صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 86

موضوع: شانس پذیرش زن و شوهر از یک دانشگاه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش زن و شوهر از یک دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط STAR_SETARE نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی با معدل 17 و همسرم دکتری مواد با معدل 20 هستیم . دارای یک فرزند 1 ساله هستیم و می خواهیم برای تحصیل اقدام کنیم البته 1 سال دیگه تا تافلمون رو بگیریم
    لطفا راهنمایی کنید . از لحاظ مالی مشکل چندانی نداریم. برای آمریکا اگر اقدام کنیم میتوانیم در یک دانشگاه قبول شویم؟ و اینکه من حتما میخواهم اقامت والدینم را هم بعدا بگیرم
    هر دو جداگانه برای دانشگاههای مختلف اپلای کنید و هرکدام پذیرش بهتری گرفت آنجا بروید و نفر دوم بعد از ورود سعی کند از همان دانشگاه یا دانشگاه دیگری در همان شهر پذیرش بگیرد.
    در مورد اقامت هم اگر امریکا را در نظر دارید لااقل هفت هشت دهسالی از زمان ورود طول میکشد که خودتان اقامت بگیرید (تا درستان تمام بشود و بعد پیداکردن کارفرما و اسپانسر و غیره) و بعدش هم پنج سال تا سیتیزن بشوید و بعد از آن هم ممکنست چند سال طول بکشد تابرای پدر و مادر بتوانید اقامت بگیرید. یعنی روی پانزده تا بیست سال دیگر حساب کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-سجاد

سلام دوستان

شرایط من:
    لیسانس برق از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 14
    1 مقاله چاپ شده isi
    2مقاله submit در ژورنالهای خیلی معتبر از جمله الزویر...
    1ثبت اختراع

شرایط همسرم:
    لیسانس مهندسی برق از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 17.5
    1مقاله چاپ شده isi
    2مقاله submit در ژورنالهای خیلی معتبر از جمله الزویر...
    4مقاله چاپ شده در ژورنالهای معتبر(خوب ولی نه عالی)

داریم روی زبانمان کار میکنیم واحتمالا تافل 105-106 بیاریم.
    ایا احتمال داره که با هم در یک دانشگاه برای phd مستقیم بورسیه بگیریم؟(برای کانادا) یا جدا اقدام کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام
    من وهمسرم تو یک رشته و توی ی دانشگاه تو مقطع کارشناسی داریم درس میخونیم و میخوایم واسه کارشناسی ارشد در خارج از کشور ادامه تحصیل بدیم. میخواستم بدونم بهتره جداگانه اپلای کنیم یا همسرم رو به عنوان همراه ببرم؟ و اگه بخوام به عنوان همراه ببرمش باید شرایط خاصی داشته باشه مثل من؟ با تشکر

Junior Member

سلام دوستان تورو خدا کمکم کنین من و دوستم میخوایم با هم پذیرش بگیریم
    من شرایطم اینه :
    معدلم 17.5 از دانشگاه تبریز رشته آی تی و میخوام computer science بخونم. هنوز تافل ندادم ولی ایشالا بالای 100 میارم. مقاله ندارم متاسفانه ولی تجربه کاری دارم و 2 تا مدرک از Coursera دارم در همین زمینه
    و اما دوستم شرایطش اینه :
    معدلش 14.5 ه از همین دانشگاه تبریز و رشته آی تی، اون میخواد MBA بره. هنوز تافلم نداده و تجربه کاریشم کمه
    برای ما خیلی مهمه که یجا باشیم و من نمیتونم برم اگه فاند نگیرم .. حالا امکان این وجود داره ؟ اگه آره به نظرتون کدوم کشور و کدوم دانشگاه ها اپلای کنیم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط iodyse نمایش پست ها
    سلام دوستان تورو خدا کمکم کنین من و دوستم میخوایم با هم پذیرش بگیریم
    من شرایطم اینه :
    معدلم 17.5 از دانشگاه تبریز رشته آی تی و میخوام computer science بخونم. هنوز تافل ندادم ولی ایشالا بالای 100 میارم. مقاله ندارم متاسفانه ولی تجربه کاری دارم و 2 تا مدرک از Coursera دارم در همین زمینه
    و اما دوستم شرایطش اینه :
    معدلش 14.5 ه از همین دانشگاه تبریز و رشته آی تی، اون میخواد MBA بره. هنوز تافلم نداده و تجربه کاریشم کمه
    برای ما خیلی مهمه که یجا باشیم و من نمیتونم برم اگه فاند نگیرم .. حالا امکان این وجود داره ؟ اگه آره به نظرتون کدوم کشور و کدوم دانشگاه ها اپلای کنیم ؟
    با توجه به رزومه و هدف گذاری آینده، شانس پذیرش شما بیشتر هست. یک کار خوب اینه که شما پذیرش بگیرید و بعد از اینکه رفتید رسیدید به دانشگاه مورد نظر، اونوقت همراه شما برای دانشگاهی همون حوالی اقدام کنه. همراه شما رزومۀ شاخصی نداره و رشتۀ مطلوبش هم با شما فرق داره. به همین خاطر، شانس پذیرش همزمان از یک دانشگاه، بالا نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamkeivan نمایش پست ها
    با سلام
    من وهمسرم تو یک رشته و توی ی دانشگاه تو مقطع کارشناسی داریم درس میخونیم و میخوایم واسه کارشناسی ارشد در خارج از کشور ادامه تحصیل بدیم. میخواستم بدونم بهتره جداگانه اپلای کنیم یا همسرم رو به عنوان همراه ببرم؟ و اگه بخوام به عنوان همراه ببرمش باید شرایط خاصی داشته باشه مثل من؟ با تشکر
    جداگانه اپلای کردن بد نیست؛ البته به شرط اینکه دانشگاه هایی که اپلای میکنید، اونقدر متفاوت نباشه که بعد از گرفتن پذیرش، مردد بشید که متناسب با آفرهای شما اقدام بشه یا ایشان.
    کم نیستند دوستان متأهلی که یکیشون که رزومۀ قوی تری داره، پذیرش میگیره و بعد از رسیدن به شهر مقصد، نفر دوم هم تلاش میکنه از دانشگاهی همون نزدیکی ها پذیرش بگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    با توجه به رزومه و هدف گذاری آینده، شانس پذیرش شما بیشتر هست. یک کار خوب اینه که شما پذیرش بگیرید و بعد از اینکه رفتید رسیدید به دانشگاه مورد نظر، اونوقت همراه شما برای دانشگاهی همون حوالی اقدام کنه. همراه شما رزومۀ شاخصی نداره و رشتۀ مطلوبش هم با شما فرق داره. به همین خاطر، شانس پذیرش همزمان از یک دانشگاه، بالا نیست.
    خیلی ممنون.. به نظرتون کدوم کشور شانسمون بیشتره ؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط iodyse نمایش پست ها
    خیلی ممنون.. به نظرتون کدوم کشور شانسمون بیشتره ؟
    فعلاً شانستون برای اروپا و کانادا و امریکا خوبه. باید دید چه نمرۀ زبانی میارید. برای امریکا GRE هم لازم دارید.
    بهتره زودتر کشورتون مشخص بشه و بعدش سراغ دانشگاه هایی بگردید که هم گرایش تحقیقاتی مورد نظر شما در اون دانشگاه باشه، هم گرایش مد نظر همراهتون.

سلام
    من کارشناسی ریاضی دانشگاه فردوسی (معدل 15.92) خوندم. ارشد با رتبه 8 مهندسی صنایع دانشگاه شریف ( معدل 16.82) قبول شدم.
    دو تامقاله ی isi با impact 3.7 دارم. چند تا هم در مرحله submit دارم.

زبانم خوبه و هفته ی دیگه تافل دارم. بالای 100 می شم به امید خدا.
    همسرم لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه سمنان با معدل 13 است. زبانش هم خوب نیست. به نظرتون برای کجا اقدام کنم که بعد ایشون بتونه یا درس بخونه یا کار کنه؟
    مد نظرم امریکاست که متاسفانه دانشگاه رایگان نداره و اجازه ی کار هم به همسرم نمی ده. به نظرتون اقدام کنم برای امریکا، اونجا همسرم می تونه برای ارشد فاند بگیره؟

سلام دوستان من ی سوال داشتم اینکه آیا به افراد متاهل راحت تر فاند می دن یا مجرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. ببخشی جایی برای پرسیدنش پیدا نکردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)