صفحه 24 از 30 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

سلام به همه
    من یک سوال داشتم
    کسی که دو تا پاسپورت داره، برای وقت مصاحبه، باید با کدوم پاسپورت برای ویزای امارات اقدام کنه.
    یعنی اگه با پاس ایرانی ویزا بگیریم و بریم مصاحبه، امکانش هست که ویزای آمریکا رو به پاسپورت خارجی مون بزنن؟

Banned

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

دوستان فارغ از این بحث لاتاری ایا هنوز میشه وقت گرفت از سفارت امریکا مثلا در انکارا؟ یعنی سفارت باز هست و روند اداریش سر جاشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

دوستان
    ایمیلی اومد که تمام وقت های مصاحبه مهاجرتی و غیرمهاجرتی سفارت ارمنستان کنسل هست و فعلا تاریخ شروع دوباره مصاحبه ها هم مشخص نیست
    آیا به غیر از این ایمیلی که اومده باید به KCC یا جای دیگه هم ایمیل بزنیم که دوباره وقت مصاحبه بدن یا همین کافیه و خودشون دوباره وقت میدن؟
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

کسی اطلاع داره که بالاخره این فرم i-944 پر کردنش برای همه کسایی که از داخل آمریکا adjustment of status می فرستن لازمه یا نه؟ چون چند بار قانونش معلق شد و آخرش هم قرار شد کسایی که بعد 24 فوریه درخواست می فرستن این فرم رو هم پر کنن. لینک زیر confusing هست یه کم.

https://www.uscis.gov/i-944

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahrokh5 نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره که بالاخره این فرم i-944 پر کردنش برای همه کسایی که از داخل آمریکا adjustment of status می فرستن لازمه یا نه؟ چون چند بار قانونش معلق شد و آخرش هم قرار شد کسایی که بعد 24 فوریه درخواست می فرستن این فرم رو هم پر کنن. لینک زیر confusing هست یه کم.

https://www.uscis.gov/i-944
    به جز Illinois ٬ کسانی که فرم I-485 را در Feb. 24, 2020 یا بعد از اون پر کردن باید فرم I-944 را هم بفرستن

except in Illinois, I-485 applicants will be required to submit Form I-944 if the I-485 is postmarked on or after Feb. 24, 2020

For applications and petitions that are sent by commercial courier (such as UPS, FedEx or DHL), the postmark date is the date reflected on the courier receipt
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    به جز Illinois ٬ کسانی که فرم I-485 را در Feb. 24, 2020 یا بعد از اون پر کردن باید فرم I-944 را هم بفرستن

except in Illinois, I-485 applicants will be required to submit Form I-944 if the I-485 is postmarked on or after Feb. 24, 2020

For applications and petitions that are sent by commercial courier (such as UPS, FedEx or DHL), the postmark date is the date reflected on the courier receipt
    21 فبریه دادگاه تعلیق رو از روی Illinois هم برداشت و از 24 فبریه همه موظف هستن که I-944 رو بفرستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها

ممنون برای توضیح
    اطلاع دارین که با توجه به شرایط جدید به وجود اومده به خاطر شیوع کرونا, اگه کسی شمارش برای آپریل کارنت شده باشه و داخل آمریکا باشه میتونه الآن پکیج AOS یا همون i-485 رو بفرسته به USCIS یا بهتره صبر کرد تا کارهای اداری به حالت عادی برگرده؟ با توجه به لینک زیر می پرسم. قسمت قرمز بالای صفحه رو منظورمه
    https://www.uscis.gov/working-united...virus-pandemic
    ویرایش توسط Mahrokh5 : March 24th, 2020 در ساعت 08:59 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    21 فبریه دادگاه تعلیق رو از روی Illinois هم برداشت و از 24 فبریه همه موظف هستن که I-944 رو بفرستن.
    ممنونم
    ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahrokh5 نمایش پست ها
    ممنون برای توضیح
    اطلاع دارین که با توجه به شرایط جدید به وجود اومده به خاطر شیوع کرونا, اگه کسی شمارش برای آپریل کارنت شده باشه و داخل آمریکا باشه میتونه الآن پکیج AOS یا همون i-485 رو بفرسته به USCIS یا بهتره صبر کرد تا کارهای اداری به حالت عادی برگرده؟ با توجه به لینک زیر می پرسم. قسمت قرمز بالای صفحه رو منظورمه
    https://www.uscis.gov/working-united...virus-pandemic
    شما چرا تعلل کردید؟ شما که آپریل کارنت شدید میتونستید مدارکتون زودتر از 24 فبریه بفرستید و حداقل شامل پابلیک چارج نشید!!! من May کارنت شدم و منتظر رسیدن tax return ام هستم که همراه مدارک بفرستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    شما چرا تعلل کردید؟ شما که آپریل کارنت شدید میتونستید مدارکتون زودتر از 24 فبریه بفرستید و حداقل شامل پابلیک چارج نشید!!! من May کارنت شدم و منتظر رسیدن tax return ام هستم که همراه مدارک بفرستم
    راستش ماه آپریل رو حدود 19 فوریه تو ویزا بولتن نشون داد و من مدارکم رو نمی تونستم ظرف چند روز کامل کنم. مظاف بر اینکه بعضی ها بودن که پارسال به علت early filing یه بار پروندشون deny شده گویا و مجبور به پرداخت تمام هزینه ها و فرستادن درخواست مجدد و مصاحبه مجدد شده بودن و پروسه شون خیلی به تعویق افتاده بود. خواستم ریسک نکنم.
    شما هم دانشجو هستین در آمریکا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)