صفحه 20 از 82 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    به شدت ممنون دوست عزیز.
    معدل دو سال آخر رو با توجه به اینکه بیشتر درسامون 2 واحدیه شاید بشه به 16 رسوند.
    برای پروژه،سال آخر با یه استاد صحبت کنم یا از همین الان بگم من دنبال این کارم؟یکی از استادای خودمون دوست صمیمیه عموی منه،خیلی هم نفوذ داره،میشه باهاش کار کرد...
    درمورد نرم افزار ها...من دنبال catia o solidwork بودم،اینا اونجا کاربرد نداره؟
    شرمنده وقتت رو گرفتم.
    شرمنده چرا؟ ما بیشتر از این حرفا به این فروم و بچه هاش مدیونیم. خوشحال میشم اگه بتونم کمک کوچیکی بکنم.
    در مورد نرم افزار من خودم 1 سال solidworks کار کردم و از اون به بعد 5 ساله که دارم catia رو کار میکنم. خیلی از module های کاربردی شو بلدم و مدت 3-2 سال هم تدریس کردم. و الان هم 2 ساله که بعد فارغ التحصیلی دارم روزی 8-7 ساعت کار میکنم. اینارو گفتم فقط به خاطر اینکه بدونی تعصب خاصی ندارم رو Pro/E و اگه توصیه اش می کنم به خاط اینکه باهاش کار میکنم نیست. آخه دیدم دوستایی رو که مثلا یه جا مقاله دادن بعد اونجا میشه معتبرترین ژورنال دنیا. یا تو یه دانشگاه پذیرش گرفتن. و به همین دلیل اون دانشگاه میشه جزو بهترین ها و بر مبنای این تفکر بقیه رو هم راهنمایی میکنن.
    این توضیحات رو راجع به Catia دادم که بگم، با وجود اینکه ترجیح می دادم نرم افزار رایج تو آمریکا تو این زمینه Catia باشه، اما خوب نیست و باید رفت سراغ Pro/E.
    برای خودم هم خیلی سخته هضم این قضیه اما کم کم دارم میرم سراغ Pro/E. البته از صفر شروع کردن نیست چون تو خیلی جاها catia برتری داره و کسی که با اون کار میکنه اون یکی رو به مراتب راحت تر یاد میگیره، اما به هر حال زحمت داره دیگه. شما اگه برنامه کانادا و آمریکا داری برو سراغ Pro/E اما برای اروپا همون catia.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

یاد گرفتن catia که ضرر نداره،پس به نظر شما catia و pro رو یاد بگیرم solid رو بیخیال شم؟
    راستی سوالم در مورد صحبت با استاد رو میشه جواب بدین؟ممنون میشم.
    "برای پروژه،سال آخر با یه استاد صحبت کنم یا از همین الان بگم من دنبال این کارم؟یکی از استادای خودمون دوست صمیمیه عموی منه،خیلی هم نفوذ داره،میشه باهاش کار کرد..."
    خیلی ممنون که راهنمائیم کردین...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    یاد گرفتن catia که ضرر نداره،پس به نظر شما catia و pro رو یاد بگیرم solid رو بیخیال شم؟
    راستی سوالم در مورد صحبت با استاد رو میشه جواب بدین؟ممنون میشم.
    "برای پروژه،سال آخر با یه استاد صحبت کنم یا از همین الان بگم من دنبال این کارم؟یکی از استادای خودمون دوست صمیمیه عموی منه،خیلی هم نفوذ داره،میشه باهاش کار کرد..."
    خیلی ممنون که راهنمائیم کردین...
    بله این دو نرم افزار اصلا قابل مقایسه با SolidWorks نیستن!
    خوب اگه قبول کنه که از همین الان کمک کنه بهتون روی یک پروژه که عالیه. من گفتم پروژه پایانی به این خاطر بود که معمولا استادا برای دانشجوهای لیسانس فقط موقع پروژه پایانی وقت میگذارن. حالا که میگید آشناتونه خیلی عالیه. البته قبلش سعی کنید یه زمینه مشخص رو انتخاب کنبد و اطلاعاتتون رو تو اون زمینه بالا ببرید و بعد با دست پرتر برید سراغ استاد. اینجوری بهتر جواب میده.
    ویرایش توسط Persian_Boy : May 30th, 2011 در ساعت 08:29 AM
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

سلام دوست عزیز

من داشنجوی دانشگاه آزاد فیزیک اتمی هستم ترم 8 با اجازه ی شما 2 ترم دیگه درسم تموم میشه متولد 69 (1 سال زود تر رفتم مدرسه) معدلم احتمالا 14 هست چون درس های تخصصی ام تقریبا پاس شده فقط کوانتم 1-2 و مغناطیس مونده + 15 واحد عمومی و 10 واحد گرایشی و پایه

حالا با این تفاصیل من شدیدا دوست دارم پزیرش + فاند کامل بگیرن برای فرانسه فیزیک پزشکی خانواده ام سطح مالیش متوسط هست و فوقش برای من ماهی 200 تومن بتونن بدن که فک کنم خرج لباس و غذا بشه فقط!!! واسه همین فول فاند باید داشته باشم

میشه کمکم کنی مراحلش چیه و چقدر شانس دارم؟ زبان فرانسه رو 4 سال پیش یکمی کلاس رفته بودن ولی الان یادم رفته دوباره می تونم ادامه بدم بخونم

تا 1-1.5 سال دیگه که جا دارم به نظرت الان اقدام کنم؟

انگلیسیم بدک نیست
    فرض کنید تو این 1 سالی بشینم فرانسه بخونم!! و زبان فرانسه ام هم در حد خوبی باشه هر چند واقعا زبان سختیه!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط sukute_shab_ir نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من داشنجوی دانشگاه آزاد فیزیک اتمی هستم ترم 8 با اجازه ی شما 2 ترم دیگه درسم تموم میشه متولد 69 (1 سال زود تر رفتم مدرسه) معدلم احتمالا 14 هست چون درس های تخصصی ام تقریبا پاس شده فقط کوانتم 1-2 و مغناطیس مونده + 15 واحد عمومی و 10 واحد گرایشی و پایه

حالا با این تفاصیل من شدیدا دوست دارم پزیرش + فاند کامل بگیرن برای فرانسه فیزیک پزشکی خانواده ام سطح مالیش متوسط هست و فوقش برای من ماهی 200 تومن بتونن بدن که فک کنم خرج لباس و غذا بشه فقط!!! واسه همین فول فاند باید داشته باشم

میشه کمکم کنی مراحلش چیه و چقدر شانس دارم؟ زبان فرانسه رو 4 سال پیش یکمی کلاس رفته بودن ولی الان یادم رفته دوباره می تونم ادامه بدم بخونم

تا 1-1.5 سال دیگه که جا دارم به نظرت الان اقدام کنم؟

انگلیسیم بدک نیست
    فرض کنید تو این 1 سالی بشینم فرانسه بخونم!! و زبان فرانسه ام هم در حد خوبی باشه هر چند واقعا زبان سختیه!!
    ماهی 200 تومن یعنی حدود 150 یورو که تو اروپا پول کرایه تاکسی تون رو هم کفاف نمیده چه برسه به غذا و لباس!!! شما حتما باید به فکر کشوری باشی که بتونی فاند بگیری. من بعید میدونم به این راحتیا تو اروپا برای فوق بشه فاند گرفت. حالا اگه میگفتی کانادا و آمریکا یه چیزی. تو تاپیک های کشورهای اروپایی هم سوالتون رو مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    ماهی 200 تومن یعنی حدود 150 یورو که تو اروپا پول کرایه تاکسی تون رو هم کفاف نمیده چه برسه به غذا و لباس!!! شما حتما باید به فکر کشوری باشی که بتونی فاند بگیری. من بعید میدونم به این راحتیا تو اروپا برای فوق بشه فاند گرفت. حالا اگه میگفتی کانادا و آمریکا یه چیزی. تو تاپیک های کشورهای اروپایی هم سوالتون رو مطرح کنید.

یعنی آمریکا یا کانادا؟

یعنی راهی که بشه تو اروپا فاند گرفت چیه؟ ترجیها فرانسه!
    (دکترای پیوسته؟)

ApplyAbroad Guru

یعنی آمریکا یا کانادا؟

(دکترای پیوسته؟)
    برای فیزیک اتمی ممکنه برای ویزای کانادا یا امریکا دچار مشکل بشید. تاپیک های مربوط به ویزای دانشجویی و رشته های حساس رو چک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای فیزیک اتمی ممکنه برای ویزای کانادا یا امریکا دچار مشکل بشید. تاپیک های مربوط به ویزای دانشجویی و رشته های حساس رو چک کنید.
    خوب من گرایشم اتمی هست نه هسته ای ... اتمی مربوط به لیزر و پلاسما هست!!
    در ضمن بنده هم قصد تغییر گرایش به فیزیک پزشکی دارم پس فکر نکنم حساسیتی نشون بدن...
    راستش آمریکا رو دوست ندارم به نظر شخصیم ملت اروپایی فرهنگشون بیشتره... و خودم هم اروپا رو بیشتر دوست دارم
    حالا میشه فاند گرفت تو اروپا؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

یعنی آمریکا یا کانادا؟

(دکترای پیوسته؟)
    آره راست میگه ghlobe. بحث ویزا هم هست. منظور از دکترای پیوسته همون direct PhD هست؟ اروپا هم مگه direct PhD داره؟ من فکر کنم تو تاپیک های کشورهای اروپایی و فرانسه سوالت رو مطرح کنی جوابای بهتری میگیری. من خیلی راجع به اروپا دید ندارم البته یه چند تایی تو هلند و فرانسه اپلای کردم. آهان یه چیزی. یه راه خوبی که میتونید کمک مالی بگیرید تو اروپا Erasmus mundus هست که بورسیه اتحادیه اروپاست. هر سال تعدادی دانشجوی international رو بورس میکنن تو یه سری رشته های محدود و مشخص شده از طرف خودشون و تمام هزینه هاشون رو پرداخت میکنن. البته رقابت براش خیلی بالاست! اما به هرحال به امتحان کردنش می ارزه.
    لینک های زیر رو حتما ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...Erasmus-Mundus
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ran-Iraq-Yemen

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

سلام به همگی، اگر دوستانی که تجربه دارن لطف کنن منو راهنمایی کنن که ببینم با شرایطم کجا میتونم بورس کامل بشم ، واقعا ممنون میشم
    من لیسانس کامپیوتر هستم، ایلتس 6.5 دارم. چند ماه هم کار کردم (مرتبط) ، الان تو ایتالیا دانشجوی فوق لیسانس هستم ولی نه رشته ام رو دوست دارم و نه دانشگام رو!!
    میخوام ببینم با شرایط من، که تازه من از انگلیس، آلمان و اسپانیا هم پذیرش دارم. ولی دنبال یه بورس هستم. یا یه دوره فوق لیسانس 1 ساله، در زمینه مدیریت و مارکتینگ.
    آیا نظر خاصی دارین؟ اگه کشور یا دانشگاه خاصی به ذهنتون میرسه بهم بگین
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)