صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 86

موضوع: شانس پذیرش زن و شوهر از یک دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش زن و شوهر از یک دانشگاه

سلام
    من و همسرم میخواییم واسه دانشگاه منچستر انگلیس اقدام کنیم. همسرم شریف خونده با معدل 15.5 میخواد واسه m.s اقدام کنه منم تهران خوندم با معدل 16.77 میخوام واسه phd اقدام کنم . زبانمونم توپه. بنظرتون بهمون پذیرش میدن؟ به من فاند میدن؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط namnam نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم میخواییم واسه دانشگاه منچستر انگلیس اقدام کنیم. همسرم شریف خونده با معدل 15.5 میخواد واسه m.s اقدام کنه منم تهران خوندم با معدل 16.77 میخوام واسه phd اقدام کنم . زبانمونم توپه. بنظرتون بهمون پذیرش میدن؟ به من فاند میدن؟
    مرسی
    معدلتون بد نیست و شانستون پایین نیست (البته در رشته ها و دوره هایی که رقابت بالاست شانستون بالا هم نیست). شانس فاند در انگلیس پایینه به خصوص با معدل شما و اینکه دنبال یک دانشگاه خاص هستید.

میخواستم بگم که مخصوصا در دوره دکتری فقط به شانس و موقعیت خالی بشتگی داره. من و خانومم تونستیم از یه استاد پذیرش بگیریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA in TEFL

سلام

من ارشد آموزش زبان انگلیسی دانشگاه گیلان با معدل 17 و همسرم ارشد زبانشناسی دانشگاه علامه با معدل 15 هست. هر دو برای زبانشناسی کانادا با فاند میخوایم اقدام کنیم. میگن یک استاد به 2 نفر در سال فاند نمیده. درسته؟ بخوایم یک دانشگاه باشیم چطور میشه با اساتید صحبت کرد؟ اگه استاد ها متفاوت باشن چطور هر دو رو در جریان بذاریم؟ چون میخوایم مثلا 4 جا apply کنیم میخواستیم با هم یکجا قبول شیم یا با هم یکجا قبول نشیم.
    سوال دیگه اینکه اگه شوهرم apply کنه( چون سربازه اون حتما باید apply کنه) بعد من اون دانشگاه apply کنم بهتره؟ اگه قبول نکنن دیگه یک شهر دانشگاه دیگهرشته ما رو تو نداره و من نمیتونم ادامه تحصیل بدم.

ممنون میشم اطلاعات کاملی بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA in TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashtchi نمایش پست ها
    میخواستم بگم که مخصوصا در دوره دکتری فقط به شانس و موقعیت خالی بشتگی داره. من و خانومم تونستیم از یه استاد پذیرش بگیریم.
    سلام
    شانسی بود؟ از قبل با یک استاد هماهنگ کردید؟ کجا و چه رشته ای؟ چند دانشگاه apply کردید؟
    ممنون

سلام
    من کارشناسی علم و صنعت خوندم رشته صنایع و ارشد شریف هستم.خانومم ولی پزشکی میخونه!قصد داریم اپلای کنیم اما راجع به اپلای دانشجوهای پزشکی هیچ چیزی تقریبا پیدا نکردم!
    اگه کسی رو میشناسین که شرایط مشابهی داشته باشه یا اطلاعات مفیدی راجع به پزشکی دارید دریغ دکنیدممنون میشم راهنماییم کنین.
    چند تا سوال اساسی:
    1-نظام آموزشی کانادا یا امریکا برا پزشکی چه جوریه؟
    2-مدرک پزشکی ایران اونجا ارزش داره یا نه؟
    3-شانس فاند گرفتن برا پزشکی هست؟
    4-چه چیزایی کلا می خوان برا پذیرش؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpisdix نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی علم و صنعت خوندم رشته صنایع و ارشد شریف هستم.خانومم ولی پزشکی میخونه!قصد داریم اپلای کنیم اما راجع به اپلای دانشجوهای پزشکی هیچ چیزی تقریبا پیدا نکردم!
    اگه کسی رو میشناسین که شرایط مشابهی داشته باشه یا اطلاعات مفیدی راجع به پزشکی دارید دریغ دکنیدممنون میشم راهنماییم کنین.
    چند تا سوال اساسی:
    1-نظام آموزشی کانادا یا امریکا برا پزشکی چه جوریه؟
    2-مدرک پزشکی ایران اونجا ارزش داره یا نه؟
    3-شانس فاند گرفتن برا پزشکی هست؟
    4-چه چیزایی کلا می خوان برا پذیرش؟
    در کانادا شانسی ندارید. ظرفیتهای پزشکی پایین است و اکثر آنهم به خود کانادایی ها اختصاص دارد و به دانشجویان بین المللی نمیدهند.

سلام دوستان
    من و همسرم مثل خیلی از شما می خواهیم توی یک دانشگاه پذیرش بگیریم توی کانادا توی تورنتو با این تفاوت که ما اول برای مهاجرت اقدام کردیم و الان هم مدیکالمون آمده چند تا نکته مبهم تو ذهنمونه که خوشحال می شم راهنماییمون کنید.
    ۱. آیا ما بلا فاصله می تونیم بعد از لندینگ توی دانشگاه به عنوان یک شهروند کانادایی ثبت نام کنیم یا باید منتظر چیزی باشیم؟
    ۲. آیا از ما هم مدرک IELTS و سایرمدارک زبانها را هم می خواهند؟
    ۳. چقدر احتمال دارد بعد از گرفتن کارت شهروندی به هر دو ما وام تحصیلی تعلق بگیره؟
    ۴. اصلا احتمال اینکه ما دانشجوی تورنتو بشیم به عنوان یک شهروند چقدر هست ؟
    ۴. آیا برای دانشگاه های کانادا مثل دانشگاه تورنتو حتما باید از ترم پاییز وارد دانشگاه بشیم یا می تونیم برای ترم بهمن هم وارد دانشگاه بشیم؟
    ۵. آیا خوب هست قبل از لندینگ با یک استاد اون دانشگاه ها مکاتبه کنیم و از اینجا ثبت نام کنیم ؟ و اگه خوب هست به اون چی بگیم بگیم شهروند هستیم یا دانشجوی بین المللی (ما کلا الان تو وضعیت نا کجا آبادیم)
    اگر اطلاعات مفید تری هم دارید که من نپرسیدم ممنون می شم بگید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط golden_boy615 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم مثل خیلی از شما می خواهیم توی یک دانشگاه پذیرش بگیریم توی کانادا توی تورنتو با این تفاوت که ما اول برای مهاجرت اقدام کردیم و الان هم مدیکالمون آمده چند تا نکته مبهم تو ذهنمونه که خوشحال می شم راهنماییمون کنید.
    ۱. آیا ما بلا فاصله می تونیم بعد از لندینگ توی دانشگاه به عنوان یک شهروند کانادایی ثبت نام کنیم یا باید منتظر چیزی باشیم؟
    ۲. آیا از ما هم مدرک IELTS و سایرمدارک زبانها را هم می خواهند؟
    ۳. چقدر احتمال دارد بعد از گرفتن کارت شهروندی به هر دو ما وام تحصیلی تعلق بگیره؟
    ۴. اصلا احتمال اینکه ما دانشجوی تورنتو بشیم به عنوان یک شهروند چقدر هست ؟
    ۴. آیا برای دانشگاه های کانادا مثل دانشگاه تورنتو حتما باید از ترم پاییز وارد دانشگاه بشیم یا می تونیم برای ترم بهمن هم وارد دانشگاه بشیم؟
    ۵. آیا خوب هست قبل از لندینگ با یک استاد اون دانشگاه ها مکاتبه کنیم و از اینجا ثبت نام کنیم ؟ و اگه خوب هست به اون چی بگیم بگیم شهروند هستیم یا دانشجوی بین المللی (ما کلا الان تو وضعیت نا کجا آبادیم)
    اگر اطلاعات مفید تری هم دارید که من نپرسیدم ممنون می شم بگید
    1. شما شهروند نیستید مقیم کانادا خواهید بود (Permanent Resident) البته شهریه تون مساوی شهروندهاست.
    2. بله باید داشته باشید
    3. شرایط وام تحصیلی در انتاریو را روی سایت مربوطه ملاحظه کنید. موضوع شانس نیست اگر شرایطش را داشته باشید میتونید وام بگیرید: https://osap.gov.on.ca/OSAPPortal
    4. احتمالش فرقی با دانشجوی بین المللی نداره. باید همه مینیممها و شرایط لازمه را داشته باشید. رزومه تون رو روی تاپیک شانس پذیرش قرار بدهید تا دوستان نظر بدهند.
    5. شما شهروند نیستید. فعلا دانشجوی بین المللی هستید و وقتی پرونده تون کامل بشه اقامت دائم کانادا راخواهید داشت. همین رو بگید. پذیرش و لزوم مکاتبه با اساتید هم به رشته تون بستگی داره.

سلام دوستان
    من ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی با معدل 17 و همسرم دکتری مواد با معدل 20 هستیم . دارای یک فرزند 1 ساله هستیم و می خواهیم برای تحصیل اقدام کنیم البته 1 سال دیگه تا تافلمون رو بگیریم
    لطفا راهنمایی کنید . از لحاظ مالی مشکل چندانی نداریم. برای آمریکا اگر اقدام کنیم میتوانیم در یک دانشگاه قبول شویم؟ و اینکه من حتما میخواهم اقامت والدینم را هم بعدا بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)