صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member majesti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

از بچه های پارسال کسی هست که سعی کرده باشه دانشجویی بره و اونجا پرونده لاتاری رو به جریان بندازه؟ میخوام ببینم این راهکار عملی هست یا نه. چون ظاهرا تنها راه ممکنه

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

سلام دوستان
    من اسمم برای dv2021 در اومده. الان دانشجو هستم و داخل امریکام.
    می خواستم ببینم از بچه های پارسال (dv2020) کسی هست که بتونه یه مقدار راهنماییم کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

سلام..
    1- شما بطور کلی برا اینکه از روش اول (فرم DS-260 و روال عادی گرین کارت) استفادده کنی باید حداکثر دو تا سه ماه قبل از کارنت شدن کیس نامبر (حدودی گفتم) فرم DS-260 روتکمیل و ارسال کنید.. گرچه هرچقدر زودتر انجام بدی بفرستید بهتره تا جایی اگه گیر و گوری داره وقت داشته باشید انجام بدید.. تا قبل از ارسال این فرم شما درخواست ویزای مهاجرتی ندادید.. این فرم است که نشاندهنده درخواست ویزای مهاجرتی است. پس اگر شما از طریق دوم (ویزای دانشجویی) اقدام کردید و به مصاحبه ویزای دامشجویی رفتید میتونید اصلا صحبتی از برنده شدن در لاتاری نیارید. حال اگر روال ویزای ذانشجویی رو ادامه دادید و موفق شدید و اگر وقت داشتید.. تاکید میکنم روی زمان... فرم DS-260 روپر کنید و ارسال کنید. بطور کلی عرض کنم مهمترین مساله در ویزای لاتاری مدیریته زمانه.. شما باید جوری برنامه ریزی کنید که تا قبل از زمان مصاحبه یا مدارک رو کامل ارسال کرده و جاب آفر گرفته باشید بعد برید مصاحبه یا قبل از اون ویزای دانشجویی گرفته باشید، پاتون به خاک آمریکا رسیده باشه و 90 روز هم گذشته باشه.. دیگه انتخاب با شماست
    2- فکر نمیکنم مشکلی باشه.. واسه ما که بعد از اعلام نتایج بلافاصله میشد فرم رو پر و ارسال کرد.
    3- تو سوال اول جواب دادم.
    4- بله تو سایت اشاره ای نکرده.. به جاب آفر یا فامیل درجه یک هم اشاره ای نکرده ولی بدون اون به شما ویزا نمیدن.. باید تمکن مالی داشته باشید یا اسپانسر تو خاک آمریکا داشته باشید و پابلیک شارژ رو هم پر کنید..
    5- واکسن هارو میشه از طریق انستیتو پاستور انجام داد.. میتونید کارت واکسیناسون بین المللی که زرد رنگ هست رو از اونجا بگیرید.. بقیه موارد آزمایشات پزشکی رو فقط دکتر معتمد سفارت قابل قبول هست که تو ایروان یا آنکارا یا ابوظبی تو سایتشون هست اسم و آدرسشون.
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

قرارداد کاری روچفدر میگیرند براش و از کچا بگیریم بهتره

Junior Member majesti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sanatyzade نمایش پست ها
    قرارداد کاری روچفدر میگیرند براش و از کچا بگیریم بهتره
    قرارداد کاری پولی نیست و خودتون باید رزومه بفرستید و پیدا کنید یه شرکتی رو که حاضر باشه باهاتون قرارداد ببنده. اونایی که پول میگیرن که این کار رو براتون انجام بدن به تجربه دوستان سال های قبل کلاه بردارن و در نهایت پولتون از دست میره بدون نتیجه

Junior Member

یه سوال داشتم برای تمکن مالی گردش حساب نیاز هست چند ماهه و جفدر/

Junior Member

ایا راحت میشه گرفت چون من انگلیسیم حبلب جالب نیست و هم سابقه کار حسابداری و کامپیوتر دارم

Junior Member

چند نفر تونستند پارسال و پیارسال 2019 2020 ویزای لاتاری لگیرند

Junior Member

سلام دوستان. من برنده لاتاری 2020 هستم ولی با وجود اینکه همه شماره ها کارنت شده، هنوز هیچ ایمیلی از کی سی سی بدستم نرسیده. آیا باید خودمون برای اطلاع از وقت مصاحبه به سفارت ایمیل بزنیم؟ ممنونم از توجهتون.

Junior Member

سلام تا جایی که من میدونم در حال حاضر سفارت خدمات فقط به یه عده خاص ارائه میده( فقط فرزندان و همسران افراد سیتیزن) و همه مصاحبه ها هم لغو شده
    باید منتظر باشید تا دوباره شروع به کار کنه به صورت عادی که اونوقت میتونید ایمیل بدین یا خودشون بهتون ایمیل میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)