صفحه 16 از 82 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_h68 نمایش پست ها
    بلاخره باید یه مبنایی داشته باشه دیگه قرعه کشی بانک که نیست میدونم شانس خیلی تاثیر داره ولی بلاخره باید بتونیم حدودی بگیم که کسی که همچین رزمه ای داشته باشه 90% میتونه فاند بگیره
    خیر، درصد نمیشه داد. شرط اصلی پیدا کردن استادی است که شما رو ساپورت کنه. ممکنه تمام شرایط رو هم داشته باشید ولی در یک دانشگاه بخصوص استاد امکان ساپورت شما رو نداشته باشه. همونطور که گفتند فقط میشه گفت اگر شرایط مناسب رو داشته باشید شانستون بالاتره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

بلاخره باید یه مبنایی داشته باشه دیگه قرعه کشی بانک که نیست میدونم شانس خیلی تاثیر داره ولی بلاخره باید بتونیم حدودی بگیم که کسی که همچین رزمه ای داشته باشه 90% میتونه فاند بگیره
    سلام

دوست عزیز، توی پروسه ی اپلای 1000 تا پارامتر دخیله! شما 90% که هیچ حتی اگه 100% هم مطمئن باشید از جایی پذیرش می گیرید، باز هم ممکنه نهایتا اتفاقی بیفته و نشه.
    بهیچوجه قصدم نا امید کردن شما نیست اما من از یه استادی قول 100% فاند داشتم تمام مینیمم های دانشگاه رو هم داشتم و به خاطر یه دلیل به ظاهر ساده اما مهم ریجکت شدم.
    حتی خود استادم باور کردن مسئله براش سخت بود!
    شما تنها کاری که می تونی بکنی قوی تر کردن رزومه است.
    معدل، نمرات آزمون ها، تعداد مقالات و کارهای پژوهشی و بالا بودن کیفیت اون ها و در نهایت ارتباط خوب با اساتید شانس شما رو به شدت بالا می بره اما باز هم چیزی رو تضمین نمی کنه!
    اینم بگم اگر واقعا تو تصمیمتون مبنی بر اونور ادامه تحصیل دادن، مصمم باشید این راهی است که به هر حال دیر و زود دازه اما سوخت و سوز نداره و حتما به چیزی که می خواید می رسید. فقط باید تلاش کنید، تلاش و تلاش.
    و امیدتون رو هرگز از دست ندید.

با آرزوی موفقیت برای شما
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز، توی پروسه ی اپلای 1000 تا پارامتر دخیله! شما 90% که هیچ حتی اگه 100% هم مطمئن باشید از جایی پذیرش می گیرید، باز هم ممکنه نهایتا اتفاقی بیفته و نشه.
    بهیچوجه قصدم نا امید کردن شما نیست اما من از یه استادی قول 100% فاند داشتم تمام مینیمم های دانشگاه رو هم داشتم و به خاطر یه دلیل به ظاهر ساده اما مهم ریجکت شدم.
    حتی خود استادم باور کردن مسئله براش سخت بود!
    شما تنها کاری که می تونی بکنی قوی تر کردن رزومه است.
    معدل، نمرات آزمون ها، تعداد مقالات و کارهای پژوهشی و بالا بودن کیفیت اون ها و در نهایت ارتباط خوب با اساتید شانس شما رو به شدت بالا می بره اما باز هم چیزی رو تضمین نمی کنه!
    اینم بگم اگر واقعا تو تصمیمتون مبنی بر اونور ادامه تحصیل دادن، مصمم باشید این راهی است که به هر حال دیر و زود دازه اما سوخت و سوز نداره و حتما به چیزی که می خواید می رسید. فقط باید تلاش کنید، تلاش و تلاش.
    و امیدتون رو هرگز از دست ندید.

با آرزوی موفقیت برای شما
    پیروز باشید
    ممنون از جواب کاملتون
    نه من نا امید نمیشم دقیق و با برنامه میرم جلو رزمم هم نسبتا خوبه دانشگاهم جزو 3 یا 4تای اول(شریف نیست)
    ولی من میتونم به کسی که برق شریف میخونه معدلش 18 به بالا هست مقاله هم داره؛ تافل و جی ار ای هم بالا داره قول 100 بدم(ایندفعه 90% نه) که میتونه پذیرش با فاند از چند تا دانشگاه بگیره حالا اگه دیگه تو راه فرودگاه پاش لیز خورد شکست این دلیلش نگرفتن فاند نیست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

ممنون از جواب کاملتون
    نه من نا امید نمیشم دقیق و با برنامه میرم جلو رزمم هم نسبتا خوبه دانشگاهم جزو 3 یا 4تای اول(شریف نیست)
    ولی من میتونم به کسی که برق شریف میخونه معدلش 18 به بالا هست مقاله هم داره؛ تافل و جی ار ای هم بالا داره قول 100 بدم(ایندفعه 90% نه) که میتونه پذیرش با فاند از چند تا دانشگاه بگیره حالا اگه دیگه تو راه فرودگاه پاش لیز خورد شکست این دلیلش نگرفتن فاند نیست
    نه اصلا بحث لیز خوردن پا نیست! شما منظور منو متوجه نشدید ظاهرا. فکر می کنم واضح گفتم البته.
    شما چند وقته در جریانات اپلای هستین؟! به ظاهر حساب دو دو تا چهار تاست. ای کاش همینطوری بود. اما خوب... نیست..
    من تعجب می کنم شما که رشته تون مکانیک هست چجوری از احتمال 100% صحبت می کنید؟!!
    خیلی خوشحالم که روحیه خوبی دارید. حتما تو این راه موفق خواهید شدو شرط اول هم همون داشتن روحیه بالاست.
    و یه چیز دیگه کسی رو می شناسم با همین شرایطی که گفتین آمریکا رو نتونست بگیره، الان استرالیاست.
    کلا اطمینان زیاد از هر چیزی به جاهای خوبی ختم نمیشه. این شاید تجربه ایه که تو زندگی به دست میاد نه لزوما تو اپلای.

پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نه اصلا بحث لیز خوردن پا نیست! شما منظور منو متوجه نشدید ظاهرا. فکر می کنم واضح گفتم البته.
    شما چند وقته در جریانات اپلای هستین؟! به ظاهر حساب دو دو تا چهار تاست. ای کاش همینطوری بود. اما خوب... نیست..
    خیلی خوشحالم که روحیه خوبی دارید. حتما تو این راه موفق خواهید شدو شرط اول هم همون داشتن روحیه بالاست.
    و یه چیز دیگه کسی رو می شناسم با همین شرایطی که گفتین آمریکا رو نتونست بگیره، الان استرالیاست.
    کلا اطمینان زیاد از هر چیزی به جاهای خوبی ختم نمیشه. این شاید تجربه ایه که تو زندگی به دست میاد نه لزوما تو اپلای.
    با تشکر از شما دوست عزیز
    باید بگم رزمه که از حدی بالاتر میره دقیقا حساب دودوتا چهارتاست
    ولی کسی که رزمه متوسطی داره اون دیگه خیلی فاکتور ها واسش مهمه
    در ضمن من هم برق میخونم نه مکانیک همون دانشگاهی هستم که هر سال جلوی چشام هر کدوم از دوستام خواستن با فاند رفتن مگر اینکه مشکل دیگه ای پیش اومده باشه
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها

پیروز باشید
    با تشکر از شما دوست عزیز
    در ضمن من هم برق میخونم نه مکانیک همون دانشگاهی هستم که هر سال جلوی چشام هر کدوم از دوستام خواستن با فاند رفتن مگر اینکه مشکل دیگه ای پیش اومده باشه
    موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

با تشکر از شما دوست عزیز
    موفق باشید
    مکانیک رو از روی پروفایل خودتون گفتم!
    خیلی تکیه روی اسم دانشگاهتون نکنید.
    اگر جنبه های دیگر رزومه تون رو هم قوی کنید، شک نکنید مشکلی نخواهد بودو اسم دانشگاه هم تاثیر مثبت خواهد داشت مطمئنا ، اما همه چیز نیست.
    در مورد اون بحث رزومه هم اگر دوست داشتین پیغام خصوصی بدید من مختصری از رزومه ام رو به شما بگم، بعد خودتون به این نتیجه می رسید که تضمینی در کار نیست و همه چیز بسته به عملکرد شماست!

دوست عزیز عمده افرادی که توی این این فروم عضو هستن جزو نخبه ترین افراد و از برترین موسسات آموزش عالی این مملکت هستند.
    اگر صرفا به خاطر عنوان دانشگاه و به همین سادگی که شما میگی به همه پذیرش و فاند می دادن که دیگه کل این وب سایت و این همه بحث و فروم برای چی بود؟!!!
    مطمئن باشید هدف از این وقتی که می گذاریم فقط و فقط تبادل اطلاعات مفید و اجتناب از تکرار اشتباهات گذشتگان است.

حالا من فکر می کردم پذیرش و فاند رو که گرفتی دیگه تمومه!
    این مرحله رو رد کردم و می بینم تازه اول راهه.
    اگه دوست داشتید پیغام خصوصی بدین برای رزومه وگر نه ادامه این بحث رو اینجا جایز نمی بینم.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

فکر نکنم کسی نظرش این باشه که عنوان دانشگاه خوب باشه دیگه تمومه...
    من هم یادم نمیاد همچین حرفی زده باشم میتونید دوباره به پست هام مراجعه کنید و با دقت بیشتری بخونید قضیه را متوجه خواهید شد
    به قول دوستامون فاکتورهای اپلای مثل یک پازل میمونه همه چیز توش مهمه
    معدل + تافل + gre + مقاله(معتبر) + رزمه کاری + رزمه ورزشی + ...

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

در ضمن نکته مهم اینجاست که باید از بحث های غیر اکادمیک دوری کنیم
    نباید به کسی امید الکی بدیم یا کسی رو ناامید فقط ما باید حقایق رو به دوستانمون بگیم خودشون تصمیم میگیرن کدوم رو انتخاب کنن
    من تعجب می کنم از بعضی comment ها
    بر اساس حرف هایی که اینجا زده میشه خیلی از دوستان مهمترین تصمیمات زندگی رو میگیرند پس باید واقعیت رو در صورتی که میدونیم به دوستان بگیم.
    امیدوارم بحث دقیق برگرده به احتمال فاند
    با تشکر از همه دوستان

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

برای گرفتن فاند و یا پذیرش در کشورهای اروپایی نمره gre بالا تاثیر مثبتی داره؟یا فقط برای کانادا و امرکیا بدردبخوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)