صفحه 6 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    یکی از دوستای منم با 100 هزار دلار رفت! دلیل میشه همه باید تمکن مالی 100 هزاری داشته باشن؟
    شما هدفت از این پست ها و دلسرد کردن بقیه چیه؟
    شما قادر به حساب کتاب نیستی .100هزار دلار که غیر ممکن تره

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

بابا دلتون رو به این لاتاری با ضریب موفقیت 0.001 خوش نکنید .برین دنبال کارهای عملی تر .اینقدر هم نازک نارنجی نباشید و ناراحت نشین. واقعیت اینه دیگه.تازه قبول هم بشین باید فامیل درجه 1 داشته باشین در امریکا که تازگی قانون شده .قبول بشین باید سابقه کار در دستگاه های حتی دولتی نداشته باشین .قبول بشین باید 20 هزار دلار تمکن مالی بزارین و..... بنظرم منطقی نیست این روند

Junior Member

سلام دوستان

من بعد از 4 سال ثبت نام انتخاب شدم اما ایده ای ندارم که بعد از این قانون ترامپ به ایرانیای ساکن ایران ویزا میدن یا نه... کسی اطلاع داره اینجا؟ ممنون میشم اگه از اطرفیانتون کسی تجربه شو داشته اینجا در میون بذارین.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniel_5005 نمایش پست ها
    من هم برنده نشدم ، با اینکه شرایط معاف از تراول بن داشتم به امید سال بعد ، با اینکه پدرم ۱۶ سال هست که ثبت نام میکنه و نتیجه ای نگرفته
    بله اخه 0.001 درصد شانس دارین

Senior Member

طبق این سایت https://dvlottery.me/win-chances-green-card-lottery که نمیدونم اعتبارش چقدره احتمال انتخاب از ایران 0.61% هست
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام دوستان
    من دیشب دیدم که اسمم برای لاتاری ۲۰۲۰ در اومده و نمیدونم با توجه به تراول بن اصلا ارزش داره هزینه کنم برم دنبالش یا نه
    فامیل درجه یک در آمریکا دارم که برادرمه که از طریق ویزای تحصیلی رفته آمریکا و الان که تحصیلش تموم شده با ویزای کاری در حال کار در یه شرکت هست که میتونه اسپانسر من بشه. عموی مادرم هم سیتیزن آمریکا هست و البته فامیل دور حساب میشه من نمیدونم تاثیری داره یا نه؟
    و این که من قبلا دوبار در زمان اوباما برای ویزای توریستی برای دیدن برادرم اقدام کردم یک بار دوبی یک بار ارمنستان که هر دو بار ریجکت شدم. آیا این موضوع تاثیری بر روی روند گرفتن گرین کارد داره؟
    و یه سوال دیگه آیا مهمه که کدوم سفارت بریم؟ یا خودشون تعیین میکنن؟
    راستی چطوری از شماره آخر کیس میفهمین که برای چه تاریخی میافته؟ آخر شماره من ۷۷۲۰
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

سلام دوستان من شماره لاتاری رو گم کردم الان وارد قسمت Forgot Confirmation Number میشم و مشخصاتم رو میزنم ولی وارد صفحه چک کردن نتیجه لاتاری میشه کد رو به من نشون نمیده کسی میدونه مشکلش چیه ؟

دوستان عزیزی که میگن اگر لاتاری برنده شدید باید فامیل درجه یک داشته باشید تا بتونید ویزای مهاجرتی DV1 بگیرید، لازمه خاطر نشان کنم که داشتن فامیل درجه یک موردی بود که در تراول بن 2 متقاضی رو از تراول بن مستثنی میکرد و در تراول بن 3 که از تاریخ 24 سپتامبر 2017 اجرایی شده و الان هم در حال اجراست، داشتن فامیل درجه یک ( حتی همسر ) هم متقاضی رو از تراول بن مستثنی نمیکنه. تنها کسانی که درخواست ویزای تحصیلی (تایپ F) و یا ویزای محقیقین (تایپJ) دارن از قانون مستثنی هستن و می تونند ویزا بگیرن. پس Department of States که مسئول دادن ویزای مهاجرتی (و البته غیر مهاجرتی) به افرادی که از خارج از آمریکا درخواست گرین کارت می کنن هستش، هیچ ویزای مهاجرتی به متقاضیان ایرانی نمیده (مگر در موارد خاص که بتونن waiver تهیه کنن که بسیار نادر هستش و در ماه از چند هزار متقاضی فقط یک نفر می تونه تهیه کنه.) لذا اگر لاتاری برنده شدید باید بگم که تنها راه ممکن که می تونید گرین کارت بگیرید اینه که تا قبل از 1 اکتبر 2020، یک پذیرش تحصیلی بگیرید، برید سفارت آمریکا ویزای دانشجویی بگیرید و بیاید آمریکا و بعد از اینکه رسیدید درخواست تطبیق وضعیتتون رو (Adjustment of status) رو به اداره مرزبانی و مهاجرت آمریکا (USCIS) که مسئول صدور گرین کارت برای افراد درون آمریکا ( نه خارج از آمریکا) هست و فعالیت هاش تحت تاثیر تراول بن قرار نگرفته، بفرستید و گرین کارتتون رو بگیرید.
    موفق باشید
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که میگن اگر لاتاری برنده شدید باید فامیل درجه یک داشته باشید تا بتونید ویزای مهاجرتی DV1 بگیرید، لازمه خاطر نشان کنم که داشتن فامیل درجه یک موردی بود که در تراول بن 2 متقاضی رو از تراول بن مستثنی میکرد و در تراول بن 3 که از تاریخ 24 سپتامبر 2017 اجرایی شده و الان هم در حال اجراست، داشتن فامیل درجه یک ( حتی همسر ) هم متقاضی رو از تراول بن مستثنی نمیکنه. تنها کسانی که درخواست ویزای تحصیلی (تایپ F) و یا ویزای محقیقین (تایپJ) دارن از قانون مستثنی هستن و می تونند ویزا بگیرن. پس Department of States که مسئول دادن ویزای مهاجرتی (و البته غیر مهاجرتی) به افرادی که از خارج از آمریکا درخواست گرین کارت می کنن هستش، هیچ ویزای مهاجرتی به متقاضیان ایرانی نمیده (مگر در موارد خاص که بتونن waiver تهیه کنن که بسیار نادر هستش و در ماه از چند هزار متقاضی فقط یک نفر می تونه تهیه کنه.) لذا اگر لاتاری برنده شدید باید بگم که تنها راه ممکن که می تونید گرین کارت بگیرید اینه که تا قبل از 1 اکتبر 2020، یک پذیرش تحصیلی بگیرید، برید سفارت آمریکا ویزای دانشجویی بگیرید و بیاید آمریکا و بعد از اینکه رسیدید درخواست تطبیق وضعیتتون رو (Adjustment of status) رو به اداره مرزبانی و مهاجرت آمریکا (USCIS) که مسئول صدور گرین کارت برای افراد درون آمریکا ( نه خارج از آمریکا) هست و فعالیت هاش تحت تاثیر تراول بن قرار نگرفته، بفرستید و گرین کارتتون رو بگیرید.
    موفق باشید
    اگر با ویزای غیر مهاجرتی وارد آمریکا شوید تا ۹۰ روز حق ندارید برای گرین کارت اقدام کنید و اپلیکیشنتون رد میشه. https://www.soundimmigration.com/new...t-90-day-rule/

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    موفق باشید
    موقع اقدام برای ویزا دانشجویی ادعا میکنیم که برمیگردیم ایران. با فرض اینکه سفارت از برنده شدن ما در لاتری خبر نداشته باشه، موقع مصاحبه گرین کارت در آمریکا، میتونن به راحتی بهمون اتهام fraud وارد کنن و کیس مون ریجکت شه. میگن شما که موقع مصاحبه ویزا دانشجویی ادعا کردی بعد تحصیل نمیخوای بمونی آمریکا، پس لاتری چی میگه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)