صفحه 74 از 82 نخستنخست ... 2464656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط alizadegan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان ترم یک مهندسی برق صنعتی شاهرود هستم.
    هدفمم اینه که برای ارشد بتونم برم یک دانشگاه انگلیسی زبان (کشورش خیلی مهم نیست) و کمک هزینه ای بگیرم که کل هزینه های زندگیمو توی اون کشور ساپورت بکنه
    تا الان که معدلم در حد 17 شده ! بعدا هم شاید همین حدود بمونم

ولی من اصلا نمیدونم که الان توی کارشناسیم باید چه کارایی بکنم تا بتونم برای ارشد برم
    سلام

داشتنن سابقه تحصیلی خوب,زبان بالا(ترجیحا ایلتس بالا 7) و ترجیحا داشتن یک مقاله در ژورنال معتبر شانس شما را تا حد زیادی افزایش می دهد.اگر دنبال تحصیل ارزان هستید رو دانشگاه های المان بیشتر متمرکز باشید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام خدمت دوستان
    من 24 سالمه و کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دارم
    کاردانی دانشکده فنی (روزانه) با معدل 12.97 و کارشناسی دانشکده فنی(روزانه) با معدل 16.30 گرفتم
    بنظر شما برای ارشد هوش مصنوعی میتونم کانادا یا یکی از کشور های اروپایی فاند، فول فاند یا بورس بگیرم؟؟
    چه چیز هایی کمکم میکنه و چطوری باید این درخواست رو بدم؟
    نمره زبان چقدر میتونه کمکم کنه؟ مثلا نمره زبان چند باشه بهتره؟؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan_azarjoo نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من 24 سالمه و کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دارم
    کاردانی دانشکده فنی (روزانه) با معدل 12.97 و کارشناسی دانشکده فنی(روزانه) با معدل 16.30 گرفتم
    بنظر شما برای ارشد هوش مصنوعی میتونم کانادا یا یکی از کشور های اروپایی فاند، فول فاند یا بورس بگیرم؟؟
    چه چیز هایی کمکم میکنه و چطوری باید این درخواست رو بدم؟
    نمره زبان چقدر میتونه کمکم کنه؟ مثلا نمره زبان چند باشه بهتره؟؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    سلام دوست،
    فعلا معدلی که خوبه وضعیت
    شما نمرات زبان بالا میخوای، هرچی بالاتر بهتر، و اینکه اگه بتونی رو یه موضوع یه تحقیقی بکنی
    ریکام خوب موثره خیلی
    برنامت باید زبان خیلی خوب باشه و در حد امکان رو یه موضوع کار کنی(اگه واقعا راه نداره کارای دیگه میشه کرد)
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان

من 22 سالمه و ترم آخر کارشناسی ارتباط تصویری ام (کارشناسی گرافیک) معدلمم فعلا 16 هستش
    همزمان هم دارم روی زبان کار میکنم و تلاشمو میکنم تا سال آینده مدرک B2 زبان فرانسه رو بگیرم

به نظرتون از چه راهایی میتونم اقدام کنم که برای مستر فاند بگیرم تو دانشگاهای فرانسه ؟
    اصلا برای رشته های هنری مثل دیزاین و گرافیک فاند میدن تو این مقطع ؟

فرانسه رو از این جهت انتخاب کردم که تو رشته های هنری دانشگاه های قوی ای داره

انتخاب دومم بعد از فرانسه کاناداست

شما کدومشو پیشنهاد میکنید ؟

ممنون

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط Ltn995 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

من 22 سالمه و ترم آخر کارشناسی ارتباط تصویری ام (کارشناسی گرافیک) معدلمم فعلا 16 هستش
    همزمان هم دارم روی زبان کار میکنم و تلاشمو میکنم تا سال آینده مدرک B2 زبان فرانسه رو بگیرم

به نظرتون از چه راهایی میتونم اقدام کنم که برای مستر فاند بگیرم تو دانشگاهای فرانسه ؟
    اصلا برای رشته های هنری مثل دیزاین و گرافیک فاند میدن تو این مقطع ؟

فرانسه رو از این جهت انتخاب کردم که تو رشته های هنری دانشگاه های قوی ای داره

انتخاب دومم بعد از فرانسه کاناداست

شما کدومشو پیشنهاد میکنید ؟

ممنون
    من خیلی از هنز اطلاع ندارم

ولی اینکه فقط صرف کشور مهم نیست، اون دانشگاه، دانشکده و ... اهمیت بیشتره
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

سلام.من دانشجوی سال اخر کارشناسی میکروبیولوژی ام.یک مقاله ی isi اسم دوم دارم یکی دیگه هم در شرف نوشتن دارم.یک سال سابقه ی TA درس تخصصی هم دارم .ایلس 6.5.معدل 16.90 از سراسری شهرستان.برای گرفتن فاند ارشد در australia&canada چقدر شانس دارم؟direct phd چه طور.البته gre ندارم.مرسی.

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم کمی نمره بالاتر آیلتس و یک پروپوزال خوب دو چیزی است که شما را برای استرالیا موفق میکند. عیدمبارک و موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط houmannnnn نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی سال اخر کارشناسی میکروبیولوژی ام.یک مقاله ی isi اسم دوم دارم یکی دیگه هم در شرف نوشتن دارم.یک سال سابقه ی TA درس تخصصی هم دارم .ایلس 6.5.معدل 16.90 از سراسری شهرستان.برای گرفتن فاند ارشد در australia&canada چقدر شانس دارم؟direct phd چه طور.البته gre ندارم.مرسی.

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل ارشد ریاضی با معدل 14 و خرده ای از دانشگاه گیلان،گرایش کنترل و بهینه سازی، ولی آموزش محور بودم برای همین پایان نامه ندارم ،مقاله م ندارم، معدل 16 و خرده ای از تربیت معلم همدان برای لیسانس، 10 ساله دبیر ریاضی هستم،میخوام برای ارشد اقدام کنم،میخواستم راهنمایی کنین منو که آیا میتونم بورس بگیرم؟حالا هر کشوری،برای اینکه تحصیل برم خارج راهنمایی میخوام،دلیلم هم برای ارشد خوندم پایان نامه نداشتنه

مرسی

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوی کارشناسی هستم و می‌خوام از یکی از دانشگاه های آمریکا برای ارشد پذیرش بگیرم منتها شنیدم احتمال کسب فاند برای ارشد کمه. این چقدر صحت داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام. تا حد زیادی اگر مطلق صحبت کنیم صحت دارد. با اینحال من فکر میکنم آمریکا هنوز هم برای ارشد بورسهای بیشتری نسبت به سایر کشورها داشته باشد موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinjr نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی کارشناسی هستم و می‌خوام از یکی از دانشگاه های آمریکا برای ارشد پذیرش بگیرم منتها شنیدم احتمال کسب فاند برای ارشد کمه. این چقدر صحت داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)