صفحه 13 از 82 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط newuser1 نمایش پست ها
    با سلام
    باشرایط من چه دانشگاههایی رو پیشنهاد می کنید؟

رشته مهندسی عمران
    معدل لیسانس 14.5 دانشگاه ازاد شهرستان
    تافل ibt 107
    جی آر ای verbal : 460-------Anlt:3.5---------Qunt:740
    5 مقاله ISI چاپ شده

برای مستر یا مستقیم به دکترا کجا ها رو پیشنهاد می کنید.
    البته Fund هم برای خیلی مهمه ، حداکثر می تونم 4 میلیون در سال هزینه کنم.

با تشکر
    جالبه. تا حالا ندیده بودم کسی از لیسانس 5 تا مقاله ژورنالی چاپ کنه. اسم چندم هستید؟فکر نمیکنم برای فوق بورس گیرتون بیاد. باید با پول برید. غیر از اینکه تو همین ایران فوق رو بخونید. بعد برای دکترا برید.موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    جالبه. تا حالا ندیده بودم کسی از لیسانس 5 تا مقاله ژورنالی چاپ کنه. اسم چندم هستید؟فکر نمیکنم برای فوق بورس گیرتون بیاد. باید با پول برید. غیر از اینکه تو همین ایران فوق رو بخونید. بعد برای دکترا برید.موفق باشید
    3 تا اسم اول

سه ساله از فارغ التحصیلی می گذره. همشو تقریبا بعد از لیسانس نوشتم. کتابهای ارشد رو خودم خوندم.ماشالا pdf بهترین مراجع تو اینترنت همیشه پیدا میشه ! همه درسا ! خب وقتی چنین چیزایی هست چرا برم سر کلاس استادی که ...

یعنی فاند نمی شه؟ پول ندارم. به غیر از معدلم باقی رزومم فکر می کنم خوب باشه. این سوئدم که تا ما اومدیم اقدام کنیم همه چیو خراب کرد. واقعا پول ندارم.
    حوصله کنکور مسخره ای که تو ایران هست رو ندارم. بشینم بخونم واسه این کنکور مسخره که تنها چیزی که نمی سنجه سواده.
    کلا از کنکور خوشم نمیاد.

من که تلاشمو می کنم.حیف که تازه به وجود این سایت پی بردم.

دوستان دیگه نظری ندارن.؟
    امیدوارم بتونم فاند گیر بیارم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

3 تا اسم اول

سه ساله از فارغ التحصیلی می گذره. همشو تقریبا بعد از لیسانس نوشتم. کتابهای ارشد رو خودم خوندم.ماشالا pdf بهترین مراجع تو اینترنت همیشه پیدا میشه ! همه درسا ! خب وقتی چنین چیزایی هست چرا برم سر کلاس استادی که ...

یعنی فاند نمی شه؟ پول ندارم. به غیر از معدلم باقی رزومم فکر می کنم خوب باشه. این سوئدم که تا ما اومدیم اقدام کنیم همه چیو خراب کرد. واقعا پول ندارم.
    حوصله کنکور مسخره ای که تو ایران هست رو ندارم. بشینم بخونم واسه این کنکور مسخره که تنها چیزی که نمی سنجه سواده.
    کلا از کنکور خوشم نمیاد.

من که تلاشمو می کنم.حیف که تازه به وجود این سایت پی بردم.

دوستان دیگه نظری ندارن.؟
    امیدوارم بتونم فاند گیر بیارم.
    اینکه برای فوق فاند نمیدن ربطی به شما نداره. یه چیز کلی هست. 99 درصد فاند ها برای دکترا و فوق دکترا هست.

ApplyAbroad Guru

اینکه برای فوق فاند نمیدن ربطی به شما نداره. یه چیز کلی هست. 99 درصد فاند ها برای دکترا و فوق دکترا هست.
    اگر 99 درصد فاند برای دکترا بود که اینهمه فوق لیسانس فاند نمیگرفتند. اینطور ها هم نیست. تفاوت در اینه که در اکثر دانشگاهها پذیرش دکترا همیشه همراه با فاند است در حالیکه پذیرش فوق ممکنه همراه با فاند باشه یا نباشه.

در مورد newuser1، شما معدل تون یک مقدار پائینه ولی GRE تون خوبه و مقاله هم دارید. سعی کنید استادی پیداکنید که در زمینه مربوط به مقاله های شما باشه و شما را بپذیره، در این صورت شانس فاندینگ تون هم بالاتر خواهد بود. با درنظرگرفتن نمره GRE تون روی دانشگاههای امریکا تمرکز کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر 99 درصد فاند برای دکترا بود که اینهمه فوق لیسانس فاند نمیگرفتند. اینطور ها هم نیست. تفاوت در اینه که در اکثر دانشگاهها پذیرش دکترا همیشه همراه با فاند است در حالیکه پذیرش فوق ممکنه همراه با فاند باشه یا نباشه.

در مورد newuser1، شما معدل تون یک مقدار پائینه ولی GRE تون خوبه و مقاله هم دارید. سعی کنید استادی پیداکنید که در زمینه مربوط به مقاله های شما باشه و شما را بپذیره، در این صورت شانس فاندینگ تون هم بالاتر خواهد بود. با درنظرگرفتن نمره GRE تون روی دانشگاههای امریکا تمرکز کنید.
    هیچ ربطی نداره. نسبت فاندی که به دکترا میدن به نسبت فوق 99 درصد بیشتره. من نگفتم به فوق نمیدن. میگم مال دکترا خیلی خیلی بیشتر هست.

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز. اصطلاح 99 درصد یعنی خیلی. اوکی؟...موفق باشید
    ممنون از توضیحتون. من فکر کردم 99 درصد یعنی 99 درصد!

محض اطلاع و بعنوان مثال سازمان پژوهشی علوم و مهندسی کانادا تعداد اسکولارشیپهائی که هر سال میده تقریبا برای فوق و دکترا یکسانه (پارسال حدود 1100 تا دادند برای هرکدوم) ولی مبلغش برای دکترا دوبرابر فوق لیسانسه. در خود دانشگاههائی که من دیده ام هم اکثرا درصدی مثل 30-70 و نظیر اون دارند. خیلی بستگی داره یه ظرفیت دکترا و فوق لیسانس چون دانشگاه سعی میکنه حتما دانشجوهای دکترا رو فاند کنه. بی تردید فاندینگ برای دکترا بیشتر از فوق است ولی 99-1 نیست

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون. من فکر کردم 99 درصد یعنی 99 درصد!

محض اطلاع و بعنوان مثال سازمان پژوهشی علوم و مهندسی کانادا تعداد اسکولارشیپهائی که هر سال میده تقریبا برای فوق و دکترا یکسانه (پارسال حدود 1100 تا دادند برای هرکدوم) ولی مبلغش برای دکترا دوبرابر فوق لیسانسه. در خود دانشگاههائی که من دیده ام هم اکثرا درصدی مثل 30-70 و نظیر اون دارند. خیلی بستگی داره یه ظرفیت دکترا و فوق لیسانس چون دانشگاه سعی میکنه حتما دانشجوهای دکترا رو فاند کنه. بی تردید فاندینگ برای دکترا بیشتر از فوق است ولی 99-1 نیست
    اتفاقا جالبه که تو نتایج پذیرش که نگاه میکردم تنها کشوری که برای فوق بورس داده بود کانادا بود. یه چند تا هم ایتالیا و آمریکا. اما حقیقت اینه که برای دکترا راحت تر بورس گیر میاد تا فوق.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

اگه مستقیما برای دکترا اقدام کنم نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Guru

اگه مستقیما برای دکترا اقدام کنم نظرتون چیه؟
    اگر معدل شما برای پذیرش فوق لیسانس پائین باشه برای پذیرش مستقیم دکترا شانس چندانی ندارید.

Junior Member

ممنون از دوستان.

راستی اگه برای همون Master اقدام کنم برای سوئد، انگلیس،استرالیا،ایتالیا،س ویس،هلندو یا کشورهای مشابه ، به نظر شما شانس دارم برای Fund ?
    راستی مالزی رو هم اضافه کنید.اگه بورس بدن میرم.

یادش بخیر اون موقعی که تازه فارغ التحصیل شده بودم ،مثلا می گفتن تحصیل تو سوئد رایگانه. اصلا گوش نمی کردم.پیش خودم می گفتم اولا زبانشونو بلد نیستم ، بعدشم وقتی رایگانه حتما سطحش خیلی پایینه! حیف قدرشو ندونستم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)