صفحه 9 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shamloofard نمایش پست ها
    سلام،
    در هنگام دريافت ويزاي تحصيلي حتما بگيد كه لاتاري برنده شديد وگرنه fraud ١٠٠ درصد به شما ميخوره و مشكل خواهيد داست
    اگر ازتون نپرسند مجبور نیستید بگید.هیچ fraud هم نیست چون برای باتری اقدامی نکردید. لاتری گرین کارت ثابت نمیکنه قصد مهاجرت دارید بلکه ثبت کردن فرم ۲۶۰ ثابت می‌کنه قصد مهاجرت دارید

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shamloofard نمایش پست ها
    سلام،
    در هنگام دريافت ويزاي تحصيلي حتما بگيد كه لاتاري برنده شديد وگرنه fraud ١٠٠ درصد به شما ميخوره و مشكل خواهيد داست
    ینی کسی که در لاتاری شرکت کرده از دریافت ویزای غیر مهاجرتی محرومه؟ این با هیچ منطقی جور در نمیاد و واقعیت هم چیز دیگریست. اگر فرم DS260 رو پر کنید اون موقع تقاضای ویزای مهاجرتی دادید و حالا پرونده باز مهاجرتی دارید و ویزای غیر مهاجرتی نمی تونید بگیرید. برنده شدن لاتاری فرد رو واجد شرایط گرفتن گرین کارت می کنه. داشتن اقوام درجه یک و دو هم همینطور. پس هرکس فامیل درجه یک یا دو داره هیچ وقت نمی تونه ویزای غیر مهاجرتی بگیره؟! ( خیر، اینطور نیست ولی اگر اون فرد هم درخواست ویزای مهاجرتی یا همون گرین کارت خودمون رو ثبت کنه دیگه تا پرونده اش بررسی نشده نمی تونه ویزای غیر مهاجرتی بگیره)
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

با سلام دوستان
    در پر کردن فرم ds-260 وقتی یک صفحه رو پر میکنیم و میریم صفحه بعد امکان برگشت به صفحه قبلی و ویرایش اطلاعات وجود نداره؟
    زمانی که فرم تکمیل بشه و بخوایم ارسال کنیم فرم لاک میشه یا وسط کار هم میشه به صفحات قبل برگشت و ادیت کرد؟
    ممنون
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یه سوال دیگه هم دارم اینکه من شرکت خودمو دارم و 13 ساله مدیرعامل شرکت خودمم در روزنامه رسمی و غیره مشخصه... ولی بیمه تامین اجتماعی رو 6 ساله بصورت آزاد پرداخت کردم و 1.5 سال هم هست که از طریق شرکت و کد کارگاه شرکت دارم واریز می کنم...
    حالا من سابقه کارمو باید چقدر بزنم؟ 13 سال ؟ 7.5 سال ؟ یا 1.5 سال؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    در پر کردن فرم ds-260 وقتی یک صفحه رو پر میکنیم و میریم صفحه بعد امکان برگشت به صفحه قبلی و ویرایش اطلاعات وجود نداره؟
    زمانی که فرم تکمیل بشه و بخوایم ارسال کنیم فرم لاک میشه یا وسط کار هم میشه به صفحات قبل برگشت و ادیت کرد؟
    ممنون
    سلام، قبل از سابمیت قابل ادیت هست ، بعد از سابمیت اگر متوجه اشتباهی شدید باید روز مصاحبه اطلاع بدید تا اصلاح بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام، قبل از سابمیت قابل ادیت هست ، بعد از سابمیت اگر متوجه اشتباهی شدید باید روز مصاحبه اطلاع بدید تا اصلاح بشه.
    من هنوز فرم رو کامل تکمیل نکردم و هنوز سابمیت نشده.. ولی میخوام تو صفحه اول سفارت رو عوض کنم.. ولی انتخاب سفارت غیرفعال است..
    در این مرحله هم باید درخواست آنلاک بدم یا میشه عوض کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام
    در هنگام پر کردن فرم ds-260 در قسمت مربوط به پیش دانشگاهی، Course of study باید چی نوشته شود؟ باید عنوان دیپلم مثلا ریاضی فیزیک نوشته شود؟
    ممنون

يكي از وكيلاي معتبر كه در امريكا هستند اين رو به بنده گفتند و پرونده اي نظير اين رو داشتن، گفتن كه حتما اگه مي خواهيد براي j1 و f1 بريد امريكا و لاتاري هم برديد، بگيد لاتاري برديد، با گفتن اين حرف شانس دريافت ويزاي j1 و f1 خيلي كم ميشه و نگفتن اين حرف مي تواند دردسر ساز باشد،
    حالا اگه شما مطمئن هستيد دردسر نميشه بقيه را راهنمايي كنيد، در ضمن ٣ ماه بعد از رسيدن به امريكا تازه ميشه درخواست تغيير وضعيت داد، چند ماهم بعد از اون تازه وقت مصاحبه تعيين ميشه، با جمع كردن تمام اين زمان ها و ريسك كار، شما واقعا به نظرتون ابن روش نتيجه بخشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Harsham نمایش پست ها
    سلام
    یه موضوعی که پیش میاد اینه که شما در این حالت هم پذیرش تحصیلی نیاز دارید پس اول باید ویزای تحصیلی بگیرید با اون وارد خاک امریکا بشید بعد روال لاتاریو به جریان بندازید و البته ویوور هم داشته باشید.
    ینی خیلی تفاوتی نداره. اگر بخاید در ایران پروسه ی لاتاریو به جریان بندازید پذیرش دانشگاه موضوعیت نداره. این اطلاعاتیه که من دارم ولی وکلای آمریکا هم هزینه های بالایی میگیرند
    سلام. ظاهرا با استفاده از پذیرش تحصیلی و اون waiver میخوان جوری جلوه بدن که اپلیکنت برای آمریکا مفید هستش (استفاده از اون چند تبصره ای که باعث میشه تراول بن منتفی بشه). البته این حدس منه. در هر صورت وکیل بهم گفت واسه ویزای تحصیلی اقدام نمیکنه فقط پذیرش کفایت میکنه

Junior Member

در قسمت آخر که می خواید فرم رو سابمیت کنید می تونید سفارت رو تغییر بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)