صفحه 2 از 82 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : فوری دوستان...در مورد فاند MASTER تو دانشگاهMaryland

نقل قول نوشته اصلی توسط guilnaz-moshtaghi
    Thank you for your interest in our research. Regarding our graduate program, admissions decisions are made by a committee rather than by individual faculty, and students choose advisors after their first semester at this university. Thus it is not necessary to identify an advisor prior to applying.

اینم ایمیل اون استاد...حالا چی می گین؟؟؟
    بعید می دونم اون چیزی که شما فکر می کنین باشه...
    چون میدونین معمولا یکی دو ترم اول به گذروندن یه سری واحدهای درسی سپری میشه ، لذا معقول به نظر میاد که ضروری نیست Advisor همون
    ترم انتخاب بشه...
    خیلی ها به این امید که مثلا با یه فرد خاص تو یه دانشگاه کار کنند اپلای می کنند ولی ترم های بعد Advisor خودشون رو عوض می کنند.
    میشه از خود Graduate Admission Office بپرسین اینو...ایمیل که دارن بهشون ایمیل بزنین و از مسئول اداره Admission سوال کنید تا شکتون برطرف بشه!

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فوری دوستان...در مورد فاند MASTER تو دانشگاهMaryland

برای PhD مطمئنم که از ترم اول فاند میدن ولی برای MS نمیدونم. منظور استاده از اون ایمیل اینه که لازم نیست دنبال استاد برای Research assistant و Fund بگردی.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

سلام به همه دوستان

من با چند تا اساتیدم که خارج از کشور مثل مالزی و سنگاپور درس میخونن صحبت کردم و میگن اگر پول نداری اصلا برای مستر نرو چون فاند خاصی به مستر داده نمیشه که بتونی راحت درس بخونی و تاکید داشتن که برای دکترات برو . حالا نظر شما دوستان محصل در خارج از کشور چیه ؟ فرض رو براین بگیرید که فردی از نظر مالی چندان قوی نیست و به امید فاند برای مستر هست ور وزمه تقریبا خوبی هم داره برای مقطع لیسانش ، آیا ارزش داره این پروسه رو طی کنه ؟
    ویرایش توسط iBT : December 9th, 2009 در ساعت 12:03 AM
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا Master خارج از کشور جایز است ؟

درود
    درسته، سنگاپور خيلي سخت و به ندرت به كاشناسي ارشد فاند ميده ولي در مورد كانادا و امريكا اينطور نيست. سوئد هم كه مجانيه و با يه كار پاره وقت خرج زندگيتم در مياد كه بي گمان در ايران هم بايد زمان تحصيل كار كرد( اين نظر شخصيه منه چون واقعا زايست انقدر از بابام پول گرفتم). به علاوه اگر بخواهي براي دكترا هم بخوني تو اون دو سال كارشناسي ارشد با محيط و روش خارج از ايران كاملا آشنا شديد و خيلي راحت تر از بقيه مي تونيد درستون رو ادامه بديد.

با رزومه خوب چرا که نه؟! کسانی که برای مستر اقدام می کنن برای مقطع دکترا با شرایط خارج از کشور آشناتر و آماده تر هستن.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Member
    رشته و دانشگاه

خب پس چرا اینقد اینا تو دل مارو خالی میکنن ؟ قاطی کردم واقعا . میگفتن تو توی کارشناسی چیز خاصی یاد نمیگیری که بخاد جوابگوی نیازهای اونا برای کار در مقابل فاند باشه . همچین چیزی درسته ؟
    این رزومه منه(خلاصه و نامرتب) . بنظرتون شانسی دارم ؟ شما فرضو بر این بگیرید که بدون فاند اصلا نتونم هیچ جا برم .

کاردانی : الکترونیک 14/20 آموزشکده فنی مهندسی تبریز
    کارشناسی : مهندسی الکترونیک 17/20 دانشگاه غیرانتفاعی شیراز

مقاله : 2 داخلی 2 خارجی
    اختراع : 2
    پروژه : انجام چند پروژه با استاد دکترای الکترونیک در مالزی
    تافل : IBT 98
    نامه پیشنهاد (Rec Let) : سه تا که یکیش از استاد دکترا در مالزیست و دوتاش هم از هیئت علمی دانشگاه
    دیپلم فنی حرفه ای (جدا گانه) : میکروکنترلر - تعمیرات موبایل
    مهارت ها : C/C++ زبان های برنامه نویسی ، نرم افزارهای تخصصی Protell DXP/Orcad/Proteus7.2/EWB و سیمولینک و برنامه نویسی رشته برق در MATLAB . آشنایی کامل با تراشه های خانواده ATMEL و MicroChip . برنامه نویسی FPGA . برنامه نویسی PLCهای S7 موجود در کارخانه ها .
    انتشارات : یک جزوه درمورد نرم افزار تخصصی رشته الکترونیک برای تدریس در دانشگاه آزاد شیراز
    دو کتاب در زمینه الکترونیک
    موفقیت : شرکت در 4 دوره مسابقات رباتیک کشوری . شرکت در یک دوره مسابقات مهارت های فنی(محدودیت سنی)

شما که شرایط بسیار خوبی دارید!!!
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Member
    رشته و دانشگاه

یعنی شما فکر میکنید دوستانی که رزومه ای دراین حد دارن میتونن بدون دقدقه مالی شخصی به امید فاند باشن و همچنین از پس نیازهای کار در مقابل فاند استاد اونجا بر بیان ؟ اصلا اساتید درچه حد از دانشجوی Master کار میخان ؟ یه ایرانی با این رزومه اونجا کله پا نمیشه ؟

آخه این استاد ما میگفت من برای تز کنترل ام رفتم سنگاپور کنفرانس شرکت کنم . میگفت منی که کنترل رو میخوردم اونجا به گریه انداختنم . نکنه ما هم اینجوری بشیم اونجا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سوال من هم همینه.اصولا هزینه برای master چقدره؟حدودا و اینکه اصلا fund می دن یا نه بیشتر هم دانشگاه های امریکا مدنظرم هست.رشته من هم عمران هست.

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

هزینه تحصیل که مشخصه . سوال مهم اینجاست که چی میخان در قبال قاند . کم نمیاریم در با مدرک لیسانس ایرانمون ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)