صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 86 , از مجموع 86

موضوع: شانس پذیرش زن و شوهر از یک دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش زن و شوهر از یک دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehoseini نمایش پست ها
    سلام دوستان من ی سوال داشتم اینکه آیا به افراد متاهل راحت تر فاند می دن یا مجرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. ببخشی جایی برای پرسیدنش پیدا نکردم
    دوستم و همسرش هردو در دانشگاه لوییزیانا پذیرش گرفتند... بنظرم متاهلی بهتر هست از جهات مختلف

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehoseini نمایش پست ها
    سلام دوستان من ی سوال داشتم اینکه آیا به افراد متاهل راحت تر فاند می دن یا مجرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. ببخشی جایی برای پرسیدنش پیدا نکردم
    تاهل و تجرد هیچ تاثیری در پذیرش و فاند ندارد.

Junior Member

سلام من رشته ام عمرانه و خانمم روانشناسی می تونیم از یک دانشگاه داخل المان پذیرش بگیریم ؟؟
    و شاغل هم بشیم ؟؟ هر دوی ما برا ارشد می خوایم بریم

Junior Member

سلام دوستان من 28 سالمه
    لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 14.70
    فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه اصفهان با معدل 14.47 و نمره پایان نامه A
    یک مقاله اکسپت شده در ژورنال Q1، JMTM و دو مقاله سابمیت شده در ژورنال Q2
    زبان ایلتس تخمین میزنم 6.5 بشوم
    همسرمم هم مهندس مکانیک خودروهه فوق دیپلم دانشگاه مهاجر با معدل 14.8 و لیسانس آزاد با معدل 16 که واس اونم ویزا میخوام . اونم 34 سالشه و 10 سال سابقه کار داره
    کدوم دانشگاههارو بهم معرفی میگنید؟ فاند هم برام مهمه? فوق لیسانس مجدد هم برام اوکیه فقط جایی باشه که یا بازار کارش خوب باشه بعد یا دانشگاهش حوب باشه تا بتونم واس دکترام فول فاند بگیرم؟
    یا میشه که هر دو نفرمون از یه دانشگاه پذیرش بگیریم تا بشه با هم باشیم؟ یا اینکه من فاند بگیرم و خرج زندگی دونفرمون تامین بشه تا همسرم کار گیرش بیاد

با سلام و روز بخیر.
    از دوستان خوب انجمن میخوام منو راهنمایی کنید
    من (زهرا) و همسرم (مجید) شرایط زیر رو داریم:
    مجید : لیسانس برق از دانشگاه تبریز (معدل 17)و فوق برق-الکترونیک از دانشگاه تربیت مدرس (معدل 17)، حدود 10 سال هم سابقه ی کاری خیلی خوب دارد. هدف : دکترای به همراه فاند
    زهرا: لیسانس برق دانشگاه آراد نجف آباد (معدل 15) و فوق برق-مخابرات از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر (معدل 15) . حدود 1 سال سابقه ی کار. هدف : دکترای به همراه فاند

یک دختر سه ساله هم داریم.
    اگر بخواهیم هر دو دکتری با فاند بخوانیم، شدنی هست ؟ اگر فقط همسرم بتونه فاند بگیره ، زندگی میچرخه؟
    کلا با شرایطی که گفتم ( و در نظر گرفتن اینکه مسکن و ماشین و درآمد متوسط در ایران داریم و به قصد رشد و پیشرفت میخواییم بریم خارج) آیا توصیه ایی دارید و فکر میکنید تصمیم ما درسته ؟

کسی می تونه جوابمو بده ؟
    ویرایش توسط Mechatronic : September 4th, 2018 در ساعت 06:57 AM دلیل: ترکیب دو پست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh1367 نمایش پست ها
    با سلام و روز بخیر.
    از دوستان خوب انجمن میخوام منو راهنمایی کنید
    من (زهرا) و همسرم (مجید) شرایط زیر رو داریم:
    مجید : لیسانس برق از دانشگاه تبریز (معدل 17)و فوق برق-الکترونیک از دانشگاه تربیت مدرس (معدل 17)، حدود 10 سال هم سابقه ی کاری خیلی خوب دارد. هدف : دکترای به همراه فاند
    زهرا: لیسانس برق دانشگاه آراد نجف آباد (معدل 15) و فوق برق-مخابرات از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر (معدل 15) . حدود 1 سال سابقه ی کار. هدف : دکترای به همراه فاند

یک دختر سه ساله هم داریم.
    اگر بخواهیم هر دو دکتری با فاند بخوانیم، شدنی هست ؟ اگر فقط همسرم بتونه فاند بگیره ، زندگی میچرخه؟
    کلا با شرایطی که گفتم ( و در نظر گرفتن اینکه مسکن و ماشین و درآمد متوسط در ایران داریم و به قصد رشد و پیشرفت میخواییم بریم خارج) آیا توصیه ایی دارید و فکر میکنید تصمیم ما درسته ؟
    جواب این سوالات خیلی بستگی داره که از چه کشوری و با چه فاندی پذیرش بگیرید. خیلی ها خانوادگی برای ادامه تحصیل میان و زندگیشون هم در حد یک زندگی دانشجویی میچرخه. روی تاپیک های مربوط به انتخاب کشور برای ادامه تحصیل سوال کنید ممکنه جوابهای بهتری بگیرید.

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)