم سو پیشینه(police certificate) خواستن؟
    گواهی تمکن مالی چطور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

این گواهی تمکن مالی سوال منم هست...
    موقع مصاحبه باید تمکن مالی ارائه بدیم؟
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)