صفحه 12 از 82 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

رضاي عزيز همونطور که سارا گفته بهتره از راهنمايي هاي هم رشته اي ها و اساتيد خوب رشته خودت يا رشته هاي مشابه استفاده کني. البته جوابي که سارا به سوال شما داده بهترين جواب بوده که شما
    چي کار کنيد. منم با اينکه بهتره با اساتيد رشتتون مکاتبه کنيد موافقم. بالاتر از پست شما دوست عزيز le- ciel يه سايتو معرفي کرده که بهتون پيشنهاد مي کنم حتما سر بزنيد و ايميلتونو به اون سايت بدين . سايت ذکر شده هر چند روز يه بار براتون ايميلي مي زنه که اخبار بورسيه هاي موجود براي کارشناسي ارشد، دکتري و فوق دکتري تو کشور هاي مختلف و رشته هاي مختلف توش هست. درسته که اين سايت همه بورسيه هارو پوشش نمي ده اما سايت خوبيه. فکر مي کنم زبانتونم خوب باشه و بهتره شروع کنيد تو سايت دانشگا هاي کشورهايي مثل کانادا، استراليا و ... سرچ کنيد، ببينيد کدوم دانشگاه ها رشته شمارو دارن، شرايط پذيرش و فاند چطوره،کلا بهترين کمک براي هر کسي اينه که وقت بذاره و سايت دانشگاه هارو بررسي کنه.
    معلومه شما تو رشته خودت فعال هستي و اين خيلي خوبه. وقتي بعد مدتي سرچ تو سايتا، اطلاعاتت درباره رشتت تو دانشگا ه هاي خارجي بيشتر شد، با اساتيد مکاتبه کن.

ایا به معدل پایین حدود 13 رشته کشاورزی شانسی برای فاند و پذیرش گرفتن هست؟

سلام
    لطفا یکی به من کمک کنه
    من دانشجوی ترم 7 علوم تربیتی گرایش تکنولوژی آموزشی هستم
    معدلم 15.75 هستش
    رزومه چندان قوی ندارم
    1مقاله در کنفرانسهای داخلی
    1 کتاب در حال ترجمه
    تافل pbt 600
    2 کلاس آموزشی در دانشگاه تربیت معلم تهران در زمینه های مرتبت
    آشنایی با نرم افزار فلش و تولید چند رسانه ایی آموزشی دارم
    1کارگاه آموزشی در دانشگاه تربیت معلم تهران در زمینه تولید نرم افزارهای چندرسانه ایی
    میتونم تا سال آینده این وقع 2تا مقاله تو کنفرانس های داخلی داشته باشم
    با این شرایط میتونم به گرفتن فاند از یک دانشگاه کمک هزینه تحصیلی بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام،براي گرفتن فاند در مقطع ارشد اگر معدل كارشناسي كسي بالاي 19 باشه مي تونه جز افرادي باشه كه فاند بگيره؟ 1 كتاب تاليفي با 2 مقاله

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush007 نمایش پست ها
    سلام،براي گرفتن فاند در مقطع ارشد اگر معدل كارشناسي كسي بالاي 19 باشه مي تونه جز افرادي باشه كه فاند بگيره؟ 1 كتاب تاليفي با 2 مقاله
    معدل هميشه عامل مهميه. اما اين سوال شما خيلي کليه. گرفتن فاند در مقطع ارشد به خيلي چيزا بستگي داره، مثلا کشور و دانشگاهي که اپلاي مي کنيد. رشته شما، رزومه و .....
    مثلا تو کشورهاي اروپايي پيش مي ياد که بعضي دانشگاه ها پوزيشن هايي براي يسري از رشته ها در مقطع master اعلام مي کنند که همراه بورسيه هستن. آدرس سايت هاي مربوط به اين بورسيه ها تو تاپيک ها پيدا مي شه مثل scholarship-position و بقيه.
    شما نتايج پذيرش دوستان در مقطع ارشد در فروم را حتما ببينيد. اگه فاند هم گرفته باشن اشاره کردن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

براي كانادا ، هوش مصنوعي(computer scince) و رزومه بالا كه گفتم، اگه سوالي بيشتري داريد بگيد

من یه دانشجوی رشته تکنولوژی آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم تهران هستم
    خیلی دام میخاد برای Masterبرم خارج از کشور
    من از یه خانواده خیلی ضعیف از نظر مالی هستم یعنی اصلا بدون گرفتن کمک هزینه نمی تونم حتی بهش فکر کنم
    از نظر خروج مشکل ندارم کارت معافیت از خدمت دارم//رزومه قوی هم ندارم ولی می تونم حداقل دوتا مقاله تا سال آینده تو کنفرانسهای داخل بدم//2سال هم عضو انجمن علمی رشته بودم // یه سالم دبیر برگزاری یه کنفرانس بودم// آشنایی با نرم افزارهای فلش و ساخت نرم افزار آموزشی دارم//تا حالا 1 مقاله هم تو یه کنفراس داخلی دارم// البته نمره 600تافل PBTدارم //یه کتاب هم ترجمه کردم.// 2تا کلاس آموزشی هم داشتم یکی در زمینه اینترنت در آموزش و دیگری در زمینه تولید چند رسانه آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم // یه کارگاه آموزشی هم در زمینه تولید فیلم آموزشی و میکس فیلم تو همون دانشگاه داشتم .
    با این رزومه میتونم به یه کمک هزینه درست و حسابی که خرج تحصیل و زندگی منو پوشش بده امیدوار باشم // جاش برام مهم نیست اروپا یا آمریکا فرق نمیکنه
    لطفا یکی کمکم کنه

Junior Member

با سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی علم و صنعت میخونم معدلمم 16 هست تو دو تا مقاله isi هم مشارکت داشتم با نمره آیلتس 7 شانسی جهت گرفتن فاند در ارشد دارم؟

با سلام
    منم مثل همه دوستان تقاضای راهنمایی دارم
    من دانشجوی biomedicalسال 2 صنعتی سهند تبریزم
    دارای مقام های روباتیک کشوری
    مقام طلا جهانی روباتیک
    مقاله در حال بررسی isi
    4 اختراع هستم
    مقاله داخلی
    عضو بنیاد نخبگان
    پژوهشگران جوان
    درصد اومدن من برای ادامه تحصیل با فاند به امریکا چقدر هست ؟ (بدون فاند نمی تونم جایی برم)
    چه کار هایی پیشنهاد می کنید در این مدت باقی مانده انجام بدم؟
    یا به غیر امریکا کجا رو پیشنهاد می کنید؟
    منت به سرم میزارین با راهنمایی های پر ارزشتون من هنوز 0 کیلومتر هستم و حتی لیسانس نگرفتم به کمک و نصیحت شما نیاز دارم
    ممونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

با سلام
    باشرایط من چه دانشگاههایی رو پیشنهاد می کنید؟

رشته مهندسی عمران
    معدل لیسانس 14.5 دانشگاه ازاد شهرستان
    تافل ibt 107
    جی آر ای verbal : 460-------Anlt:3.5---------Qunt:740
    5 مقاله ISI چاپ شده

برای مستر یا مستقیم به دکترا کجا ها رو پیشنهاد می کنید.
    البته Fund هم برای خیلی مهمه ، حداکثر می تونم 4 میلیون در سال هزینه کنم.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)