صفحه 21 از 72 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

کلا" با این شرایط واسه اروپا apply بگیرم بهتره یا واسه 3 تایی که بالا گفتم؟از نظر فاند میگم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-IUST

سلام.
    من دانشجوی سال آخر برق علم و صنعتم با معدل 15.24 که خب خیلی خوب نیست. تافل 105 و GRE در حد 1400 ، دو مقاله کنفرانس و یه مقام کشوری روبوتیک.کلی هم نرم افزار مرتبط با رشتم بلدم. می خواستم ببینم برای کانادا شانس دارم یا از الان روی اروپا تمرکز کنم یا کلاً برم برای کنکور فوق؟در ضمن بدون فاند نمی تونم برم کانادا.

نقل قول نوشته اصلی توسط b_mohebali نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی سال آخر برق علم و صنعتم با معدل 15.24 که خب خیلی خوب نیست. تافل 105 و GRE در حد 1400 ، دو مقاله کنفرانس و یه مقام کشوری روبوتیک.کلی هم نرم افزار مرتبط با رشتم بلدم. می خواستم ببینم برای کانادا شانس دارم یا از الان روی اروپا تمرکز کنم یا کلاً برم برای کنکور فوق؟در ضمن بدون فاند نمی تونم برم کانادا.
    بعضی از دانشگاه های کانادا حداقل 15 میخوان.
    اما اگه نمراتی که برای زبان گفتید رو در اختیار دارید حتما به امریکا هم فکر کنید
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    بعضی از دانشگاه های کانادا حداقل 15 میخوان.
    اما اگه نمراتی که برای زبان گفتید رو در اختیار دارید حتما به امریکا هم فکر کنید
    مرسی از جوابت دانیال جان
    ولی مگه به طور کلی از کانادا فاند گرفتن راحت تر نیست؟آیا از الان تا سه ماه دیگه می شه کاری برای بهتر کردن رزومه کرد؟مثلاً ثبت اختراع کمکی می کنه؟یا submit مقاله های بیشتر؟

سلام دوستان.من میخوام واسه مستر فاند بگیرم ایا شانسی دارم؟ مهندسی برق قدرت دانشگاه تهران جنوب.معدل 80/15 . 5تا مقاله که اسمم اخر هست. ایلتس 5/6

Junior Member

سلام
    من به تازگی عضو انجمن شدم
    میخوام ببینم با شرایط من احتمال گرفتن فاند تو دانشگاههای امریکا برای ارشد وجود داره؟
    معدل لیسانس: 13.5
    معدل فوق لیسانس 15.5
    یک مقاله ISI در elsevier با IF=2.5
    7 سال سابقه کار مرتبط با رشته
    تافل 102
    GRE 1100
    امکان تحصیل بدون فاند به هیچ عنوان برام وجود نداره
    ضمنا آیا برای دادن فاند مستر از دانشجو تعهد خاصی گرفته میشه ؟ آیا بعد از اتمام تحصیلات برای phd میشه مجددا فاند مناسب گرفت؟
    از دوستان اگه کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم اگه پاسخ بدن.

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط aa689 نمایش پست ها
    سلام
    ضمنا آیا برای دادن فاند مستر از دانشجو تعهد خاصی گرفته میشه ؟ آیا بعد از اتمام تحصیلات برای phd میشه مجددا فاند مناسب گرفت؟
    از دوستان اگه کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم اگه پاسخ بدن.
    من فقط به بخشی از سئوال شما می تونم پاسخ بدم. منظورتون از تعهد چی؟ اگر RA بگیرید باید حداقل ساعات رو در آزمایشگاه مشغول فعالیت باشید و کار هایی که استاد از شما انتظار داره رو انجام بدید(بعضی وقتها کار نوآوری شده و چاپ مقاله). اگر TA بگیرید که باز لازم هستش کارهایی که استاد در ارتباط با درسهای مختلف به شما میده رو انجام بدید. اگر فاندی بگیرید که بر اساس معدل و نمرات دروسی که دوره مورد نظر میگذرونید باشه فقط باید درس تون رو خوب بخونید و معدل بالا بیارید. از این تعهد های مسخره که ما داریم خبری نیست، تازه اگر هم بود خیلی ها حاضر بودن همون جا کار کنند.

برای گرفتن فاند PhD نه اینکه صد درصد موقعیت شما بهتر خواهد بود شاتس گرفتن پذیرش از این دانشگاه بهتر هم بالا خواهد رفت.

دوستان عزیز خلاصه وضعیت من اینه:
    فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی - کارشناسی کامپیوتر - نرم افزار
    معدل: 15.19
    مدت تحصیل: 6 سال
    زبان: IELTS - Overall: 8
    GRE: ندارم
    2 تا مقاله بین المللی: یکی کنفرانس سال 2006- یکی ژورنال سال 2008
    سابقه کار بسیار نزدیک به فیلد ریسرچم: 3 سال

ارزیابی شما چیه ؟( جاش خیلی مهم نیست ولی خیلی مهمه که بلید فول-فاند بگیرم. )

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تازه عضو شدم و فقط می خوام توی باغ بمونم و وقت و از دست ندم برای اپلای ...
    ممنون می شم دوستان قدیمی و خبره کمی مشاوره بدن !
    دانشجوی کارشناسی عمران تبریز سال 3 هستم
    معدل این 4ترم 16.6 ( 14.38 ترم اول 17 ترم دوم 17.06 ترم سوم 17.60 ترم چهارم )
    دیپلم 18 ( سمپاد اگه مهمه!!)
    این ترم حل تمرین درس مقاومت هستم !
    دارم روی یه پروژه کار می کنم که به گفته استادم حداقل دوتا کنفرانس یا یک ژورنال خارجی در میاد ازش انشالله !!!!
    وضعیت زبانم هنوز خوب نیست ! ( اما فک کنم وقت هست، نه ؟!؟! )
    دارم روی متلب کار می کنم !
    با استادام ارتباط خیلییی خوبی دارم ! اما نمی دونم چقدر معتبرن توی خارج کشور !!!!!!!!
    بدون فاند اصلا امکان رفتن از ایران ندارم ! ( هزینه خیلیی برام مهمه )
    کشور برام زیاد مهم نیست ! اما بدیهه با توجه به هزینه دنبال دانشگاه خوبم هستم !!!
    حالا اصلا امیدی هست با توجه به دانشگاه و مشکل مالی برام رفتن ؟!؟!؟!
    دانشگاه خوب با هزینه ی پائین توی رشته ی من هست ؟!؟
    روی کدوم بحش چقدر وقت بذارم به نظرتون ؟!؟ ( چون بعده این پروژه بازم می تونم رو مقاله های دیگه کار کنم !! )
    برای دکترا مستقیم درخواست بدم بهتره ؟! یا ارشد ؟! برای کم بودن فاند ارشد ؟! کدوم شانسم بیشتره ؟!؟!
    ارتباط با اساتید و دانشگاه هارو از کی شروع کنم ؟!؟!
    ممنونم از وقت با ارزشتون ...

Banned

با سلام
    دوستان عزیز ، احیانا گرفتن پذیرش و فاند برای Direct Doctora راحتتر نیست ؟؟
    من میخوام مستقیما از کارشناسی به دکترا درخواست بدم ( از دانشگاه های آمریکا ) . آیا امکان گرفتن کمک هزینه ی تحصیلی برای دکترا ( از کارشناسی مستقیم به دکترا ) وجود داره ؟؟؟
    من یه جایی توی همین سایت خوندم که میشه مستقیم از کارشناسی درخواست پذیرش برای دکترا داد .
    دو سئوال دیگه هم دارم .
    1 . من مدتی تدریس میکردم رشته ی کامپیوتر رو ( رشته ام کامپیوتر نرم افزاره ) . آیا برای نوشتن رزومه باید دقیق بنویسم کجا تدریس میکردم ؟؟؟
    آخه من برای نظامیان ارتش تدریس میکردم . نمیخوام بهشون این رو بگم که کجا تدریس میکردم . آخه شاید اسم ارتش و نظامی بیارم ، بهم فاند ندن
    البته چند جای دیگه هم همزمان تدریس میکردم ولی به صورت روز مزد ( ساعتی 1600 تومن میگرفتم و بیمه هم نداشتم ) . میتونم بهشون بگم همه ی مدت تدریسم رو یکجا بودم و اسم جاهای مختلفی که بودم رو نیارم ؟؟؟
    2 . سئوال آخرم هم اینه که کدوم دانشگاه ها راحت تر کارشناسی به دکترا پذیرش همراه با فاند میدن ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)