صفحه 73 از 82 نخستنخست ... 236364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Liverpool

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: ادبیات انگلیسی- دانشگاه الزهرا-18.50

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : آموزش زبان انگلیسی - دانشگاه الزهرا-18.87

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 7.5 آیلتس

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : ارائه کنفرانس داخلی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مدیریت/کارآفرینی/نوآوری/مارکتینگ - ارشد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اروپا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) : در مقطع کارشناسی رتبه ششم فارغ التحصیلی
    در مقطع ارشد رتبه اول فارغ التحصیلی

5 سال سابقه کار مرتبط در این حوزه
    گذراندن دوره های آموزشی متعدد

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) : دریافت فاند
    بطور کل آیا امکان دریافت بورس برای کسانی که کارشناسی ارشد دوم میگیرند وجود داره؟

سلام , ممنون از اطلاعات مفید همگی تا به اینجا
    من متاسفانه همه ی پست ها رو نخوندم و چون احساس کردم شرایطم متفاوته گفتم جداگانه بپرسم سوالمو
    من الان کارشناسی دانشگاه شیراز مهندسی کامپیوتر هستم , ترم ۳ هستم ولی قصد دارم از همین الان در راستای اپلای کردن اقداماتی انجام بدم
    معدلم فعلا ۱۵.۵ هستش نمیدونم تا اخر کارشناسی وضعیت چطور خواهد بود ولی چون میدونم کلا خیلی دست به معدلم خوب نیست میخوام بدونم از الان برای فول فاند(نمیدونم دقیقا فول فاند چیه ولی مبنا رو بر این میزارم که کل هزینه زندگی رو تامین کنه فاندی که میگیرم) یه دانشگاه خوب مثلا کانادا یا اگر شد امریکا یا سوییس , کلا هر جایی با سطح خوب (چون هدفم این نیست که فقط برم ) چه کارایی بکنم , مقاله برای کارشناسی یکم زوده به نظرم , سعی میکنم gre هم بالا باشه نمرم ولی در کل با تجربه شما توی این رشته دنبال چیا باشم که احتمال پذیرش با فاند بالا باشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_barazande نمایش پست ها
    سلام , ممنون از اطلاعات مفید همگی تا به اینجا
    من متاسفانه همه ی پست ها رو نخوندم و چون احساس کردم شرایطم متفاوته گفتم جداگانه بپرسم سوالمو
    من الان کارشناسی دانشگاه شیراز مهندسی کامپیوتر هستم , ترم ۳ هستم ولی قصد دارم از همین الان در راستای اپلای کردن اقداماتی انجام بدم
    معدلم فعلا ۱۵.۵ هستش نمیدونم تا اخر کارشناسی وضعیت چطور خواهد بود ولی چون میدونم کلا خیلی دست به معدلم خوب نیست میخوام بدونم از الان برای فول فاند(نمیدونم دقیقا فول فاند چیه ولی مبنا رو بر این میزارم که کل هزینه زندگی رو تامین کنه فاندی که میگیرم) یه دانشگاه خوب مثلا کانادا یا اگر شد امریکا یا سوییس , کلا هر جایی با سطح خوب (چون هدفم این نیست که فقط برم ) چه کارایی بکنم , مقاله برای کارشناسی یکم زوده به نظرم , سعی میکنم gre هم بالا باشه نمرم ولی در کل با تجربه شما توی این رشته دنبال چیا باشم که احتمال پذیرش با فاند بالا باشه؟
    ممنون
    GPAgreزبان. ایمیل جذاب ایمیل پرمحتوا. ایمیل زدن به استاد قبل و بعد پذیرش الزامی نیست ولی رفیقام که ایمیل زدن فاقد گرفتند نسبت به آونایی که ایمیل نشدند باشگاه یکسان.

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت زحمات فراوان شما دوستان عزیز. من در شرف فارغ التحصیلی ام (هنوز مدرکم رو نگرفتم اما درسم تموم شده) و اینکه به تازگی تصمیم گرفتم خارج ادامه تحصیل بدم به همین خاطر تا الان آزمون‌ها رو شرکت نکردم.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:مهندسی فناوری اطلاعات- دانشگاه آزاد واحد تهران شمال-15.59

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :--

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :ندارم؛ اما زبانم خیلی خوبه به نمره‌ی خیلی خوب امیدوارم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده :ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : رشته‌ی هوش مصنوعی یا شبکه‌های عصبی

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا، کانادا، اروپا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :
    یک سال سابقه کار که البته ثابت نمیتونم بکنم، مهارت برنامه‌نویسی و طراحی سایت (خودآموز-فکر نمیکنم کمکی بکنه )
    10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) :
    حتما می‌خوام فاند بگیرم یا جایی که رایگانه پذیرفته بشم چون شرایط مالی خیلی خوبی ندارم.

سلام دوستان.
    من میخواستم برای دکتری ریاضی اپلای کنم ولی فهمیدم که پذیرش برای دکتری ریاضی بسیار سخته و اساتید ترجیح میدن دانشجو ارشدش رو هم با اونا کار کرده باشه.
    پس تنها راه من گرفتن پذیرش برای ارشده. چند تا سوال دارمک
    1. ایا تو ارشد هم باید به دنبال استاد بگردیم و قبلش باهاش مکاتبه کنیم یا اینکه یک راست بریم انلاین اپلای کنیم؟ (برای کانادا)
    2. ایا به دانشجوهای ارشد هم فاند TA یا چیزای دیگه تعلق میگیره ؟ و اگه میگیره ایا به اندازه مال دکتراست که بشه باهاش بدون ساپورت مالی از ایران زندگی کرد؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخواستم برای دکتری ریاضی اپلای کنم ولی فهمیدم که پذیرش برای دکتری ریاضی بسیار سخته و اساتید ترجیح میدن دانشجو ارشدش رو هم با اونا کار کرده باشه.
    پس تنها راه من گرفتن پذیرش برای ارشده. چند تا سوال دارمک
    1. ایا تو ارشد هم باید به دنبال استاد بگردیم و قبلش باهاش مکاتبه کنیم یا اینکه یک راست بریم انلاین اپلای کنیم؟ (برای کانادا)
    2. ایا به دانشجوهای ارشد هم فاند TA یا چیزای دیگه تعلق میگیره ؟ و اگه میگیره ایا به اندازه مال دکتراست که بشه باهاش بدون ساپورت مالی از ایران زندگی کرد؟؟

ممنون
    سلام،

بله بعضي رشته ها هستند كه حتي براي مستر هم بايد سوپروايزر پيدا كنند در كانادا رشته هايي مثل بيولوژي رو من در جريانش هستم يعني دانشگاه ها دانشجوي سلف فاند رو در اين دپارتمان قبول نميكنن ولي خب رشته هايي مثل مهندسي ها اگر استادي پيدا نشه Meng ميتونن بخونن همون مستر بدون تز هستش كه اونم بدون فاند ميشه،در مورد رشته ي شما بايد requirement رشتتون رو توي دانشگاه هاي مورد نظرتون نگاه كنيد ببينين صدور نامه پذيرش منوط بر پيدا كردن استاد هست يا اينكه نه، ولي تا اونجايي كه من ميدونم دانشگاه هاي كانادا استاد محور هستند اكثرا.
    فاندي كه به يك دانشجوي ارشد تعلق ميگيره معمولا كمتر هست از يك دانشجوي دكتري.

سلام خدمت همه ی دوستان و تشکر از سایت خوبتون
    بنظرتون با شرایط زیر شانس من برای دریافت فاند در مقطع دکتری چقدر می تونه باشه؟
    کارشناسی مهندسی نفت از دانشگاه امیرکبیر معدل 15.92
    کارشناسی ارشد مهندسی نفت گرایش حفاری-بهره برداری با معدل 18.50
    یک مقاله آی اس آی ( اسم اول) با ایمپکت 4.3
    دو سال سابقه کار مرتبط با مهندسی نفت
    فعلا آرمون تافل ندادم و در مرحله آماده سازی می باشم.
    بنطرتون عیار قسمت مقاله از لحاظ کمی می تونه امتیاز منفی باشه؟ واقعا کار بر روی مقاله جدید سخته برام !
    ممنون

سلام دوستان
    من الان ترم یک مهندسی برق صنعتی شاهرود هستم.
    هدفمم اینه که برای ارشد بتونم برم یک دانشگاه انگلیسی زبان (کشورش خیلی مهم نیست) و کمک هزینه ای بگیرم که کل هزینه های زندگیمو توی اون کشور ساپورت بکنه
    تا الان که معدلم در حد 17 شده ! بعدا هم شاید همین حدود بمونم

ولی من اصلا نمیدونم که الان توی کارشناسیم باید چه کارایی بکنم تا بتونم برای ارشد برم
    ویرایش توسط PILAPILA : January 17th, 2018 در ساعت 11:14 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام،

بله بعضي رشته ها هستند كه حتي براي مستر هم بايد سوپروايزر پيدا كنند در كانادا رشته هايي مثل بيولوژي رو من در جريانش هستم يعني دانشگاه ها دانشجوي سلف فاند رو در اين دپارتمان قبول نميكنن ولي خب رشته هايي مثل مهندسي ها اگر استادي پيدا نشه Meng ميتونن بخونن همون مستر بدون تز هستش كه اونم بدون فاند ميشه،در مورد رشته ي شما بايد requirement رشتتون رو توي دانشگاه هاي مورد نظرتون نگاه كنيد ببينين صدور نامه پذيرش منوط بر پيدا كردن استاد هست يا اينكه نه، ولي تا اونجايي كه من ميدونم دانشگاه هاي كانادا استاد محور هستند اكثرا.
    فاندي كه به يك دانشجوي ارشد تعلق ميگيره معمولا كمتر هست از يك دانشجوي دكتري.
    ممنون دوست عزیز.
    والا تو سایت که فقط مینویسن استاد پیدا کنید بهتره اما لازمم نیست.
    یه سوال کلی: من معدل کارشناسیم اصلا خوب نیست ولی در عوض ارشدم عالی هستش.
    به نظرتون برای مستر شانسم بیشتره یا دکتری؟ (منظورم از نظر تعداد متقاضی و معدل و....)
    و اینکه وقتی برای مستر مجدد اقدام میکنیم ایا معدل کارشناسی مد نظر قرار میگیره؟ یعنی اصلا به ارشد کاری ندارن؟
    ممنون

Junior Member

سلام‌ دوستان من کارشناسی کامپیوتر-IT میخونم تو ازاد تبریز معدل کل نهایی ام هم قطعا بین ۱۶ تا ۱۷ میشه من یک و نیم سال وقت دارم میخام واسه کانادا یا یک‌ کشور اروپایی فول فاند بگیرم علاوه بر خوندن زبان برای ایلتس‌دیگه چیکارا بکنم تو این مدت؟و اینکه اگه جی ار ای بگیرم امتیاز اضافی حساب میشه یا ارزش وقت گذاشتنو برای اروپا و کانادا که (الزامی نیس جی ار ای) نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)