صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: اعلام بورس

پیش فرض اعلام بورس

سلام به دوستان و مدیران محترم انجمن
    من می خواستم بپرسم که وقتی پذیرش رو اعلام کنن حالا چه توی نامه یا سایت یا email . آیا درون خود همون email مگن بورس می دیم یا نه؟ یا حتی مثلا" این که advisor تو کی هست ؟ یا باید خودمون email بزنیم بپرسیم بورس شدیم یا نه. اصلا" توی برگه پذیرش اشاره به بورس میشه یا نه؟ حتی اگر ادمو بورس نکنن آیا توی این نامه اشاره میشه؟
    مرسی از راهنمایی هاتون
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعلام بورس

واسه من معمولا نامه هایی که admission office زده اشاره ای به فاند نکرده.
    این چیزا رو باید از دپارتمان بپرسی.
    اگه خود دپارتمان میل زد که هیچی در غیر اینصورت خودن بزن بپرس.
    من تو اولین پذیرشم admission office میل زد که پذیرش گرفتم، فرداش به دپارتمان میل زدم گفتم جریان چیه گفتن فاند هم گرفتی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

اگه خود دپارتمان میل زد که هیچی
    وحید جان مرسی که اینقدر سریع جواب دادی. من منظور این قسمت رو نمی شم. من به منشی دپارتمان ایمیل زدم اینو گفت. یعنی قبلش گفته بود که به ما email بزن بگیم نتیجه ات چی شده. راستش اون کلمه هیچیت منو میترسونه. منظورت این که اگه می خواست بگه توی نامه اش می گفت. امیدوارم این طور نباشه و یک فاند ناقابل بما بدن.
    بازم ممنون از محبتت.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نه نه نگران نباش
    منظورم این بود که ممکنه مثل حالت من دپارتمان یادش بره میل بزنه یا به هر حال با تاخیر نسبت به admission office این کار رو بکنه.
    شما الان دقیقا کاری که باید بکنی این هست که به دپارتمان میل بزنی.
    امیدوارم فاند هم داشته باشی
    شوپنهاور

atousa
    Guest

منم پذیرش بدون Fund گرفتم. به grad office هم mail زدم. جوابمو نداد. 8) . ممکنه اگه fund نداشته باشی کلا fund بهت ندن مثل من. > :'(

خوب اینو بنظرت نباید توی نامه مطرح کنن. البته من هنوز نامۀ رسمی نگرفتم فقط از منشی پرسیدم. شما توی نامه ات اشاره شده بود که پذیرش بدون فاند گرفتی؟ فکر می کنم باید ازشون بپرسم!!! امیدوارم که شما هم از یک جای بهتر فاند بگیری

atousa
    Guest

نه دقیقا. واسه من نوشتن باید در باره ی fund تصمیم بگیرن. منتها مشخصه که نمی دن. چون نه استادا جواب میدن نه Grad Office.من یکی از دوستام کارش خوب بود از 3 جا با Fund جواب گرفت. تجربه نشون می ده کسایی که اولش fund شون مشخص نیست تا آخر هم نامشخص باقی میمونه ;D مگر اینکه اونجا یکی کارتونو پیگیری کنه. مطمئنا اگه Fund بدن بهش اشاره می کنن البته با کلی منت ;D

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

تو این که اگه قرار به فاند دادن باشه همون اول میگن شکی نیست. هرچند که باز این شانس وجود دار که بتونید بعدا فاند هم بگیرید ولی احتمال کمتر میشه.
    ولی منظور من این بود که دلیلی نداره تو نامه admission office به همراه جواب پذیرش بگن شما فاند گرفتید. ممکن هست مثل حالت من مجبور بشید از دپارتمان سوال کنید.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    تو این که اگه قرار به فاند دادن باشه همون اول میگن شکی نیست. هرچند که باز این شانس وجود دار که بتونید بعدا فاند هم بگیرید ولی احتمال کمتر میشه.
    ولی منظور من این بود که دلیلی نداره تو نامه admission office به همراه جواب پذیرش بگن شما فاند گرفتید. ممکن هست مثل حالت من مجبور بشید از دپارتمان سوال کنید.
    وحید جان این که میگی دلیلی نداره تو نامه admission office به همراه جواب پذیرش بگن شما فاند گرفتید حالت معمولشه یا معمولا اعلام میکنند؟
    به من فقط تبریک گفتند و نوشتن you are admitted (البته تو سایت. و گفتن نامه رو هم پست کردیم)
    TNX
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

والا حداقل برای من اینطوری بوده که admission office بیشتر بهم جواب پذیرش رو داده و درباره فاند دپارتمان بهم میل جدا زده.
    در واقع برای پذیرش معمولا دپارتمان شما رو به admision office توصیه یا همون recommend میکنه و بعد اونا پذیرش میدن و درباره فاند هم خود دپارتمان نامه جدا میده.
    شوپنهاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)