صفحه 8 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط Harsham نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    پس با موردی که شما مطرح کردید میشه گفت اگر برای ویزای تحصیلی اقدام کرد در صورت اوکی بودن بقیه موضوعات-بحث لاتاری نمیتونه مشکلی برای ویزا به وجود بیاره؟
    این موضوع خیلی برای من مهم هست ممنون میشم راهنمایی کنید چون از برندگان لاتاری هست و نمیخام شانسمو از دست بدم بهم پیشنهاد شده از این پروسه استفاده کنم ولی از یک طرف ترس ریجکت شدن ویزای تحصیلیو دارم
    همیشه صددرصد نیست. من تو خاک آمریکا هستم و چهار ماهه اپلای کردم و نتونستم گرین کارتم را بگیرم

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

سلام به همه دوستان. من با یه وکیلی که توی خود آمریکا هستن صحبت کردم، گفت برام waiver به صورت لایحه مینویسه، و به کمک اون شانسم از 50% بالا میره. دیگه هم نیازی نیس برای ویزای تحصیلی اقدام کرد. ولی برای این کار یا پذیرش از یه دانشگاه یا کالج لازمه، یا هم اگه یه فامیل درجه یک داشته باشین. من چون فامیل درجه یک ندارم پذیرش گرفتم. و قراره به همراه اون waiver، به صورت عادی پرونده لاتاریمو ادامه بدم و شانسمو امتحان کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gigzone نمایش پست ها
    امیدوارم که شما هم برنده شید ، امروز هم که فرم ۲۶۰ را پر کردم و فرستادم ، تو قسمت پر کردن فرم، سایت خیلی روان بود و به هیچ مشکلی بر نخوردم
    دوستان واسه پر کردن DS-260 اصلا و ابدا عجله نکنید به چند دلیل...(شما تا زمان دعوت به مصاحبه هم وقت دارید که اون رو پر کنید).
    1- ممکنه که با عجله اشکالی تو پر کردن اطلاعات داشته باشید ولی نبینید.
    2- ممکنه بخواهید واسه معافیت گرفتن کاری کنید که نیاز باشه اطلاعاتتون تغییر کنه.
    3- ممکنه بخواهید مدرکی اظافه کنید که داشتن اون مدرک چند وقت زمانبر باشه واسه شما و شما بعده پر کردن و سابمیت کردن 260 دیگه نتونید اطلاعات رو ویرایش کنید.
    اینو طبق تجربه ام و هزینه هایی که واسه این کار انجام دادم بهتون گفتم.
    ویرایش توسط mehrdadk25 : June 10th, 2019 در ساعت 08:12 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aplus نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من با یه وکیلی که توی خود آمریکا هستن صحبت کردم، گفت برام waiver به صورت لایحه مینویسه، و به کمک اون شانسم از 50% بالا میره. دیگه هم نیازی نیس برای ویزای تحصیلی اقدام کرد. ولی برای این کار یا پذیرش از یه دانشگاه یا کالج لازمه، یا هم اگه یه فامیل درجه یک داشته باشین. من چون فامیل درجه یک ندارم پذیرش گرفتم. و قراره به همراه اون waiver، به صورت عادی پرونده لاتاریمو ادامه بدم و شانسمو امتحان کنم.
    سلام
    یه موضوعی که پیش میاد اینه که شما در این حالت هم پذیرش تحصیلی نیاز دارید پس اول باید ویزای تحصیلی بگیرید با اون وارد خاک امریکا بشید بعد روال لاتاریو به جریان بندازید و البته ویوور هم داشته باشید.
    ینی خیلی تفاوتی نداره. اگر بخاید در ایران پروسه ی لاتاریو به جریان بندازید پذیرش دانشگاه موضوعیت نداره. این اطلاعاتیه که من دارم ولی وکلای آمریکا هم هزینه های بالایی میگیرند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    همیشه صددرصد نیست. من تو خاک آمریکا هستم و چهار ماهه اپلای کردم و نتونستم گرین کارتم را بگیرم
    ممنون از شما
    آیا برای کورس زبان امکان گرفتن ویزا هست؟ چون یک موسسه مهاچرتی به من گفتند براتون کورس میگیریم و امکان ویزا هم هست برای ویزا. البته اونخا قول اخذ پذیرش دوره زبانو دادن نه ویزا
    به نظرتون تا چه حد میشه امید داشت بتونم از این طریق ویزا بگیرم؟

Junior Member

ممنون از شما
    آیا برای کورس زبان امکان گرفتن ویزا هست؟ چون یک موسسه مهاچرتی به من گفتند براتون کورس میگیریم و امکان ویزا هم هست برای ویزا. البته اونخا قول اخذ پذیرش دوره زبانو دادن نه ویزا
    به نظرتون تا چه حد میشه امید داشت بتونم از این طریق ویزا بگیرم؟
    دوست خوبم اگه با شرکت ...مهاجر و بلاخص اقای ر.. یا خانوم رزا...صحبت کردی بهت از الان بگم که ایشون سره امثال بنده را کلاه گذاشتند و با همین پذیرش نه تنها هزینه و زمان طلایی من رو نابود کردند بلکه یه ریجکتی هم تو سفارت به اسم من ثبت شد...درضمن کورس زبان اینقدر مهم نیست که به شما بابتش ویزای تحصیلی بدن چون هرجایی از دنیا ازجمله تو کشور خودت و کشورهای اطراف و یا حتی انگلستان هم میتونی کورس زبان رو بگذرونی..
    500 دلار هزینه اخذ پذیرش
    100 دلار شیپینگ
    50-70 دلار اپلیکیشن فی
    200 دلار سویس فی
    160 دلار وقت سفارت
    + هزینه های سفر به کشورهی اطراف جهت مصاحبه ویزای تحصیلی...(خودش نفری حداقل 3 تا 3.5 میلیون تومان)
    + هزینه های ترجمه مدارک و SOP و RE و CV که اونهم حداقل تا 1 میلیون تومان آب میخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pastill نمایش پست ها
    دوست خوبم اگه با شرکت ...مهاجر و بلاخص اقای ر.. یا خانوم رزا...صحبت کردی بهت از الان بگم که ایشون سره امثال بنده را کلاه گذاشتند و با همین پذیرش نه تنها هزینه و زمان طلایی من رو نابود کردند بلکه یه ریجکتی هم تو سفارت به اسم من ثبت شد...درضمن کورس زبان اینقدر مهم نیست که به شما بابتش ویزای تحصیلی بدن چون هرجایی از دنیا ازجمله تو کشور خودت و کشورهای اطراف و یا حتی انگلستان هم میتونی کورس زبان رو بگذرونی..
    500 دلار هزینه اخذ پذیرش
    100 دلار شیپینگ
    50-70 دلار اپلیکیشن فی
    200 دلار سویس فی
    160 دلار وقت سفارت
    + هزینه های سفر به کشورهی اطراف جهت مصاحبه ویزای تحصیلی...(خودش نفری حداقل 3 تا 3.5 میلیون تومان)
    + هزینه های ترجمه مدارک و SOP و RE و CV که اونهم حداقل تا 1 میلیون تومان آب میخوره

ممنون از راهنمایی شما
    دقیقا با همین شرکت صحبت داشتم. متاسفانه کسی میست اطلاعات درستی در اختبار برندگان لاتاری قرار بده از این نظر تنها مجموعه ای که داره فعالیت میکنه همین مجموعه س و شما هم که تجربه ی بدی داشتید.
    به من گفتند ما به شما راهنمایی میکنیم که در روز مصاحبه ویزای تحصیلی چی بگید که ریجکت نشید. ولی من بازم شک داشتم چون به قول شما همه میرفتن اگه با کورس زبان ویزا می دادن.
    تازه به من اعلام کردند ۱۸۰۰ دلار هزینه داره.

وکلایی که در امریکا هستند چی به نظرتون می تونن کمک کنند؟ برای ویور و پروسه ی کار؟
    شما کیستون به کجا رسید؟

Junior Member

ممنون از راهنمایی شما
    دقیقا با همین شرکت صحبت داشتم. متاسفانه کسی میست اطلاعات درستی در اختبار برندگان لاتاری قرار بده از این نظر تنها مجموعه ای که داره فعالیت میکنه همین مجموعه س و شما هم که تجربه ی بدی داشتید.
    به من گفتند ما به شما راهنمایی میکنیم که در روز مصاحبه ویزای تحصیلی چی بگید که ریجکت نشید. ولی من بازم شک داشتم چون به قول شما همه میرفتن اگه با کورس زبان ویزا می دادن.
    تازه به من اعلام کردند ۱۸۰۰ دلار هزینه داره.

وکلایی که در امریکا هستند چی به نظرتون می تونن کمک کنند؟ برای ویور و پروسه ی کار؟
    شما کیستون به کجا رسید؟
    اولا این شرکت وکیل مهاجرت نیست و فقط یک مشاور هست که اونهم تازه شروع بکار کرده و اصلا تجربه نداره چون من بخاطره موضوعی ریجکت شدم که از سال 2012 داشته ریجکتی میداده به ایرانیها
    ثانیا این موضوع ویزای تحصیلی خودش شامل قوانینی هست که میتونه به شما ویزای وهاجرتی نده که این شرکت کاملا بی اطلاع هستند از مورد
    ثالثا آفیسر براساس قانون ایالات متحده به پذیرش های ارشد و باالخص دکترا اوهنم با فاند ویزا میده(تازه با سخت گیری و سوالات امنیتی) نه به کورس زبان که کلا دوره اش بین 4تا6 ماهه.
    بنده هنوز به مصاحبه دعوت نشدم .

نقل قول نوشته اصلی توسط pastill نمایش پست ها
    500 دلار هزینه اخذ پذیرش
    100 دلار شیپینگ
    50-70 دلار اپلیکیشن فی
    200 دلار سویس فی
    160 دلار وقت سفارت
    شما اگر آمار منتشر شده توسط DOS رو نگاه می کردی، متوجه می شدی حتی یک ویزای تایپ M هم برای ایرانی ها صادر نشده.
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

سلام،
    در هنگام دريافت ويزاي تحصيلي حتما بگيد كه لاتاري برنده شديد وگرنه fraud ١٠٠ درصد به شما ميخوره و مشكل خواهيد داست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)